Případ pohřešovaného Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Případ pohřešovaného

V kavárně na Masarykově náměstí v Tel Avivu usedá ke stolu středoškolský profesor Zeev Avni a pouští se do psaní prvního textu bezprostředně inspirovaného jedním textem Franze Kafky – prvního z řady fiktivních dopisů zaslaných rodině oběti, dopisů, které zcela neobvyklým způsobem ovlivní policejní vyšetřování. Kniha rázem upoutala pozornost čtenářů i literárních kritiků, získala řadu ocenění i dvě prestižní ceny v zahraničí. Dror Mišani se zabývá teorií detektivního románu a snad i to mu pomohlo vyvarovat se vžitých stereotypů a v podobě nečekaných zvratů čtenáři nachystat nejedno překvapení.Kniha v českém jazyce!


Stažení Případ pohřešovaného zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Případ pohřešovaného (0.00 EUR)


Stažení Případ pohřešovaného zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Tik Ne´edar (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  dlabikk

  13. března

  Tak trochu jiná detektivka. Mám ráda příběhy tohoto typu. Nečekané rozuzlení. Doporučuji přečíst.

  jahlina

  05. ledna

  Trochu netradiční detektivka, která mě však velmi zaujala a udržela v napětí až do konce. Pokračování příště by mě docela zajímalo.

  puml

  27.10.2017

  Detektivka s melancholickým vyšetřovatelem a stylem alá Avraham Jehošua a David Grosman. Snad trochu rozvláčnější a detailní drobnokresba situací a postav může tradičního detektivkáře nudit, ale mě to bavilo.

  Vesmich

  24.05.2017

  V hebrejštině se detektivky nepíší, protože v Izraeli se z hlediska zločinnosti neděje nic zajímavého. Dozvíme se to hned úvodem a netřeba se proto divit. Co rozhodně zajímavé je, je prostředí a reálie a opravdu povedená postava středoškolského učitele, jehož žena je buď světice, zoufalá matka, anebo úplně pitomá, že ho něčím nepraštila hned, jak se seznámili. On detektiv taky nic moc, jakož i všichni ostatní domácí. Hosty zastupuje policistka z Bruselu, která je tam jen na chvíli a ještě nestačila zpitomět. Slyšela jsem jako audioknihu, která je výborně načtená, má spád a potřebnou dynamiku a skvělou hudbu, která připomíná bondovky. Přijde-li "pokračování příště", mě by teda zajímalo.

  MartinaP

  30.01.2017

  Skvělá kniha s nečekaným rozuzlením. Vřele doporučuji!

  konicekbily

  06.10.2016

  Práce autora, coby literárního kritika a vědce, silně ovlivnila celý příběh. Spíše než hlavnímu tématu se někdy věnuje oktajovému dění.

  Valis72

  21.08.2016

  Vyborne napsana kniha. Precetla jsem jednim dechem.