Poslední vlkodlak Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Poslední vlkodlak

Jake Marlowe je posledním zástupcem vlkodlačího druhu, a to zástupcem poměrně unaveným. Stíhají ho jak jeho nepřátelé, tak vlastní minulost plná dekadentního hýření i mrtvých, neboť každý měsíc padne za oběť jeho krvelačným choutkám alespoň jeden člověk. * Když se ale Jake chystá skoncovat za úplňku se životem, zjistí něco, co jej přiměje zásadně přehodnotit toto defétistické rozhodnutí… V Posledním vlkodlaku, deníkovém záznamu z pera vlkodlačího intelektuála vyžívajícího se v análním sexu, se v postmoderní kombinaci mísí kontemplativní pasáže s napínavou a divokou akcí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Poslední vlkodlak zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Poslední vlkodlak (0.00 EUR)


Stažení Poslední vlkodlak zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Last Werewolf (2009)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  Knihomlok2015

  26.11.2017

  Je to opravdu zvláštní kniha – nudná i zábavná, hloubavá i povrchní, braková i filozofická, krátká i dlouhá, to všechno zároveň a měla rozhodně potenciál k tomu, aby byla skvělá. Ale to bych se nesměla pročíst až na samý konec. (neboli "Bůh je mrtev, ale ironie se má pořád čile k světu") Ten konec mě totiž bez přípravy připravil o postavu blízkou mému srdci a zatím nejsem schopná to autorovi odpustit, protože jsem si ji i přes všechny ty chyby opravdu zamilovala . (a ještě k tomu způsobem jakým to udělal).

  dia.riedl

  23.11.2017

  Zdlouhavý a docela nudný začátek, v druhé polovině se ale příběh rozjel a já byla ponořená do děje až do samého konce. Marlowe je mi dost sympatický, kniha se četla někdy velmi svižně, někdy tam na mě bylo až moc odborných výrazů, ale nepřeskakovala jsem, jen jsem těm větám nerozuměla..Samotný děj je bezva, lovci, upíři, ženy.. Po dočtení bych se zvědavě vrhla na další díl, tak uvidíme, jestli se ho v Česku někdy dočkáme. 🙂

  (6.1. 2017)
  …K mému překvapení musím hvězdičku ubrat, protože, ačkoli mému dobrému hodnocení, si z knihy vůbec nic nepamatuju a vůbec nemám chuť číst ji znovu, nedejbože i další díl…

  atkr

  20.09.2017

  Kniha se rozjela ve druhé polovině, a od té doby se mi celkem líbila. Ale je možné, že to bylo jen kvůli tomu, že jsem začala přeskakovat, a to dost. Autor se vyžívá v popisech, a nicnedávajících řečech víceméně o ničem, což opravdu není to, co v knihách hledám. Příběh byl originální.

  Charlie119

  08.07.2017

  Dočetl jsem, ale není to nic, co bych musel číst znovu. Jsou tam věci, kterým dává autor váhu polovinu knihy, aby je poté zametl pod koberec a člověk se dozvěděl hov… tedy nic.
  Také se tam jedno tvrzení ve vyvrcholení razantně popře jen proto, aby to mělo hlavu a patu a to pardon, mi zase přijde kapku jako nesmysl a byl jsem tedy poměrně zklamán.

  Svatoslav

  09.06.2016

  Glen Duncan je básník, filosof, prozaik a bůh v jednom. Nejenže dokázal inovovat mytologii, která pomalu zkomírala vyčpělostí, ale dokázal prvoplánové žánrové čtení povznést na novou úroveň. Po obsahové stránce vytvořil dílo natolik mnohovrstevnaté, že vám jedno přečtení nebude stačit a budete chtít další. Na poli čtyř set stran rozehrál hru o lásce a smrti, okořeněnou o základní otázky existencionalismu, filozofie, politiky a etiky. Přes to všechno výčet pozitiv nekončí. V románu nenajdete žádnou postavu, která by nebyla psychologicky vypointovaná. Vrcholem je samozřejmě hlavní antihrdina, který je natolik zničený svým údělem, že nedoufá v nic jiného než ve svůj konec. Ukažte mi autora, který dokázal do jedné kapitoly inteligentně zasadit kulturní odkazy na Kubrickovu Vesmírnou odyseu, Mlčení jehňátek, Lolitu Vladimíra Nabokova či teoretické dílo Susan Sontag. To všechno zahalte do temné noirové atmosféry s příchutí „protřepat-nemíchat“.

  SalomeH

  29.01.2015

  Knížku jsem zvládla jenom do půlky, protože jsem se celou dobu do čtení musela nutit. Postavy, které snad mohly trošku přispívat do děje, byly tak strašně drsné a cool a oblečené do tmavých barev, že byly všechny bez potíží zaměnitelné. Děj je roztříštěný spoustou zbytečných akčních scén, které ho v podstatě žádným způsobem nemodifikují, sexem a, což je na tom asi to nejhorší, stálým opakováním a rozebíráním toho, jak je dvousetletý vlkodlak vnitřně otupělá bestie. A když to už už vypadalo, že by se mohlo začít něco dít, že se hlavní postava do něčeho konečně pustí a začne jednat… tak celý ten kolotoč začne znovu. Sice by mě zajímalo, jestli se vlastně vůbec v románu něco odehrálo, ale rozhodně ne natolik, abych se kvůli tomu nudila u dalších sto sedmdesáti stránek.

  senseifails

  29.07.2014

  Nic pro vegetariány,feministky,příznivce laskavého humoru či odpůrce alternativních sexuálních praktik.
  Všichni ostatní si můžou vychutnat svěží lykantropickou jízdu plnou jízlivého hláškování.

  Roob

  10.04.2014

  Pěkně se čte,ale né asi můj obor.Moc mě nenadchla.

  xxiixxi

  02.04.2014

  Nemám co vytknout, kniha se mi velmi líbila, skloubila v sobě dobrou akci, drsné pocity hlavních hrdinů i velkou dávku sarkasmu a narážek. Líbila se mi i ta syrovost s jakou hlavní hrdina přemýšlel a jednal, vulgarity se tam prostě hodily.

  LiLLu

  06.07.2013

  Je obrovská škoda, že od tohoto spisovatele je u nás přeložená jen tato kniha:-(
  Vlkodlak se četl jedním dechem, od začátku do konce Vás autor udržuje na zajímavé niti událostí….Spisovatel má ještě hodně co říci-napsat:-))) Druhý díl bohužel v nedohlednu a knihy od něj také:-( a přitom ve světě patří mezi velmi čtené autory…..jeho styl mě moc bavil, umí popsat situaci tak, že máte pocit že tam stojíte také…..

  LiLLu

  18.05.2013

  Právě jsem obdržela zprávu od nakladatelství argo,k vydání druhému dílu:
  Dobrý den. Momentálně je prodaných přesně 683 knih k dnešnímu dni. Abychom mohli vydat druhý díl, muselo by se jich prodat cca o 500 víc. Šiřte tedy slávu autora a snad k tomu jednoho dne dojde.
  Takže šiřte šiřte a možná se dočkáme!!!!

  Syndrom

  14.11.2012

  Postmoderna. Skvělé balancování mezi existenciálními pohnutkami a intelektuálními monology a akcí, příběhem, dialogy a popisem, tedy zkrátka prózou ve své patřičně žánrové vyhraněnosti. Téměř perfektní mix řemeslného umu a vysokých myšlenkových ambic. Popkulturní reference pro dospělé.

  Nebraska

  21.05.2012

  Úžasně "chlapská" knížka.
  Je to vlastně špionážní thriller, jen se tam kromě špiónů motají i vlkodlaci a upíři. Myšlenkové pochody Jakea Marlowa jsou svěží, i když se zrovna topí v depresivních náladách. A zvraty stojí za to! Přečteno za necelých 24 hodin (a to jsem stihla ještě spát, vařit a strávit odpoledne venku), fakt se to čte samo.
  Vážně doufám, že v češtině vyjde i druhý díl, prosím prosím prosím!

  Tor

  02.01.2012

  Souhlas, rozhodně špička žánru z poslední doby.

  finka

  02.01.2012

  Rozhodně nejlepší kniha, kterou jsem v roce 2011 četla. Druhý díl nebude. Já se z toho po….!