Pole orná a válečná / Pekař Jan Marhoul Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Pole orná a válečná / Pekař Jan Marhoul

Válka je velmi krutá. Dokáže změnit životy nejen těm nejchudším, kteří v bojích převážně mají roli kanónenfutru, ale drasticky ovlivní i osudy bohatých, kteří do ní často vstupují plni vlasteneckých ideálů. Vladislav Vančura po otřesných zkušenostech z první světové války napsal slavný antimilitaristický epos Pole orná a válečná, v němž poukazuje na nesmyslnost vraždění a paradoxy zbytečných ozbrojených konfliktů. Román, zajímavý obsahem a promlouvající hlubokým humanistickým posláním, je také lahůdkou pro všechny milovníky krásné češtiny.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pole orná a válečná / Pekař Jan Marhoul zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pole orná a válečná / Pekař Jan Marhoul (0.00 EUR)


Stažení Pole orná a válečná / Pekař Jan Marhoul zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Omega
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  rasputin

  31.01.2017

  V anotaci se píše, že román je také lahůdkou pro milovníky krásné češtiny. Musím říci, že zpočátku mě to spíše odrazovalo. Pak jsem si zvykl. Jeden odstavec za všechny:
  "Vrátiv se z Pešti, Maxmilian odstonal jakýsi děsný flám šlechtické míry a poplakav nad chlupem, jejž pustil, hotovil se k odpočinku. Tři tisíce uvízly v punčoše jakési herečky, jež na jevištním pokraji vykřikuje a omdlévá a pláče a opět se směje; tři tisíce zůstaly v hotelu, jenž jako kanál vsákl nápoje a blinky. Zpili se až po baby dřepící na záchodcích. Tři dny barevné alkoholy crčely chřtány a tři dny řvaly jazyky opilců."