Polibte si! Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Polibte si!

Jmenuju se Jarold, ale všichni mi říkají Jaz, což je o dost normálnější, s tím budete určitě souhlasit, že jo. Je mi šestnáct (teprve) a mám dva kupodivu nerozvedený rodiče, ségru a babičku a všichni žijem pěkně pohromadě v jednom domě jako v nějakým televizním sitcomu. Na škole mi do závěrečnejch zkoušek zbejvají dva roky, ale oba s Al hodláme vybouchnout a tím říct britskejm vzdělávacím normám polibte si.Kniha v českém jazyce!


Stažení Polibte si! zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Polibte si! (0.00 EUR)


Stažení Polibte si! zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  My Side of the Story

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  DorianPavus

  20.06.2016

  Jsem ráda, že aspoň přezdívky jako FuckFace zachovali překladatelé v angličtině. Kniha je rozhodně plná mašťáckýho humoru nás středoškoláků, což činí její čtení mnohem příjemnější, avšak celý příběh mi moc nedal. Někdy trochu depka a někdy brečim smíchy. Každopádně nejde o žádný dlouhý čtení, tudíž tím rozhodně nic nezkazíte, když si knihu přečtete. Nejvíc nahláškovaná kniha století. No a Jaz byl trochu zmatkař.

  Pedros

  02.08.2015

  Teď mě docela štve, že sem vůbec nad knihou ten čas než sem ji přečetla strávila…V průběhu knihy sem si říkala, že jí tu dám tak 3 hvězdičky, ale najednou se mi tak zprotivila a kdyby mi nezbývaly dvě kapitoly do konce tak jí i přestanu číst. Je smutné, že autor je dospělý a mluví v těle šestnáctiletého kluka a už vůbec neví jak to teď chodí. Mě teď šestnáct je a takhle teda pubertu nezašívám – někde se sjíždět éčkama, utíkat z domu..A jestli psal takhle ze své vlastní zkušenosti, tak mi je ho opravdu líto. Jestli cíleně psal ve slovní zásobě, která by stačila i desetiletému schválně, tak teda dnešní autory nechápu vůbec. Nebyla stránka, kde by věta nekončila "nebo co", nebo také když měl Jaz vyjádřit jaké co je, tak to bylo "prostě hustý". A kdyby se autor naučil používat velká písmena, taky by to bylo fajn. Kdyby to psal opravdu nějaký šestnáctiletý kluk, který ten život opravdu neměl lehký, tak dobře, je na všechno naštvaný a tak, jenže autor prostě vytvořil postevu, přes kterou nám říká ať si políbíme a že sme volové že tu knihu čteme a celkově to schazuje. Navíc každá kapitola je psána úplně v jiném čase, takže se pořád skáče mezi událostmi a pak sem se ztratila, kdy se co děje teď, nebo už se to stalo, nebo to teprv příjde. Také začne kapitolou s tím, že se dozvíme něco o rodičích a nakonec v celé kapitole mluví o někom jiném. Tu jednu hvězdičku dávám pouze za nastinění mi života mladého geye a za občasné zasmání. Přirovnání se občas opravdu povedly, ale nemyslím si, že by měl být autor ke svým čtenářům tak hrubý a ošklivý, i když to sděluje přes literární postavu, která nenávidí všechny okolo…dobře, ale zlost si může vylívat jen na postavách v knize, ne na čtenářích. Asi jsem tak naštvaná ze závěru. Prostě si klidně polibte, když se vám to nelíbilo. Asi se autor tak bál a nevěřil si, že se ta kniha nebude někomu líbit, že to vzdal předem a když by se tedy opravdu stelo, že se to nebude lidem líbit, řekne, že to bylo záměrem…Kdyby to takovou formou nepodával, kniha by se mi líbila daleko víc.

  kowalenska.m

  25.02.2013

  Jo a taky je Jez gay. Moc zajímavě pojmuté. Ukazuje, že gayové nejsou holky. Jistě, asi mají citlivé srdce a tak, ale jsou i jiní. Ti, kteří nevidí do duší a nenechají po sobě šlapat. Jez má i jiné zajimavé vlastnosti. Líbilo se mi, jak teprve vše poznává. Někdy je ovšem dost hrubý. 🙁 nejspíš to tak má být. Dyť i název je hrubý! Polibte si!