Potrhlí Troutmanovi Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Potrhlí Troutmanovi

Na cestě za poznáním sebe sama.

Veselá a zároveň srdcervoucí kniha vypráví příběh rozbité rodiny Troutmanů z kanadské Manitoby. Psychicky narušená Mína prožívá obzvláště temné období a míří do psychiatrické léčebny. Její patnáctiletý syn Logan a jedenáctiletá dcera Tereza už nevědí, jak dál, tak Tereza na pokraji zoufalství zavolá tetě Hattie, Mínině sestře, které se právě v Paříži bortí její partnerský vztah. Troutmanovi, taková normálně dysfunkční rodinka z Kanady. Hattie bez váhání sedne na letadlo, aby se o málomluvného Logana a mnohomluvnou Terezu postarala, velmi rychle si však uvědomí, že něco takového může být nad její síly. Proto vymyslí divoký plán – najít dlouho ztraceného otce obou dětí.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Potrhlí Troutmanovi zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Potrhlí Troutmanovi (0.00 EUR)


Stažení Potrhlí Troutmanovi zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Flying Troutmans (2008)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  mishka1976

  31.01.2017

  Kniha mne nenadchla. Spojení nesourodých postav – puberťáckého Logana, excentrické Terezy a všeurovnávající Hattie – občas působí komicky, většinou však smutně až tragicky. Alespoň konec knihy zůstává optimisticky otevřený.
  Vadilo mi, že autorka nepoužívá uvozovky u přímé řeči.

  Tevik

  01.03.2016

  Podle anotace jsem čekala trochu víc legrce,ale jinak byla kniha pěkná.

  terka95

  13.08.2015

  Kniha má zajímavý námět – rodina se musí spojit, když matka dvou dětí má psychické problémy. Ale kniha mě až moc nenadchla, Hattie hledá se svým synovcem a neteří, jejich otce, jede z Kanady do Ameriky a dokonce chtějí jet až do Kalifornie.. jedou do města, o kterém vědí, že by tam možná mohl být hledaný otec..při takových vzdálenostech (a i kdyby nebyly) se přece pokusím najít informace předem, kniha se odehrává v moderní době.. a ne, že se vydám jen tak, po celé Americe s dvěma dětma.. v této knize také skoro nikdo nemá mobil. A uvozování přímé řeči mi ze začátku opravdu chybělo. Konec je nadějný, ale nemohu hodnotit jinak, než 3 hvězdami.

  marlenma

  25.05.2015

  Těšila jsem se na opravdu vtipnou knihu a trochu mě zklamala. Působila na mě spíše sentimentálně a smutně. Ale nelituji, že jsem ji přečetla celou.

  julythreemosen

  15.08.2014

  Tato kniha není tak dobrá jako jiné knihy, kterým jsem dala pět hvězdiček. Ale rozhodla jsem se je nesrovnávat, jelikož tahle knížka si ke mně našla cestu úplně jinak, než všechny ostatní. Milá, vtipná, smutná, skutečně o hledání sebe sama. Líbila se mi Tereza, která je prostě jedinečně svá, a oceňovala jsem Hattie, když odpovídala nevím na mnohdy složité otázky, na které mnozí lidé odpovídají rádoby hluboce či světácky. Zkrátka a dobře, kniha byla krásná, hlavně svými postavami, a otevřený konec nám dává prostor nadělit s hrdiny podle svého. Paráda!

  lenuskav

  09.02.2014

  Ani sem nedočetla, nešlo se do toho pořádně zakousnout…

  LucieRej

  16.06.2013

  Výborná kniha..na začátku mi chvíli trvalo si zvyknout, že autorka nepoužívá uvozovky, ale nakonec mi to vůbec nevadilo a fakt jsem se pobavila.

  bookcase

  26.08.2011

  Na tuhle knížku jsem se těšila, bohužel mě zklamala, nesedl mi styl, kterým byla napsána.