Pralinky s chilli Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Pralinky s chilli

Tina Bergerová, majiteľka úspešnej PR agentúry, ktorá zastupuje mnohé celebrity, sa usiluje medzi svojich klientov získať aj známeho topmanažéra. Hoci najskôr medzi sebou bojujú ako pes a mačka, Tina napokon podľahne jeho šarmu a bláznivo sa zamiluje. Ani v najhoršom sne jej však nenapadne, ako hlboko ich vzťah môže poznačiť jej nedávna aférka, keď v zúfalej situácii po smrti svojho partnera skončila v náručí neznámeho muža. Kolotoč udalostí sa však už nedá zastaviť a v bulvári sa objavujú ďalšie titulky…Kniha v českém jazyce!


Stažení Pralinky s chilli zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pralinky s chilli (0.00 EUR)


Stažení Pralinky s chilli zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI
  Vydáno: , Motýľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  elisa194

  17.10.2017

  Me kniha nenadchla. Děj a zápletka nudná, příběh se hrozně táhl a v podstatě kdybych přeskočila ze začátku na konec, o nic bych nepřišla. Postavy obe nesympatické, Teri se chovala jako 20tileta a ne na 6 let.Jediné co se mě líbilo bylo rozuzlení.

  m.valova

  21.06.2017

  Kniha se čte dobře,někdy se hold život zamotá a je možné,že takové věci se na vyšší úrovni dějí zcela běžně,hlavní hrdinku jsem místy nechápala každopádně oddechovka.

  Aleh

  27.01.2017

  Tina Bergerová je sebevědomá mladá krásná nezávislá žena a také šťastná maminka malé Terezky. Má skvělou práci, která ji naplňuje. Ale v soukromém životě to tak jednoznačné není. Je rozvedená a potkala ji v životě i náhlá a nečekaná smrt partnera, kterého velmi milovala a chtěla s ním spojit svůj další život. A teď ji v jejím životě čeká setkání s dalším mužem… Moc pěkný životní příběh. A také krásná obálka, jak už je u knih Jany Benkové zvykem.

  luciefeix

  27.10.2016

  skvěle hlavně konec .. jen teda Tina by měla maličko změnit chování a její dcera se chová na 20 a ne 6 😀

  agatha2

  24.09.2016

  Pralinky byly výborné, pro mě zatím asi nejlepší, co jsem od autorky četla…..kniha se opravdu dobře četla, Tina byla sympatická stejně jako její kamarádky, ovšem její "objekt zájmu" již výrazně méně…..Tina je normální sympatická ženská, která po rozvodu vychovává svou malou dcerku, stará se o rodinný dům, zároveň se snaží vybudovat svou PR agenturu, v tomto směru před ní smekám…..zvládá to na výbornou, bohužel co se týče jejího milostného života, je to trochu komplikovanější, holt, nemůže být vše zalité sluncem….je to prostě kniha ze života, ve skutečném životě ne vždy vše dopadne jako v "harlekýnkách".

  Dixinka

  18.09.2016

  Hezký a mnohdy i pravdivý životní příběh. Jen mě po celou dobu rozčiloval až patologický vztah matka a dcera. V předškolním věku by se měly děti asi ještě vychovávat a užívat si dětství.

  gargamelka

  23.07.2016

  Zajímavý příběh, člověk je příjemně překvapován celým dějem. Fajn kniha, která ukazuje vztah i z jiné stránky… Skvělá letní oddychovka :))

  jasmína

  12.07.2016

  Mně se kniha líbila tak moc, že jsem se k ní pořád vracela a během dvou dnů ve volnách chvílích dočteno, musím se vrhnout na další její romány, konečně něco, kde není klasický happy end, a přesto jste rádi, že to dopadlo, jak to dopadlo.

  zdehan

  08.07.2016

  Kniha se mi velmi líbila byla pěkně napsaná ze života