Příchod noci Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Příchod noci

Hororová novela americké „továrny na horory“ Deana R. Koontze vypráví o napínavém pátrání dvojice detektivů – Jacka a Rebecky, kteří se pokoušejí zastavit drogového dealera jménem Baba Lavelle, původem z Haiti, který využívá umění Voodoo, aby se pomstil mafiánské drogové rodině za smrt svého bratra. Příchod noci, horor o pekelných silách zneužívajících lidskou osobnost jako vraždící nástroj, patří k těm četným knihám, které se rychle přečtou a stejně rychle se na ně i zapomene.

Podivné dny… Město sevřela v drápech zima. Ale v drápech ho svíral i strach. Během čtyř dnů se našla čtyři mrtvá těla, jedno zohavené hrůzněji než druhé. Podivné noci… Policie si nejdřív myslí, že má co do činění s psychopatem. Nebo zákeřnou válkou gangů. Ale brzy zaslechnou podivné zvuky ve ventilačním systému. A ve sněhem bičované noci zahlédnou nezemské stříbřité oči. Poslední hodiny… Ve městě ochromeném bouří cosi číhá, cosi zlého se plíží kolem. Čas plyne… A kdo má být oběť?
Kniha v českém jazyce!


Stažení Příchod noci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Příchod noci (0.00 EUR)


Stažení Příchod noci zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Darkness Comes (1984)

  Žánr:
  Horory, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Mustang
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  ludek.n

  předevčírem

  Koontz v Příchodu noci otevírá samotné peklo. Bez velkých průtahů nasazuje vpravdě ďábelské tempo a překvapivě brzy také odhaluje karty, takže už ve třetině knihy čtenář ví, co na něho číhá v temných stínech přicházející noci. Na míře napětí se to ale nijak neprojeví, a tak člověk se zatajeným dechem čte stránku za stránkou, aby si vydechl až na úplném konci knihy. Na druhou stranu je třeba také přiznat, že z textu vystrkují růžky klasická hororová klišé a jistá plochost postav. Zvrácenost hlavního záporáka je natolik prvoplánová, že už dopředu je jasné, jak to s ním dopadne. Když ale člověk moc nepřemýšlí, příběh ho docela spolehlivě vtáhne.

  Niu

  13.09.2017

  Tato knížka mě tak nenadchla jako Přízraky. Četla se dobře, byla napínavá, ale už ve mne nevyvolala to, co jsem čekala po Přízracích.

  IWINDA

  15.12.2016

  Další nezapomenutelná strhující kniha!

  Blafoun

  08.02.2016

  Mě se to líbilo, čte se to dobře. Záhadné vraždy ze zamčených pokojů, oběti zohavené nelidským způsobem, možná zvířecím? Kdo ví. Ukazuje se že voodoo může nejen fungovat, ale být dokonce silnější než si kdo dokáže představit. Kdo zemře a kdo se stihne zachránit? Kdo si přečte zjistí to. 🙂

  Janie1989

  06.06.2015

  velmi napínavá kniha jako všechny od Koontze 🙂

  PAVEL z BRNA

  29.04.2015

  Mám rád nadpřirozené horory, ale tenhle byl opravdu příliš průhledný, takže jsem věděl jak dopadne. Koontz je ale čaroděj a opravdu píše pěkně napínavě a vtáhne vás do děje, i když víte jak to dopadne.

  renefer

  11.10.2014

  Takzvaná "jednohubka". Kniha vás vtáhne do děje a nepustí, dokud nedočtete,ale stejně tak rychle se vám vykouří z hlavy.

  Rup

  12.01.2014

  Čtivé, ale velice naivní. Ta hrůza na mě ne a ne padnout. Souhlasím s anotací i komentářem. Rychle přečteno, rychle zapomenuto – když jsem se asi po dvou dnech vrátil k rozečtenému, absolutně jsem netušil o čem předešlé bylo.

  Jack Bauer

  30.12.2012

  Nemám rád nadpřirozené horory, ale Koontz tak pěkně píše, že jsem knihu zhltl jak malinu.Bohužel, hned jsem ji pustil z hlavy a asi si nikdy na ni nevzpomenu.