Příchod tmy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Příchod tmy

Druhý díl ze série Noční běžci.
Dobrodružství Aleka, Seregila a Micuma pokračuje.

Seregil z Rhíminee, muž s tajemnou minulostí, už naučil Aleka z Kerry všechna největší tajemství svého řemesla. Jako zloději a špehové společně plní drobné i nebezpečné úkoly. Jejich životy jsou neustále v ohrožení, ale současně obklopeny aurou magie, přátelství a důvěry.

Avšak nyní, když se Skala připravuje na válku s Plenimarem, jsou Seregil, Alek a Micum povoláni čarodějem Nysanderem, aby čelili nejtěžší zkoušce věrnosti, se smrtícím vědomím, že pokud selžou, vládu zla nad celým světem už nic nedokáže zastavit. Brzy jsou vrženi do nelítostné bitvy, ve které i smrt může být toužebným vysvobozením, ve které se už ani sama magie nemusí ochránit, ve které poražení už jen čekají na… PŘÍCHOD TMY

Zdroj: www.fantomprint.com
Kniha v českém jazyce!


Stažení Příchod tmy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Příchod tmy (0.00 EUR)


Stažení Příchod tmy zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Noční běžci (2.)

  Originální název:

  Stalking Darkness (1997)

  Žánr:
  Romány, Fantasy
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  Schullerka

  09. února

  Tempo druhého dílu je dle mého rozhodně lepší než v prvním. Hlavní dějová linka je v celé knize a ne jen v druhé polovině jako to bylo u prvního dílu. Diskuze o pochopení vlastní sexuality je rozhodně přítomná, ale je to napsané citlivě, takže to rozhodně nezašlape hlavní příběh do země. Nějaká romantika je v knize pouze podkreslující element.

  Jediné části knihy, které mě moc neoslnily, byly ty z pohledu Beky. Ačkoliv chápu, že jsou v knize opodstatněné, tak mě trochu nudily a rušily mě ve chvílích, kdy prokládaly celkem napínavé kapitoly z pohledu ostatních postav.

  Po tomhle dílu mi všechny postavy přirostly víc k srdci a jsem zvědavá jaké další příběhy je čekají.

  Klarv

  05.05.2017

  Dala bych 3,5 hvězd, ale nejde to. Oproti prvnímu dílu se našli chvíle, kde jsem se nudila. Taky to bylo víc o temné magii a hrůzách mučení, rituálů a podobně. To mě více bavil první díl o tom, jak se Alek zaučoval na zvěda, zlodějíčka a další podobné role.. 🙂 Do první poloviny to bylo fajn, ke konci jsem se už ke čtení nutila. A po tom konci? Ani nevím, jestli mám chuť číst poslední díl.

  tsal

  26.03.2016

  Druhý díl mi přišel o ždibec nudnější než první. Příběhová linka se nám tentokrát táhne od začátku do konce bez většího přerušení, stále se v ní však příliš často vyskytuje náhoda a zásahy shůry. Celek pak působí spíše jako řetězec nahodilých událostí než propracovaná zápletka, v níž má autor vše promyšlené. Také jsem měla problém s reálností utrpení hlavních hrdinů. Je zcela okavidné, že autorka sama zápasí s touhou napsat něco relativně realistického, a přitom nad svými postavami drží ochranitelskou ruku. Násilí na nich páchané tak nevyznívá ani z poloviny, jak by mělo, a autorčiny výmluvy, proč jim nemůže být ublíženo zcela, postrádají smysl.
  Ani první díl (a nejspíš ani žádný z následujících) není bez řemeslných chyb. Spousta věcí nefunguje, jak by měla, a je jasné, že zůstává spousta prostoru pro zlepšení. Štěstí ve stínech však svými dialogy a vztahem postav dokázalo upoutat pozornost natolik, že jste chyby tolik nevnímali. Příchod tmy už to však zvládá o poznání hůře.

  Potenciální spoiler:

  Seregilův vztah s Alekem se nám překlenuje do konečné podoby, s čímž mohou mít někteří čtenáři trochu problém. Vše je však psané s citem a decentně, takže se dočkáváme spíše humorně-romantické epizodky než explicitně psaného porna. Jen ten Alekův obrat mi trochu haproval.

  zerafel

  18.12.2015

  //Následuje spoileroidní úryvek z knihy//

  "Mohl bych ti protáhnout komín, Aleku z Kery?" zašeptal Seregil plný naděje, když spolu leželi v posteli.
  "Cože, jaký komín?" zrudnul Alek. "Myslíš ten v Kohoutkovi?"
  "Nech to plavat," zamumlal Seregil a otočil se k němu zády. Ten kluk je fakt úplně nevinný. Kéž by protáhnul komín aspoň on mně.

  //konec úryvku//

  Už když jsem viděl ten obrázek Aleka na obalu první knihy, tak jsem si říkal, že rozhodně nevypadá normálně. Za mě je tahle druhá kniha (nejen kvůli lepší obálce) rozhodně lepší než předešlá. Děj není tolik roztříštěn, netrpí zpomalením díky hledání zrádce ve městě jako poslední kniha. Konec je zde naopak velmi pěkně a temně popsaný. Některé scény, obzvláště pak ty týkající se mnou zvoleného úryvku, jsou strašný ale patos (například běžící Alek a Seregil naproti sobě, na pobřeží, z záři vycházejícího slunce… a jejich první polibek. Nebo Seregilův útěk na konci… ).

  Knihoslapek

  30.11.2015

  Ze série Noční běžci asi nejlepší kniha. Zhltnul jsem ji okamžitě a několikrát. Před Lynn smekám.

  Lenny33

  04.10.2015

  Rozhodně lepší než 1. díl. Akční děj, rozvoj osobností hl. hrdinů a vztahů mezi nimi.
  Jsem nadšená a nemohu se dočkat, až se pustím do pokračování. A zároveň se bojím – přijde mi totiž, že autorka se s ničím nemaže a naše milované hrdiny rozhodně nešetří.
  Hodnotím 5*.

  Dragell

  23.09.2015

  Opravdu úžasné fantasy dobrodružství, překvapivé momenty, akční scény, zlodějské akce, ale i kruté souboje. Všemi deseti doporučuji.

  Recenze: http://dragell.cz/lynn-flewelling-prichod-tmy/

  balu

  26.02.2015

  O dost lepši než první díl trilogie.Člověk si při čteni odpočine od drsnějších fantasy . Jen doufam že dva hlavní hrdinové k sobě nevzplanou fyzickou láskou k čemu se mi zda že to spěje . Jinak docela fajn.

  Alee

  21.03.2014

  Děj je jednoduchý, ale k hlavní dějové lince vede klikatá cesta. Je to také tím, že čtenář je v kůži dvou hlavních hrdinů a ví asi tolik jako Alek – jeden z nich. Takže víme, že se něco kolem děje, že všichni něco ví, ale neříkají to, ale musíme to ještě zjistit. To dobře vtáhne do děje, stejně jako rozpracování postav, jejich charakterů a především emocí. Neodvážím se díl příliš hodnotit z pohledu série, ještě musím dočíst poslední díl, ale je to originální nadprůměrná fantasy s netradičními a vcelku tradičními prvky, kde ani hlavní hrdinové (natož vedlejší) nemají svůj život na příštích stránkách jistý. Rozuzlení mě trochu zaskočilo, spíš nemile, než mile a měla bych tam pár připomínek. Ale úplný závěr byl fajn, takový milý a slibný. Tak uvidíme, co bude dál.

  Emily14819

  05.06.2012

  Tak tento díl se mi asi líbí nejvíc. Velice napínavý, pěkně psaný a mám v oblibě kapitoly, kde vystupuje jen Beka. Takže podle mě dost vydařený díl, ve kterém Alek má trable a Seregil se pak v podstatě stává jeho zachráncem. Super.