Poppy – Příběh lásky a odpuštění Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Poppy - Příběh lásky a odpuštění

Mysleli jste si, že ledové srdce nemůže nikdy roztát? A že se nesnesitelná stárnoucí celebrita už nezmění? Příběh herečky Allegry vám ukáže, že to jde. Někdy nás totiž setkání s láskyplnou bytostí může vnitřně proměnit a úplně tak změnit pohled na život, na naše vztahy i na svět kolem nás. Příběh Allegry a Poppy mezi taková setkání patří. Poppy je zkrátka tajemná holčička, která dokáže měnit lidské život a která vás potěší i dojme zároveň. Je to kniha se silným terapeutickým poselstvím lásky a odpuštění: „Nesmíš zahořknout. Nemůžeš změnit minulost. Ale můžeš napravit přítomnost.“

Stárnoucí hollywoodská hvězda přichází do nemocnice vyslechnout neúprosný ortel lékařů: nádor v pokročilém stadiu a již jen několik měsíců života… Slavné a bohaté herečce, uvyklé na hýčkání muži i fanoušky, se hroutí svět – ale zároveň si přeje jediné: konečně „opravdu“ zemřít. Vnitřně zemřela po tragických událostech ve své rodině snad již před mnoha lety…Ženu začne ale po několika dnech v nemocnici navštěvovat neznámá malá dívka: nikdo ji dosud neviděl, nikdo neví, odkud přišla. Je to záhada – objevuje se nečekaně, zato však vždy v pravou chvíli. Pomalu začíná nemocnou Allegru vracet do života, dodává energii i naději… Celý svůj dlouhý a složitý život začíná stará paní nahlížet v jiném světle. A stanou se i další nepředvídané věci a vše do sebe zapadá… Svižně napsaná kouzelná knížka o síle naděje a lásky, jež se čte jedním dechem , má na čtenáře doslova terapeutický účinek – a překvapí velmi neočekávaným vyústěním. // Zdroj – Kosmas
Kniha v českém jazyce!


Stažení Poppy – Příběh lásky a odpuštění zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Poppy – Příběh lásky a odpuštění (0.00 EUR)


Stažení Poppy – Příběh lásky a odpuštění zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Poppy, Angel of Love (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Synergie
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Annkag

  17. února

  Velmi krásne a jednoducho napísaný príbeh plný lásky a odpustenia.Spoznávanie sebe sama a znovunájdenie chuti do života.
  Prečítala som ho jedným dychom a v záveru knihy som vyronila slzičku.

  Ema22

  21. ledna

  Jednoduchý příběh o smyslu našich životů. Pro mě moc průhledný. Čte se snadno, ale ničím nepřekvapí. Nadpřirozené prvky byly nadbytečné. Jednou a dost.

  Kni-Homolka

  03.07.2017

  Úžasná kniha se silným příběhem. Je příkladem toho, že víra umírá poslední a že rodina by měla vždy držet pospolu a nikdy není pozdě na to, někomu odpustit. Konec knihy mě překvapil a skoro mi ukápla slza. Po měsíci jsem si ji přečetla znovu.

  isis.sisa

  11.02.2017

  Krásná knížka. Četla se velmi příjemně, je v ní obsažená opravdová hloubka. Doporučuji.

  verushka19

  27.12.2016

  Moc silný příběh. Moc čtivá kniha. Nejvíce mě zaujal konec, který byl zcela nečekaný, Měla jsem ji za den přečtenou. Všem doporučuji.

  hana.hanigerova

  19.02.2016

  Tahle knížka je tak fantastická, že to ani slovy vyjádřit nejde. Je krátká, skladná, nevýrazná a přečtete ji během dvou hodin, rychločtenáři i dřív. Ale ona má tolik co nabídnout! K přečtení této knihy ale musí být ten správný čas a nesmíte mít přehnaná očekávání. Byla napsaná s jasným poselstvím a i přes svou "jednoduchost" dokáže dodat člověku v nouzi neskutečnou životní sílu. Během čtení jsem si několikrát pobrečela, ale byly to slzy štěstí. Uvědomila jsem si, jak moc je život pomíjivý, jak důležitá je rodina a přátelé a jakými malichernostmi se zabýváme, jak se utápíme ve smutku, v minulosti, ve strachu z budoucnosti a jak si nedokážeme užívat přítomnost a žít svůj život tak, jak bychom chtěli. Tohle vše, a ještě víc, vám Poppy během chviličky připomene, ale nenásilnou formou, jemně – tak, abyste si na to přišli vlastně sami.

  JanaDor

  16.04.2015

  Příběh jako takový se mi líbil. Věřím ve sdělení, které kniha nese. Je to o víře v Boha. Ale bohužel se mi nelíbil styl psaní autorky. Moc mě neoslovil. Přišlo mi to jako velká prázdná slova, která se na mě sypou z knihy. Teď záleží na vkusu a víře čtenáře, jak mu kniha sedne. Mě trochu ne. Být ateista, tak nedočtu knihu s pocitem, že je to naivní pohádka určená pouze pro věřící. Pokud chceme někoho vést k víře, je nejlepší způsob prostřednictvím příběhu. Ale musí to být s citem, jemně a oduševněle. I když se takto příběh tváří, já jsem tyto vlastnosti postrádala.

  PetraBery

  24.12.2014

  Něžný příběh o naději, víře a odpuštění… Milé pohlazení na duši.