Poslední dny Inků Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Poslední dny Inků

Příběh legendárního města Inků Vilcabamby byl stovky let ukrytý ve starých španělských kronikách. V džungli vybudované město se stalo obávanou baštou Inků do doby, než ho Španělé v roce 1572 úplně vyplenili a zajali a popravili posledního krále Inků Tupaca Amaru. O více než tři sta let později Hiram Bingham náhodou objevil ruiny Macchu Picchu a oznámil, že našel město Vilcabamba. Nepletl se? O dalších padesát let později bylo objeveno skutečné město Vilcabamba… Jsou v peruánských džunglích ještě nějaké další pozůstatky incké říše, které mají být teprve objeveny? A co se stalo s ohromným bohatstvím Inků z města Vilcabamba?Kniha v českém jazyce!


Stažení Poslední dny Inků zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Poslední dny Inků (0.00 EUR)


Stažení Poslední dny Inků zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Last Days of the Incas (2007)

  Žánr:
  Literatura světová, Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Deus, D-Consult
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Akana

  21.12.2012

  Zajímavé téma, ale po všech stránkách odfláknutá práce. Na hlavu překladatele a editora toho míří hodně, ale bez viny není ani autor. Jeho snaha o oživení dějů známých jen z nespolehlivých kronik pomocí zcela smyšlených detailů je populistická (což by nevadilo) a taky kostrbatá a nešikovná. Kim MacQuarrie mě přesvědčil o tom, že ho incká historie zajímá, ale už ne o tom, že je na ní odborník a už vůbec ne, že o ní umí psát.