Prezidentův kocour Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Prezidentův kocour

V románu Prezidentův kocour vzpomíná Guram Odišaria, abcházský básník, dramatik a novinář, na exotické přímořské město Suchumi a jeho ještě exotičtější obyvatele, na moře, které pění jako šampaňské víno. Hlavní postavou románu je Michail Temurovič Bgažba, stranický funkcionář, původním povoláním genetik. Ten se stal již během svého života legendou. Byl to nefunkcinářsky otevřený člověk, obdivuhodná osobnost. Nesmírně miloval život, lidi a svět kolem sebe a lidé mu to s úctou opláceli. Tento člověk se náhle ocitl uprostřed válečného běsnění. Nepřežil. Jeho pohřbu se zúčastnila mimo jiné jeho přítelkyně Zinaida Nikolajevna a v rukou nesla zrzavého kocoura, vnuka prezidentova kocoura, kterého Michail Temurovič našel někde v křoví a dal jí ho s tím, že je léčivý a že mu ho osobně daroval americký prezident.Kniha v českém jazyce!


Stažení Prezidentův kocour zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Prezidentův kocour (0.00 EUR)


Stažení Prezidentův kocour zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Jonathan Livingston
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  bondula

  20.03.2017

  Prezidentov kocúr je akýmsi prípitkom na pamiatku dlhoročného predsedu UV SSR Abcházska a najlepšieho Suchumského tamadu. Ono sa to zaujímavo číta, životopis niekoho, o kom ste nikdy nepočuli. Ale že bol Michail Temurovič taký zaujímavý človek, dá sa o jeho živote napísať napodiv celkom milá knižka. On tuto pán dosiahol takpovediac najvyšší stupeň kolchidského kecala a ctil si staré dobré mravy, najmä ten, že hosť od teba nikdy nemôže odísť triezvy. A kedže sa mu ako pravému synovi svojej vlasti pri prípitkoch huba nezastavila, narozprával a nasľuboval v živote toľko, až sa zdá že abcházska vojna vypukla len pre to, aby jeho výmysly a plané sľuby nikdy neboli odhalené.
  Ku knižke ešte chýba krátky návod na použitie – keď sa čitateľovi zdá, že kaukazskému humoru nerozumie a text sa javí nezaujímavý, nech sa nerozpakuje hrknúť si dva deci červeného. Až takto naladený som sa aj ja chytil a celé mi to začalo dávať nejaký zmysel. Tak teda na Michaila Temuroviča!

  Koňadra

  19.12.2016

  Veľmi zaujímavá knižôčka. Ani neviem ako ju zaradiť. Musel som si vygoogliť (v azbuke ! ešte že občas musím oprášiť ruštinu a pamäťová stopa tam teda stále je), že Michail Temurovič vskutku žil a bol to riadny viťúz (vždy som chcel toto slovo v komentári použiť). Chvíľku som si zvykal na humor autora, ale potom som sa výborne bavil. Prostredie (?) – dokonalé : Abcházia, Svanetia, Adžaria a Gruzia.
  Rád by som sa prihovoril k vydavateľom : Viac tých abcházskych autorov do políc našich knižníc, viac tých abcházskych autorov … :o))) Nehľaďte na to, že toto je jediný komentár, ostatní čítajú tajne.