Potápěč Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Potápěč

Letošní léto bylo na Gotlandu takřka tropické. Neobvykle vysoké teploty přetrvávaly ještě téměř celé září. Čtyřiadvacetiletá Jenny Lundgrenová probděla už mnoho nocí, ne však kvůli dusivému horku. Mučily ji vzpomínky z dětství. Stále se opakující děsivé sny ji nakonec donutily k dramatickému rozhodnutí. Udá svého vlastního otce. Obviní ho z vraždy.

O týden později se v zatopeném vápencovém lomu na severu Gotlandu potápí dva chlapci. To, co pod vodou uvidí je k smrti vyděsí. Několik metrů pod hladinou se vznáší tělo mrtvého potápěče.

Tyto dvě události stojí na počátku nervy drásající cesty do minulosti. Oživí vzpomínky daleko hrůznější než ty, které Jenny na konci léta nedaly spát.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Potápěč zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Potápěč (0.00 EUR)


Stažení Potápěč zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Fredrik Broman (2.)

  Originální název:

  Dykaren (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  haki34

  05. ledna

  knížka byla moje první od Ostlunda,a chytla mně. Příběh pěkně zajímavý, hezky se prolínal, konec překvapil, tentokrát jsem si vůbec netipla, jakže to vlastně bylo – rozjasnilo se mi fdakt až v poslední čtvrtině knihy 🙂
  prostředí severu můžu, na Gotlandu je určitě hezky…vyšetřovatelé – mám pocit že proti zejména islandským detektivkám byli více méně "obyčejní, nudní, normální" lidé…
  Fredrik řeší kromě zapomenuté vraždy i rodinné problémy – krize ve vztahu s manželkou…takové to z ničeho nic mizérie, nakonec vše dobře dopadne..
  a co se týká mrtvoly potapěče – dostal co si zasloužil, ale tmavé hluboké vody mě vždy zneklidňovaly, a od přečtení potapěče to lepší nebude ….najít mrtvolu při koupání – děkuji pěkně 😀 možná ještě horší než čelisti !
  za mě pěkné 4*, a těším se na další – pod stromečkem Teror, jdu na něj.

  Olous1

  17.10.2017

  Moje první kniha od autora,velice se mi líbila,hned mě vtáhla do děje.Určitě sáhnu po další od tohoto autora.Stojí za přečtení.

  lisc

  01.02.2017

  Kniha se mi líbila, děj možná trochu rozvleklý, nicméně popisy krajiny a prostředí podle mě nejsou na škodu, za dobrý počin považuji plánek ostrova na začátku knihy. Pro mě psychologicky uvěřitelný hlavní detektiv Frederik Broman i s rodinnými problémy a vztahy s kolegy. Nemusím mít v detektivce hromadu mrtvol a nechutné drasťárny, aby mě zaujala a udržela v napětí.

  Aymira

  28.04.2016

  Na mě pomalejší rozjezd, ale příběh nápaditý.

  marek1278

  03.12.2015

  Druhý díl detektivky s Fredrikem Bromanem byl o trochu "nudnější" co se týče akce a napětí, ale přesto si díl udržel mou pozornost a finální rozuzlení bylo velice zdařilé 🙂 Těším se na další díly

  kalache

  07.10.2015

  …ti seveřané pořád překvapují…

  čika

  05.05.2015

  celkom fajn vymyslena zapletka, mozno trochu nevyrovnany spad deja, ale nevadilo

  minirock

  05.02.2015

  Knížka se mi líbila. Je sice pravda, že autor se docela vyžívá v popisnosti prostředí a drsné severské přírody ale podle mě to nebylo na škodu. Děj se zpočátku trochu vleče ale později nabere na obrátkách a konec vše vynahrazuje. Je to moje první knížka s Fredrikem Bromanem, takže nemám srovnání s ostatními díly, určitě ale ne poslední.

  LG73

  23.10.2014

  Mě Östlundh opět zaujal. Oproti prvnímu dílu je tentokrát atmosféra příběhu více ponuřejší a autor se ještě více zaměřuje na psychiku a činy jednotlivých postav. Kniha neobsahuje přemíru napětí, ale nabídne čtenáři vhled do nitra lidské duše.

  Jia

  27.04.2014

  Musím začít srovnáním.
  Zatímco první kniha s Fredrikem Bromanem Zápach odlivu, přestože se samozřejmě vraždilo a pátralo po pachatelích, na mě příjemně zapůsobila prázdninovou atmosférou, krásným letním počasím a vlídným prostředím spokojené rodiny detektiva Fredrika, v druhém díle Potápěč se všechno zvrtlo. Děj se odehrává o rok a čtvrt později, přišel mlhavý listopad, na ostrově vane silný vítr, prší, sněží a u Bromanů nastala rodinná krize.
  Zatímco první kniha mě příjemně překvapila, barvité popisy, zápletka, napětí, pátrání i rozuzlení mě zaujalo, druhá kniha už byla spíše průměrná detektivka. Sice opět dobře a barvitě napsaná, čtivá, námět zajímavý, ale něco tomu chybělo…
  Oceňuji dobrý nápad u obou knih – jednoduchou mapku ostrova Gotland na začátku knížky, usnadňující pozornému čtenáři orientaci a představivost 🙂
  Dávám 3 1/2 hvězdy.

  T-rish

  29.12.2013

  Příběh sám o sobě není špatný, ale postrádala jsem v ní napětí, od severské krimi čekám prostě víc. Kniha se mi četla dobře, ale nebyl v ní jediný moment kdy bych hltala stránky se zatajeným dechem, něco tomu prostě chybělo.

  Izu

  08.11.2013

  Mě se kniha a příběh hodně líbil.Je pravda,že je tam pro někoho velmi podrobné popisování různých věcí,ale osobně mi to nevadí.Zápletka byla velmi dobrá.Nenudila jsem se ani na chvíli.

  greetchen

  25.09.2013

  Severská krimi je charakteristická svou rozsochatou popisností, u Östlundha je jí ale možná zbytečně moc. 90 % knihy je velmi popisné vyprávění, do detailů víte, jak vypadá prostředí, postavy, jaké mezi sebou mají vztahy… Přemíra detailů až odvádí od toho nejpodstatnějšího – od děje. Linka se ztrácí, navíc přeskakování mezi dvěma příběhy může být chvilkami až matoucí. Ještě jsem nebyla ani v polovině a měla jsem chuť knihu odložit nedočtenou. Nakonec jsem se ale prokousala dalšími ne vždy záživnými stránkami, abych byla odměněna konečně něčím záživnějším. Závěr knihy (bohužel skutečně jen posledních pár desítek stránek) má konečně spád, překvapivě splete a rozplete dosavadní děj a naservíruje čtenáři to, na co celou dobu čeká. Škoda jen, že to čekání neutíkalo rychleji.

  jasmína

  05.08.2013

  Moc postav, takže jsem se opravdu chvílemi ztrácela. Doporučuju tomu, kdo má rád hodně barvitě popsané knihy.

  MartinaF

  03.08.2013

  Pokud máte rádi příběhy, které jsou spíše k pochopení lidského myšlení, je to kniha právě pro vás. Postrádala jsem sice napětí, ale Östlundh je mistrem v popisu a věřte, že se určitě nudit nebudete