Proces (komiks) Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Proces (komiks)

Adaptace Chantal Montellierová a David Mairowitz.

Proces, slavný Kafkův román skvěle adaptovaný do komiksové podoby, je ponurým příběhem prokuristy Josefa K., kterému v den jeho třicátých narozenin vniknou do bytu dva neznámí muži a zatknou ho pro neznámé provinění. Ze začátku pokládá celou věc za nedorozumění, ale postupně poznává zkorumpovanost a nepostižitelnost soudu, jehož případy uzavírá pouze smrt obžalovaného. Kafkův portrét byrokratického soukolí, které drtí životy svých občanů, je dnes bohužel stejně aktuální jako v době svého zrodu.
Jednomu nakonec nezbývá než smířit s poměry. Hlavně nevzbudit pozornost! Držet jazyk za zuby, i kdyby to člověku bylo hodně proti srsti! Pochopit, že ten velký soudní organismus setrvává věčně ve stavu pružné rovnováhy.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Proces (komiks) zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Proces (komiks) (0.00 EUR)


Stažení Proces (komiks) zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Trial: A graphic novel (1925)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  vandislav

  24.02.2017

  Nejspíš chtěnou drásavě stísněnou atmosféru mi bohužel komiks dostatečně nepředal. Nemohu porovnat s knižní předlohou, tak netuším, jak moc vynikla tato verze oproti originálu, či naopak.

  Lenka.Vílka

  04.02.2017

  Chvilku mi trvalo, než jsem si zvykla na kresbu. Na mě místy nepřehledné kvůli jednomu odstínu černé a ne různým odstínů, ale chápu, má to působit depresivně, což účel splnilo. Načíst Kafku mám teprve v plánu, takže tohle beru jako vhodný start.

  Lenna75

  17.11.2016

  Nečetla jsem bohužel ještě původní dílo, proto mi komiks tolik neřekne, ale rozhodně je velice zdařeně nakreslený a také příběh se mi dost líbil.

  @tan@

  10.09.2016

  Opravdu zajímavá kniha

  Bbbutterfly

  19.12.2013

  Velmi zdařilé…už jsem na cestě půjčit si Zámek od Davida Mairowitze a Jaromíra 99, to prostě musím "vidět"!

  evickakyticka

  25.04.2013

  Kresba se mi zpočátku moc nelíbila, ale v průběhu jsem se zadívala i na spoustu detailů kolem, takže nakonec ano. V příběhu jsem se musela párkrát vracet, ale nevadilo mi to. Knihu (originál) jsem nečetla, proto mi byl příběh pana K. neznámý a závěr samotný překvapil.

  Miss Utahraptor

  13.01.2013

  Proces se mi dostal do ruky dvakrát. Poprvé v podobě tohoto grafického románu. Příliš jsem od toho neočekávala- "komiksový" Hamlet, kterého jsem četla předtím byl minimálně úděsný. Tentokrát to bylo naopak. Černobílé obrázky se kupodivu držely předlohy zuby nehty, zároveň ale výborně vynikla (ne)příjemně stísněná atmosféra. Vše si zachovávalo patřičnou vážnost narozdíl od již zmiňovaného díla Shakespearova. A výsledný dojem byl vynikající.
  Kdybych se někdy k Procesu potřeboval vrátit, rozhodně sáhnu po této versi.