Proč jsou muži trapní a k ženám je třeba přistupovat jako k lidojedům Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Proč jsou muži trapní a k ženám je třeba přistupovat jako k lidojedům

Ona chodí k psychiatričce, miluje nakupování kabelek a hadříků, nesnáší uklízení, vaření a domácí práce vůbec. On je blázen do sci-fi, nerad si mění ponožky, kouká po cizích ženských a po večerech zhlíží na internetu porno. Vzali se, mají spolu dítě a snaží se nějak přežít podivnost jménem manželství. A oba mají smysl pro humor. Jmenují se Ludmila Hamplová a Leoš Kyša. O svém podivném manželství a jak tuto přežitou instituci přežít už přes rok a půl píší čtenáři oblíbené fejetony do časopisu Žena a život. Teď jejich fejetony opouštějí časopisecký život a vyrážejí zažít novou existenci v elektronické knize.Kniha v českém jazyce!


Stažení Proč jsou muži trapní a k ženám je třeba přistupovat jako k lidojedům zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Proč jsou muži trapní a k ženám je třeba přistupovat jako k lidojedům (0.00 EUR)


Stažení Proč jsou muži trapní a k ženám je třeba přistupovat jako k lidojedům zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Rodina
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Freetim(e)publishing
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  magnolia

  07. března

  Po předchozím komentáři Alexky nemám téměř co dodat. Tak snad jen to, že jsem se moc dobře bavila a oběma autorům přeji aby jim to manželství i psaní vydrželo, když už se takhle dobře doplňují. (Četla jsem od prostředka a vracela se na začátek a když jsem četla o jejich seznámení, byla jsem tak nějak naměkko… s Kyšou to zkrátka Hamplová vyhrála).

  Alexka

  21.11.2017

  Po katastrofě s Deníčkem moderního páru jsem byla skeptická, co se podobné literatury týče, ale na doporučení jsem si v knihovně půjčila knihu Jak přežít manželství a jsem ráda, že jsem se k tomu nechala přesvědčit. Fejetony manželů Kyša-Hamplová jsou upřímné, zábavné, věnují se reálným životním situacím bez absurdního sileného přehánění. Jejich vlastní zkušenost je nápadně podobna Línému rodičovství (i když Kyša píše, že tu knihu nečetl). Mám pocit, jako bych jim nakukovala do obýváku otevřeným oknem, natolik jejich psaní působí opravdově. Líbí se mi, jak mají nastavenou dělbu povinností v domácnosti, i to, že vnímají spokojenost jako důležitější součást vztahu než snahu se přizpůsobit diktátu společnosti a trendům. Neřeší, co o nich řeknou lidi a propagují volnost a odstup bez slídění. Z každé stránky dýchá opravdové partnerství v moderní rodině, která je mimoňská a chaotická, ale zároveň milá a pohodová. Tuto knihu by si měl přečíst každý, kdo chce mít pohodový dlouhodobý vztah, a nenechat se zblbnout reklamami a pozlátkem retušované skutečnosti sociálních sítí.

  groula

  08.02.2015

  Kniha, kde sem po přečtení kapitoly o úklidu nabyl dojmu, že spisovatel navštívil byt, v němž rukou ženy vládne matka mých dvou dětí 🙂
  asi je to všude stejný 🙂

  pobijecmuch

  10.07.2014

  Název je dobrý, někdy hodně pravdivý. Líbí se mi, že i spisovatel sci-fi může napsat něco jiného.

  Kaihomielisyys

  26.04.2013

  Už název mě pobavil a tak i celá (e)kniha.

  orson

  28.08.2012

  Sbírka fejetonů o moderním manželství – každé téma je zde zpracováno z jeho i z jejího pohledu, což přináší řadu zábavných situací a historek.