Případ ztracené závěti / The Case of the Missing Will Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Případ ztracené závěti / The Case of the Missing Will

Dvojjazyčný soubor detektivních příběhů obsahuje celkem šest povídek z pera Agathy Christie.

V Případu ztracené závěti se na známého detektiva Hercula Poirota obrací mladá žena, které její nebožtík strýc připravil opravdu důmyslný hlavolam, aby se tak ujistil, že si zaslouží stát se jeho dědičkou. Poirot osobně napomůže i vyřešení tajuplného případu vraždy v povídce Dobrodružství s italským šlechticem.
Povídky Rádžův smaragd a Mužnost Edwarda Robinsona patří k autorčiným oblíbeným humorným textům, které nijak neidealizují vztahy mezi muži a ženami.
Labutí píseň čtenáře pro změnu zavede do podivuhodného světa opery a povídka Poslední seance je výjimečná tím, že se vážně zabývá oblíbeným tématem Agathy Christie: vyvoláváním duchů a nadpřirozenými jevy.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Případ ztracené závěti / The Case of the Missing Will zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Případ ztracené závěti / The Case of the Missing Will (0.00 EUR)


Stažení Případ ztracené závěti / The Case of the Missing Will zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Case of the Missing Will

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Garamond
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Jules

  24.04.2017

  Tešil som sa na poviedky pani Chrisitie , toto vydanie z Garamondu je dvojjazyčné zrkadlovo usporiadané , čo som pri kúpe prehliadol. Osobne mi najviac padli posledné dva. V prvej mladík menom Ed , príjemne uletí na krídlach slobody s happyendom. V druhej nečakaná náhoda zámeny nohavíc zázračne pomôže mladému mužovi nájsť stratenú hrdosť a zadosťučinenie za frčky do nosa zo strany jeho priateľky.