PoloSvět: Zima Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

PoloSvět: Zima

Kolik zlosynů se může sejít na jednom místě? Ve virtuální simulaci PoloSvět nechybí nikdo: inkvizitor Torquemada, revolucionář Robespierre, nacista Heydrich, divous Rasputin, ani velký mystifikátor Aleister Crowley. První díl světově úspěšné tetralogie PoloSvět začíná Zimou… PoloSvět je nejpokročilejší počítačová simulace, která kdy byla americkou vládou vyvinuta. Jejím cílem bylo připravit vojáky na strašlivé podmínky při vedení současných válek. Virtuální PoloSvět je tak odsouzený k nekončící občanské válce. Třicet milionů jeho digitálních obyvatel ovládají vybraní duplikovaní nejkrutější tyrani. Nějakou dobu to vypadá, že se nemůže nic stát. Avšak něco se v PoloSvětě zvrtne a Norma, dcera prezidenta Spojených států amerických, v něm uvízne. Unese ji jeden z nejproslulejších tyranů všech dob: duplikát Reinharda Heydricha. Podaří se Normu zachránit? Na pomoc je jí vyslána osmnáctiletá jazzová zpěvačka Ella Thomasová. Když Ella vstoupí do PoloSvěta, postupně zjišťuje, že není všechno takové, jak se na první pohled zdá. Virtuální zdi totiž jen s námahou zadržují zlo uvnitř PoloSvěta a ten skutečný svět, v němž lidé žijí, je v mnohem větším nebezpečí, než si kdo uvědomuje…Kniha v českém jazyce!


Stažení PoloSvět: Zima zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


PoloSvět: Zima (0.00 EUR)


Stažení PoloSvět: Zima zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  PoloSvět (1.)

  Originální název:

  Demi-Monde. Winter (2009)

  Žánr:
  Dobrodružné, Romány, Sci-fi
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (21)

  Přidat komentář

  artabanb

  17.09.2017

  Co čekat víc? Heydrich proti Arabům proti Ťamanům… Nejlepší kniha v mé knihovně.

  katkaq

  08.08.2017

  Když jsem si četla o čem kniha je, hned mě zaujala. Kdo by si nechtěl přečíst knížku, ve které se sejde Heydrich, Rasputin a další? V některých pasážích jsem se ztrácela, ale rozhodně mi za čas, který jsem s ní strávila stála. Není to nejlepší kniha na zemi, ale pro ti, kdo znají jména jako je Rasputin atd. to bude zajímavá fikce se zvláštním pohledem na svět a originálním nápadem.

  PETERYY

  25.03.2017

  Sakra co je tohle za psycho xD..Román ze, ktereho vam pujde hlava kolem!! Unfundamentalisticky hovado Heydrich x FMA …Pekelne dobry.

  mirkol

  15.06.2016

  Dokážu pochopit, že se to někomu líbí, ale mě prostě ne. Možná, kdybych toho míň přečetla, tak by mě to zaujalo víc,ale…ne. Další díly už si asi nepřečtu.

  …….

  jmeno

  26.03.2016

  Tak strašně zmatená jsem dlouho u žádné knížky nebyla. Ani na konci knihy jsem se neorientovala v postavách, místech a událostech. Někdy si to musím přečíst znovu a třeba to pochopím.

  viviann

  20.02.2016

  Velmi zajimava a ctiva kniha. Rozjelo se to po strane 80. Pripada mi, ze se autor inspiroval u konkurence, ale nevadi mi to. Kniha je originalne zpracovana. Chystam se na dalsi dil.

  Pepa0216

  08.01.2016

  Ten úvod je děsně roztahaný, ale to se musí překonat. Pak je to velice dobrý příběh s trochou skutečné historie. Paráda!

  M1ra

  03.10.2015

  Ze začátku čtení této knížky jsem si připadal jako při čtení návodu na automatickou pračku, když jsem při každém pojmu musel přetáčet do slovníku, ale postupem času jsem už většinu věděl a celou knihu jsem si užil.
  Příběh je velmi zajímavý a líbilo se mi, že v knize jsou odkazy na skutečnou historii, kterou známe.
  Sérii bych asi nedoporučil lidem, kteří chtějí jednoduchý příběh s málo postavami a informacemi, jinak je to zajímavé čtení.

  MaxQ

  03.08.2015

  Jako nápad dobrý, ačkoliv nikterak originální, ale co mi vadilo, bylo neustálé vysvětlování. Děj taky zrovna neběžel dopředu. Nevím, mám rád sci-fi, u které musím přemýšlet. Tady je mi to naservírováno jako někde ve vývařovně. Nicméně věřím, že někomu se to může líbit. Na gymplu bych z toho byl asi na větvi.

  Pavo.Klima

  01.07.2015

  Co mne bavilo:
  * Ironie a sarkasmus, který mohl být projeven právě proto, že se děj neodehrává v reálném světě, ale v Polosvětě. Chvílemi jsem se bavil a především zpočátku mě několik vtipných míst připomínalo brutální Palahniukův styl v sérii o Madison Spencerové.
  * Mnoho metafor a slovních hříček – odkazů na reálný svět, který známe. Lady IMmanual byla vrcholem – spasitelem po vzoru Ježíše (v sukních). Na tomto příkladu bylo hezky ukázáno, jak se někdy smrtelně vážné mohlo zrodit tak spontánně a možná i nechtěně.
  * Vyhledávání pojmů typu Valknut, Freya
  * Jsem rád, že jsem knihu četl – i doba tomu nahrává – aktuální rozpínavost na Východě, náboženský fanatismus. Nejenže jsem se mohl bavit na účet těchto rizik, také jsem zauvažoval nad tím, co nás aktuálně děsí… Asi by to chtělo Vaňku Majkova…

  Co mne nebavilo:
  * Opět přemýšlím o překladu: mohl by být obratnější, jazykově vybroušenější a tak by kniha měla ještě lepší vyznění?
  * Jota neuvažuje o vydání závěrečného dílu

  trudoš

  05.05.2015

  První kniha tetralogie PoloSvět je v mých očích malý, ale naprosto dokonalý klenot dobrodružné fantastiky. Kromě toho, že se jedná o velmi nápaditý steampunk, překvapí Rod Rees i kombinací alternativních historických osobností a netradičním mystičnem samotného PoloSvěta. Od prvních stránek udržuje napětí v naprosto neodhadnutelné akční jízdě, která nabírá stále větší a větší obrátky. O to víc zamrzí, že kniha končí ve chvílích zcela zásadních zvratů.
  Ve výsledku tedy i přes ujetost základního motivu naprostá spokojenost. Jen se obávám, že se v budoucnu autorovi ne tak úplně podaří domyslet útok softwaru na naši realitu. Už v téhle knize jsou ohledně tohoto tématu drobné nelogičnosti, které naštěstí díky spádu zápletky zapadnou do zapomnění, a člověk je připíše na vrub světu, kde je vlastně možné všechno. Ale bojím se, bojím, nekontrolovatelného selhání.

  polmari

  09.02.2015

  Moc pěkně vymyšlené, zpočátku trochu odrazující spoustou jmen a složenin, ale po první kapitole mě to chytlo velmi (velmi) a teď jdu do knihovny pro Jaro.

  maca5449

  06.11.2014

  Snažila jsem se dát knize asi 3x šanci, ale ani jednou mě nenadchla a nedočetla jsem ji.

  Adam Bartoš

  24.08.2014

  Myslím si, že kniha není pro všechy. Já osobně jsem nad touhle knihou dlouho přemýšlel, jestli si ji mám přečíst. Když jsem začal knihu číst, tak jsem se začal ztrácet, ale pak to všechno krásně začalo navazovat na sebe. Okamžitě jsem se do knihy začetl. Už se těším, až si přečtu druhý díl.

  AndysSsek

  22.06.2014

  Podle recenze jsem od knihy čekal trošku něco jiného, na můj vkus tam chybělo trochu víc toho scifi nebo fantasy. Po zajímavém začátku knihy, kde se člověk seznámí s tím, co PoloSvět je, se děj odehrává čistě už jen v PoloSvětě, který je sice nereálný, tedy scifi, ale zbytek děje je jen bitva za bitvou, i když hezky napsaná. Spíše bych knihu řadil mezi dobrodružné a akční, alespoň tento první díl. Nicméně kniha sama o sobě se četla dobře a nebyla k zahození. Další díly si též určitě přečtu.

  goldennepal

  24.03.2014

  Super FANTASY čtení.

  Monisek.B

  24.08.2013

  Nemůžu si pomoct, ale tahle kniha mě prostě chytla! A nepustila ani po dočtení posledního řádku. Velice zajimavý nápad, barvitě popsaný příběh se skvělými postavami. Už se těším, až si přečtu další díl! 🙂

  faoleha

  18.06.2013

  4 a půl hvězdičky – původně jsem chtěla dát celých 5, ale trochu mě rozladil ten "nedoběhnutý" konec. Jistě, cliffhanger je vítaný, ale ne takhle….

  SafiraDarkfire

  30.04.2013

  Zajímavá kniha. Vtáhla mě dost rychle do děje. 🙂 Těším se na druhý.

  paloma

  25.01.2013

  Dobrý námět, dobré zpracování. Těším se na další díly.

  Hanyuu-hime

  28.03.2012

  Velice se mi líbil námět, byla to vlastně první kniha tohoto podžánru sci-fi, kterou jsem četla, možná i proto mě tak dostala, ale myslím, že se bude líbit i ostatním, kteří už mají podobných knih přečtených víc.
  Určitě za to stojí a vřele ji doporučuji 🙂