Pravda o případu D. Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Pravda o případu D.

Nedokončená kniha Charlese Dickense Záhada Edwina Drooda je jedním z nejtajuplnějších a nejdiskutovanějších děl anglické literatury. Autoři Fruttero a Lucentini předložili Droodův případ takovým kapacitám, jako jsou Hercule Poirot či Sherlock Holmes a nechali je bádat nad jeho rozluštěním. Kapitoly se střídají – původním Dickensovým příběhem se prolíná vyšetřování slavných detektivů a vede k neočekávané­mu konci…Kniha v českém jazyce!


Stažení Pravda o případu D. zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pravda o případu D. (0.00 EUR)


Stažení Pravda o případu D. zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  La verita sul caso D (1989)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  ziriant

  14.02.2015

  Neznát Dickensův styl odjinud, asi bych se hodně lekla a knihu nedočetla. Záhada Edwina Drooda podle mě není zrovna vhodné dílo pro uvedení do tajů trochu bláznivého světa jménem "Dickens", nad kterým mám občas chuť se jen blahosklonně usmát a opatrně ho ujistit, že to bude dobré. Vlastně do této knihy jsem se dala pouze díky Droodovi od Simmonse. A musím říct, že kniha byla v obou rovinách opravdu zklamáním. Dickensova Záhada ED pro mě postrádala jakoukoli tažnou linku i zajímavý detail a povídání "detektivů" kolem tomu jen nasadilo poťouchlou korunu. Jsem si jistá, že už by mě to nikdy nikdo nedonutil číst znovu.