Polomené světy – Atlantský harc Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Polomené světy – Atlantský harc

Baron Kiersky, pán na Hlásce, toho od života už příliš nečeká. Dokud není povolán na důležitou misi, která se od samého počátku zvrtne v boj o přežití. Jáchym Kerský zkoumá podivný ekosystém v lesích vzdálené Afriky. A k tomu potřebuje část výpočetní kapacity Ultimateku, skryté v záhybech redundantních rozměrů. A operační systémy podivné bytosti jménem Tuin zaznamenaly počínající kompresi vesmíru. Napínavý sci-fi příběh s prvky fantasy vás pohltí, prožene masomlýnkem časoprostoru, zkomprimuje, přestrukturuje… a vyplivne k pointě, po jejímž přečtení už nebudete stejnými lidmi jako na začátku.Kniha v českém jazyce!


Stažení Polomené světy – Atlantský harc zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Polomené světy – Atlantský harc (0.00 EUR)


Stažení Polomené světy – Atlantský harc zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Straky na vrbě
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Svářeč

  02. ledna

  Trochu nechápu, čím tato kniha učarovala tolika lidem. Bezesporu originální, promyšlené a zase sračka to není, autor psát umí, ale já se do toho nemohl začíst. Ze začátku ještě docela zajímavé, ale postupem času jsem zjišťoval, že je mi příběh úplně lhostejný a je mi úplně jedno, jak to dopadne.

  Zelený_Drak

  25.07.2016

  Myslím, že kniha je podhodnocená! Zasloužila by si průměr nejméně 60 %! Prolínající zkazky mohou zmást snad jen (na poli fantastiky) nezkušené čtenáře. Už po pár kapitolách je jasné k čemu směřují. Naštěstí jsem neuhodla přesné rozřešení, to by mě trochu zklamalo. Zatím si nejsem zcela jistá, zda to nechat na 3* nebo to zvednout na 4*, ale pravděpodobně nechám tři stejně jako u série Tuláci a Ostrované, která je podle mě opravdu zajímavá, ale pro většinu příznivců žánru pramálo atraktivní.

  Na to, že hlavní hrdina nemá prakticky žádné význačné vlastnosti a vlastně pořád někam jede a všímá si krajiny, mě kniha překvapivě bavila (a to více než nejedno dílo založené na dialozích). Je to fungující mix fantasy a sci-fi a potenciální čtenář by si měl uvědomit, že Češi píšou fantastiku jinak než Američané, Angličané a Němci, kteří na našem trhu dominují. Ne hůře, ne lépe, jinak. Není dobré od Čecha očekávat americkou fantasy (když ji zkusí napsat, je z toho zpravidla katastrofa).

  Líbí se mi, jak autor pracuje s jazykem, zatahuje do přímé řeči němčinu (to může být problém pro ty, kteří z ní neumí ani jednu lekci), jeho srozumitelná stylistika. Navíc tu je velmi dobře předvedena ich forma v kombinaci s přítomným časem. Už jen proto si knihu nechám, protože mám k obojímu jistou nedůvěru a titul "Polomené světy – Atlantský harc" obstojně ukazuje, že neoprávněnou.

  Původně jsem chtěla napsat, že to bylo vše pěkně připravené, ale na str. 291 se zkazil dojem z těch "učených" pasáží. Ukázalo se, že autor neví, co dělá ribozom. Ribozom je organela, která syntetizuje protein podle informace z molekuly mRNA bez možnosti opravy (tj. má zadání podle kterého vytváří něco nového a když udělá chybu, nemůže to už předělat). Představa "virtuálního ribozomu", který zbavuje neurčitosti a skládá podle lidského zadání do nové podoby jednotlivé segmenty Tuinova nehmotného těla (tedy "opravuje" a předělává podle zadání něco, co již existuje), je mi zcela cizí. Popis funkce Pohunkova "virtuálního ribozomu" mi připomíná spíš chaperon, i když jen sensu lato.
  Shrnutí problému: Ribozomu skutečně lze dodat informaci uměle a získat produkt, který by se přirozeně v dané buňce nevyskytoval. Nepřinutíme ale ribozom, aby předělávál již existující protein podle našich představ. Proto je použití pojmu ribozom v daném kontextu pomýlené.

  Franc

  14.12.2014

  První polovina má spád, náboj, akci. V druhé polovině jsem však nabyl pocitu, jako by to už autor chtěl mít rychle za sebou. Moje zaujetí nad osudem hlavního hrdiny s přibívajícími stránkami uvadalo.

  Hlavní dějovou linii prolínají krátké zkazky, které s příběhem zdábnlivě nesouvisí, a hlavně na začátku dost matou. Až ke konci vyplyne jejich smysl a spojení se zbytkem knihy.