Pro jaké povolání se hodím? Jak si vybrat střední a vyšší odbornou školu a budoucí povolání Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Pro jaké povolání se hodím? Jak si vybrat střední a vyšší odbornou školu a budoucí povolání

Určeno jak pro rodiče, tak učitele a výchovné poradce. Příručka pomůže poznat, k čemu dítě skutečně inklinuje, jaké jsou jeho silné stránky a jaké má předpoklady či vlohy pro různá povolání. Poradí jak se rozhodovat a vybrat pro dítě to pravé povolání, kde např. hledat informace o školách a jak se připravit na zkoušky a úspěšně je zvládnout. Pomocníkem bude i množství testů, které o osobnosti dítěte hodně napoví. (jak si vybrat střední a vyšší odbornou školu a snad i budoucí povolání).Kniha v českém jazyce!


Stažení Pro jaké povolání se hodím? Jak si vybrat střední a vyšší odbornou školu a budoucí povolání zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pro jaké povolání se hodím? Jak si vybrat střední a vyšší odbornou školu a budoucí povolání (0.00 EUR)


Stažení Pro jaké povolání se hodím? Jak si vybrat střední a vyšší odbornou školu a budoucí povolání zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná
  Vydáno: , BizBooks
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  baru_h

  17.10.2016

  V knize je spousta testů, které jsou dobré a jistým způsobem vám pomůžou od něčeho se odrazit a vybrat si střední/vysokou školu. Jsou tam i typy na učení, které studenti také ocení.

  Fencing_n00b

  25.02.2015

  Tato knížka je převážně pro ty, co opravdu vůbec neví, kam jít na vysokou. Pokud už máte nějaké bližší představy, tak se nic moc nového nedozvíte. Ale musím říct že testy a grafy, které si člověk sám tvoří jsou udělány zábavnou formou a docela přesně vystihují přednosti a dovednosti danéhho člověka.

  lucin_a

  11.08.2014

  Obsahuje velmi zajímavé profesní testy, které vám napoví, jaké pracovní oblasti se máte věnovat. Je zde i spousta testů pro školáky 5. a 9. tříd ZŠ, což dospělí nevyužijí, ale i tak je kniha velmi užitečná. Oceňuji i kapitolu o tom, jak se správně a efektivně učit.

  Kateriska

  09.05.2013

  Tak tohle knížku mám obzvlášť ráda. Jsou v ní zajímavé testy, rady a dokonce i humorné kresby. Všem, kteří ještě pochybují o tom, kam se vydat, ji vřele doporučuji!