Právo šaría pro nemuslimy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Právo šaría pro nemuslimy

Islám je politický systém s vlastní sbírkou zákonů, která se nazývá šaría. Právo šaría stojí na úplně jiných principech než náš právní systém. Mnoho jejích nařízení se týká nemuslimů. Co znamená právo šaría pro naše občany? Jakým způsobem se nás dotýká? Jaké budou důsledky, dovolíme-li muslimům řídit se šaríou a ne našimi zákony? Každý požadavek muslimů je založen na myšlence nastolení práva šaría v naší zemi. Měli bychom vůbec právo šaría povolit? Proč? Proč ne? Jak mohou politici nebo úředníci rozhodovat o právu šaría, když mu nerozumí? Je to správné? V této knize naleznete odpovědi na všechny tyto otázky.Kniha pro nemuslimy, jejíž obsah otevře obzor nejednomu čtenáři.Kniha v českém jazyce!


Stažení Právo šaría pro nemuslimy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Právo šaría pro nemuslimy (0.00 EUR)


Stažení Právo šaría pro nemuslimy zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Sharia Law for Non-muslims (2010)

  Žánr:
  Literatura naučná, Politologie, mezinárodní vztahy
  Vydáno: , Center for the Study of Political Islam
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  Kočina

  21. ledna

  Nezbytné si to přečíst. Protože se nás to bohužel týká. Sunou se k nám jako slimáci, pomalu ale jistě. Buď něco uděláme, nebo tady budou mít brzo domeček…

  MartinK627

  15. ledna

  Skvělá knížka o nelehkém tématu – stručná, jasná, výstižná. Díky, pane Warnere.

  Elgin

  12.09.2017

  Mezi nejhlavnější body patří tyto neslučitelné ideje:
  1. Muslim nemá svobodu, je otrokem Alláha a právo šaria zakazuje svobodu slova.
  2. Pokud chce muslim opustit islám, stane se odpadlíkem, kterého stihne trest nejvyšší.
  3. Muhammad byl otrokář, otroctví také podporuje korán. Pro každého muslima je Muhammad vzorem.
  4. Kritika v islámu není zažíitý pojem, systém je prezentován jako dokonalý a neměnný.
  5. Šaria zakazuje svobodu tisku.
  6. Rozdílnost zákonů pro muslimy a pro všechny ostatní ne-muslimy. Muslim nesmí mít přátele z nemuslimské komunity.
  7. Ženy nejsou rovny mužům.
  8. Islámský systém schvaluje mučení.
  9. Islám je teokracie, náboženství a stát jsou nedělitelné složky.
  10. Neexistence lidských práv v islámu, práva mají jenom muslimové, bezvěrci nemají práva.
  Těchto destet bodů nelze sloučit s hodnotami liberální demokracie.
  Nicméně existují snahy islám zreformovat k sekularismu.
  Reformisté jej zakládají primárně na Mekkánském islámu.
  Apel na reformu nebo liberalizaci islámu může být vnímán jako tlak vůči víře v islámském světě.
  Nemáme tedy jistotu, jestli se nejedná o takíju za účelem další neřízené expanze politického islámu.

  Stolda

  14.05.2017

  Přečetl jsem si knihu už z toho popudu,že jsme doma řešili vymazání komentářů mé partnerky zde na Databázi k podobné knize. Lidi,proboha,kde jsme zapomněli toleranci? Nejen k jiným kulturám,ale i k názorům na ně.Muslim ať zůstane muslimem,křesťan křesťanem,ale každý ať zůstane tam.kde mu jeho vira a čest velí zůstat. A bude pokoj na téhle krásné Zemi.

  Garik

  22.03.2017

  Osobne nepochybujem, že sa jedná o prínosnú a v mnohom poučnú publikáciu. Napriek tomu som v hodnotení ubral body, pretože cez niektoré nedostatky som sa nevedel (nechcel) preniesť. Autor je predovšetkým matematik a fyzik, čo sa zreteľne podpisuje na skutočnosti, že predmet svojho skúmania – teda islam – vníma výrazne zúženou optikou. Niektoré hodnotové, kultúrne a inštitucionálne prvky našej euro-antlantickej civilizácie vníma ako premisy, z ktorých automaticky vychádza pri svojich súdoch bez toho, aby sa zamýšľal nad ich pravdivostnou hodnotou. To by u stručného textu tejto „osvetovej brožúrky‟ bolo aj pochopiteľné, v kontraste s touto úspornosťou je však opakovanie sa (napr. niektorých citácií). Napriek všetkým výhradám, ktoré by som ešte mohol uviesť, túto heslovitú brožúru odporúčam zaneprázdneným ľuďom aspoň na prvotné a rýchle oboznámenie sa s nebezpečenstvom, aké predstavuje islam. Pre tých, ktorí majú čas a záujem ísť viacej do hĺbky sú na našom trhu omnoho fundovanejšie a lepšie spracované publikácie (napr. Islám bez závoje Roberta Spencera).

  „Politická podstata islámu je to, co tvoří hlavní rozdíl mezi právem šaría a židovským náboženským právem – halachou. Židovské právo o nežidech vůbec nemluví a jasně říká, že právo dané země má přednost před halachou. Šaría mluví hodně o káfirech a o tom, jak se k nim chovat, jak si je podrobit a vládnout jim.‟

  „Islám zotročil Afričany, Evropany (přes milión), hinduisty, buddhisty a kohokoli, kdo stál džihádu v cestě. Islám zotročil víc lidí než jakákoli jiná kultura. Muslimové svou historii zotročování všech ras a náboženství nepřiznali, ani se za ni neomluvili.‟

  „Když muslimové prvně přicestují, akceptují svůj nový domov. Jejich první krok je prohlášení, že islám patří s křesťanstvím a judaismem do jedné rodiny. Probíhají dialogy a „sbližovací‟ setkání pro média a káfirskou společnost. Prohlašují také, že západní civilizace je ve skutečnosti založena na islámském zlatém věku. Poté, co se tato tvrzení uchytí a jsou akceptována, přijdou na řadu požadavky po změnách v káfirské společnosti. Ti, kteří tyto změny odmítají, jsou nazýváni slepými fanatiky, islámofoby a rasisty, i když nikdo nikdy neobjasní, co má odpor proti politickému islámu společného s rasou.‟

  „Káfirští představitelé neví nic o islámu a právu šaría. Všichni potkali příjemné muslimy, takže si myslí, že islám musí být dobrý a ti, kteří dělají problémy, jsou extrémisté.
  Káfirští představitelé neví nic o dualistické etice nebo politickém podrobení. Prvořadá motivace káfirských představitelů je být milý a hrát roli tolerantního hostitele těchto nových hostů. Druhořadá motivace je neříci nebo neudělat něco, kvůli čemu by byli označeni za bigotní fanatiky.
  Hlavní plán káfirských vládců počítá s tím, že pokud budou milí, muslimové uvidí, jak jsme skvělí, a reformují islám. Ale pokud je vaším cílem nastolit právo šaría, které se úspěšně uplatňuje již 1400 let, proč reformovat něco, co funguje?
  Šaríu nelze reformovat. Jedná se o Alláhovo právo, a to je dokonalé, univerzální, úplné a bezchybné.‟

  kasparos

  18.02.2017

  Na tuto knihu je třeba myslet při volbách.

  Damato

  01.06.2016

  Možná můj komentář bude zcestný, ale někde jsem nedávno četla, že za zánik vyspělé římské civilizace může příchod civilizace jiné – a horší. Možná to špatně popisuji, ale tak jako tak – necháváme si tady diktovat, jak tady migranti chtějí žít – bez jakéhokoli omezení pro ně- jejich právo Šária pomalu mává našimi zákonodárci, ve školách se domáhají práva české učitelky v burkách – a to ve jménu své muslimské svobody a tak si říkám – A čekáme na co? Až nám naše malé holčičky budou – ani se to nedá psát – od panenek tahat nějací století kmeti s jakýmsi právem? A kde jsou v naší zemi naše práva? Zatím je ještě pořád drží – i když někdy dost špatně a hlavně ve svůj prospěch naši zákonodárci , ale pořád jakž takž i pro spravedlnost naši . Proč místo trapných seriálů třeba jedna z našich televizí neuvede ve večerním čase takovéhle čtení, aby ti všichni sluníčkáři viděli, že jde setsakramentsky do tuhého. Nedávno jsem v autobuse vyslechla řeč dvou vysokoškolsky vzdělaných mladých děvčat na téma… " co děti?." Neplánuje je ani jedna, protože se je tady v tom srabu bojí přivést na svět . Diví se jim někdo? Ač jsem se na vnučky moc těšila, když holky poslední rok uspávám, koukám na ně a říkám si… Pro Boha co bude? Souhlasím s komentáři dole -hurá do středověku (1casper) i s Eldar80- Evropa právu Šaría začíná pomalu podléhat. Optimismus do duše sluníčkář nepotřebuje, normálně uvažující člověk vidím kam se to pomalu řítí, Nemusíme to zažít my, ale co naše dědi, co vnoučata, doprčic copak budeme čekat, až tady nebude Evropa, ale jeden stát s právem Šária ?

  kazatell

  23.04.2016

  Zajímavé shrnutí koránu. Doporučuji přečíst každému.

  LordBexr

  26.02.2016

  Autor se zabývá analýzou islámu a její výsledky ve stručnosti shrnul v této útlé knize. Nemusíte tak louskat tisíce stran islámských studií a textů, autor to provedl za vás. Veškerá tvrzení obsažená v knize jsou řádně doložená s odkazem na zdroj, kde lze o dané informaci zjistit více podrobností. Většina čtenářů laiků tak díky této knize získá základní představu o islámu a mohou si tak udělat obrázek o tom, na kolik je tento systém slučitelný se západním způsobem života. To je zejména v dnešní době, velice vhodné a aktuální a proto mohu knihu každému s klidným svědomím doporučit.

  1casper

  25.02.2016

  Tuhle knihu bych dala přečíst každému sluníčkáři! Chvílema mi lezly oči z důlků…..hurá do středověku!!

  Eldar80

  19.12.2015

  Tahle kniha byla mnohem lepší než životopis Mohameda, který byl příliš stručný a postrádal některé logické návaznosti. Zde naopak jsou citáty tak dobře okomentovány, že funkčnost politického islámu je zřejmá. Co je však na tom nejděsivější ukazuje až třetí rozšířené vydání, kde se objevuje bohatě ozdrojovaná kapitola, že Evropa už teď právu šaría začíná podléhat. Je to neuvěřitelně rychlé a zcela zjevně můžeme v evropských zemích vidět nultou, první a někdy i druhou (!) fázi islamizace. Ukazuje se, že Mohamed byl neuvěřitelně inteligentní sociopat, když dokázal vytvořit takový systém. Mohamed byl totiž velmi zcestovalý člověk a ostatně islám začal hlásat až poměrně starý. Pokud předkládaná fakta pochopíte jako celek, zjistíte že islám není náboženství, ale politickoprávní systém využívající náboženství jako zástěrku. Taktéž proto, že islám zjevně nevede k žádnému duchovnímu a lidskému růstu. Z psychologického pohledu to jinak být ani nemůže. Islám vytváří nemocnou společnost a v takové společnosti se nedá svobodně ani lidsky žít. Termín "islámský duchovní" nedává smysl, protože duchovní člověk nemůže akceptovat kvality samotné osoby Mohameda. To si opravdu někdo myslí, že duchovní člověk je schopen vést etnické čistky a přepadávat karavany, hlásat otroctví, méněcennost žen a přitom být spirituálním člověkem, který si "vymyslí" náboženství? To je výsměch. Vedle Mohameda byl Ježíš absolutní amatér, když ani nezabil nikoho, kdo proti němu vystupoval. Náboženství má činit lidi lepšími. Co dělá islám s lidmi netřeba komentovat. Tuhle knihu byl měl znát opravdu každý, protože potřebujeme pravníky, aby dopracovali patřičné zákony. Škoda jen, že kniha je i tak docela dost stručná, jako kdyby to bylo psáno pro američany. Já osobně bych raději uvítal knihu více podrobnější. Aspoň 200 stran. Ale i tak perfektní a doporučuju. 85%

  DCKH

  03.12.2015

  Povinná četba pro každého tzv:sluníčkáře!

  23.11.2015

  Kniha ve svých dvanácti kapitolách nabízí "rychlokurz" do islámského práva Šária. Na její přečtení vám budou stačit dvě hodinky času a to i za předpokladu, že při čtení budete přemýšlet a ne jen pasivně přijímat informace. U všech citací je uveden zdroj s možností si informaci ověřit případně rozšířit. Podstatná část knihy je věnovaná problematice dualismu, který lze na straně jedné vnímat jako existenci náboženského a posléze i politického islámu, aby se nakonec stal jedním právním systémem a na straně druhé je vymezen vzájemným vztahem muslima a káfira. Existence dualistické etiky tak vede k velmi flexibilnímu přístupu a chování mezi muslimy a káfiry, neboť podle autora knihy nic jako "zlaté pravidlo chování" , které by nabývalo společný morální princip pro celé lidstvo v islámu neexistuje.

  DarekDevil

  09.11.2015

  Skvělá publikace. Sice krátká, ale někdy míň znamená víc. Vše je přehledně popsané, ozdrojované a vysvětlené. Tuto knihu by si měli přečist všichni "vítači", "sluníčkaři", "srdečné ženy" …. jo a taky gayové …. by snad všichni prozřeli a pochopili co je čeká, kdybychom tu neměli demokracii, ale muslimskou šaríu:-)