Případ ztracených duchů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Případ ztracených duchů

Člověče, řeknu ti, práce smrťáka je vážně děsná fuška! Věčně dřu sám a bez ustání mi pípá mobil, na který mi chodí oznámení o skonaných duších. Ty všechny musím posbírat a odvézt na věčnost. A že jich je! Jak na běžícím pásu… Otrava, že by z toho jeden umřel, to mi věř! Navíc nemám skoro žádnou dovolenou a ta almužna, co mi dávají místo výplaty! Vždycky si hned vzpomenu na přísloví: „Kde nic není, ani smrt nebere.“ Ještěže jsem se skamarádil s Otou a Emilkou. Sice jsou to obyčejní smrtelníci, ale na to, že jsou to jen lidi, jsou docela v pohodě. Máme teď smrtelně důležité poslání: zachránit svět před velkým zlem – nebo tak něco. Každopádně nutně musíme co nejrychleji vypátrat, kdo ukradl Otova domácího ducha. S pozdravem, Váš Harold (Smrťák, ve službě už 520 let)Kniha v českém jazyce!


Stažení Případ ztracených duchů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Případ ztracených duchů (0.00 EUR)


Stažení Případ ztracených duchů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Smrťák Harry (1.)

  Originální název:

  Scary Harry. Von allen guten Geistern verlassen (2013)

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Computer Press (CPress)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Ewik

  26.02.2017

  Moc se mi líbil název knihy a i anotace vypadala velmi slibně. Musím uznat, že zklamaná určitě nejsem. Smrtka s barevnými teniskami, oprýskanou rachotinou, černým humorem, hi-tech soul messengerem a velmi moderními názory, se bude líbit nejen mladším čtenářům.

  V zábavném duchu laděný příběh o neobvyklém přátelství, ale také o tom, že život je velmi křehká a nejistá záležitost. Harold to jako smrtka navíc nemá vůbec lehké – práce je to nevděčná, špatně placená, dovolená žádná a ještě ani nemá pořádné služební auto. 🙂

  Tahle svérázná partička v čele s drzým netopýrem, smrtkou a dvěma mladými génii si určitě najde místo v srdcích čtenářů. Už se těším na jejich další dobrodružství!

  cecetka

  19.02.2016

  Moc hezká dětská kniha. Vtipná a velmi dobře napsaná.

  Temný snílek

  10.09.2015

  Kniha se čte téměř sama a děti si jí určitě náležitě užijí. Pro dospělejší čtenáře to může být lehká a zábavná oddychovka.