Pomsta Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Pomsta

Nemusíme vždy pykat za své dávné viny. Tento úděl může být přenesen na naše bližní.

Michael Flynn je nedotknutelný. Ve světě, kde vládne síla, peníze a násilí, dosáhl všeho, co kdy chtěl. Svému impériu vládne železnou rukou a nikdo nepochybuje, že se stane novým vládcem londýnského podsvětí. Michael je zkrátka muž, ze kterého si nikdo nechce udělat nepřítele.

Neměla by se o to pokoušet ani jeho dcera Jessie. Zhýčkaná dívka bývala otcovou pýchou, ale teď dělá vše pro to, aby se za ni musel stydět. Neuváženě hřeší na vlastní krásu i otcovo postavení, čímž dává v sázku roky budovanou pověst celé rodiny.

Než však stačí Michael zakročit, kdosi Jessii unese. Zatímco dívka tráví nekonečné dny v temné kobce, její otec marně čeká na telefonát, kterým ho pachatel požádá o výkupné. Žádná taková žádost však nepřichází a Michael pochopí, že únos dcery se týká jeho osobně – a že únosce nestojí o výkupné, ale o pomstu.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Pomsta zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pomsta (0.00 EUR)


Stažení Pomsta zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Cole (2.)

  Originální název:

  Revenge (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  hroneczek

  24. ledna

  Tato kniha byla již třetí v řadě, kterou jsem od autorky četla. Ve výsledku nebyla úplně špatná, ke konci jsem byla zvědavá, jak to dopadne a hlavním hrdinům jsem fandila, za toto napětí také dávám tři hvězdy. Ale bohužel autorčiny knihy jsou jak přes kopírák. Pokaždé jenom pozmění pár drobností, přejmenuje postavy, hlavní zápletku a je to. Další knihu od ní asi už číst nechci.

  DickBach

  09.03.2017

  Plně souhlasím s Denčoou o dva komenty níže. Knížka by nebyla úplně špatná, námět i myšlenka celkem fajn, jen to zpracování mi moc nesedí. Mám pocit jako by autorka vzala večerníček, prošpikovala jej vulgarismy a ejhle, vznikla nám kriminálka z podsvětí….

  edisek83

  14.09.2016

  Super, jako všechny její knihy…nezklamala 🙂

  lenkavildomcova

  28.04.2016odpad!

  Tak bohužel ač mám autorku docela ráda, u této knihy jsem po 200 stranách získala pocit, že ji nemám potřebu dočíst. Nevím co by mi dala. I napětí mi chybělo… Za mě ne!

  Denčaa

  05.03.2016

  Dlouho jsem se rozhodovala jaké hodnocení dám. Kniha nebyla špatná, ale přislo mi, že by se dala o polovinu zkrátit. Byl to zajímavý příběh, kde mě asi nejvíce překvapil konec, což jsem počítala, že se nestane. Libí se mi hlavně podtext příběhu – člověk který může mít vše nemá to hlavní, rodinu a lásku.

  jasmína

  03.09.2015

  Chěla jsem dát jen dvě hvězdičky, ale ke konci knihy to mělo vše tak nečekaný spád a překvapivý konec, že by si tato kniha jen dvě hvězdičky nezasloužila.

  Michnicka

  16.08.2015

  Docela mě i po přečtení rozčílilo, že jsem ji neodložila dříve a ztrácela jsem s ní čas. Prvních 33 stran pořád dokola opakování jak měl strašně rád svou dceru, ale změnila se. Nakonec se celý příběh odvíjel od začátku, kde jste vztah dcery, otce a prazvláštní maminky celý popisoval. Nedokázala jsem se ztotožnit, ani fandit jediné osobě v této knize. Četla jsem už jen ze zvědavosti jak to dopadne.

  Šánka

  04.07.2015

  Klasická M.Cole. Děj se opět odehrává v londýnském podsvětí plném násilí, drog a nočních barů. Kniha se čte lehce, od půlky jsem to dala na jeden zátah, jak moc jsem chtěla vědět, jak to dopadne. Je ale pravda, že už jsem od M.C. četla i lepší.
  I když samotný příběh je napínavý, čtivý, začíná mi vadit ta šablonovitost psaní. Asi bych doporučila její starší knihy, kde jsou příběhy jedinečné a zapamatovatelné.

  putpuda

  04.05.2015

  Poslední dobou mi přijdou knihy od M.C. spíše jako psaný dokument o tom, "jak to v tom světě zločinu chodí". No, nebylo to tak špatné, ale má mnohem lepší knihy (Královna zločinu, Hanebná kráska, Mamon…). Ale i tak jedna z mých nej….. 😉

  vineka

  27.03.2015

  Knihu o temném podsvětí rádoby podnikání jsem nikdy nečetla a s nadsázkou bych si troufla říct, že přečíst si to osoby, které podobným způsobem života žiji, rázem by bylo mafiánech.
  Popis je surový a detailní.

  evulenka

  15.03.2015

  Kniha je čtivá, jako všechny knížky od této spisovatelky, i když jsem od ní četla i lepší. Ale doporučuji.