Polda a jeho soudce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Polda a jeho soudce

Pokračování osudů hlavních hrdinů románu Polda je obrazem rozsáhlých bankovních machinací a podvodů, od nichž se odvíjejí zločiny i vraždy na objednávku. Do své románové fikce s příznačným ironickým a satirickým tónem vložila autorka kriminální případy, jimiž se v posledních letech zabývaly sdělovací prostředky. Hlavní dějovou osu románu však tvoří partnerský vztah, který ztroskotává na žárlivosti a pomstychtivé hysterii. Román Polda a jeho soudce tak jako jiné knihy Zdeny Frýbové slibuje mimořádně napínavou četbu s nečekanými vnitřními pohnutkami hrdinů a překvapujícími dějovými zvraty při odkrývání lidských charakterů i tajností organizovaného zločinu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Polda a jeho soudce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Polda a jeho soudce (0.00 EUR)


Stažení Polda a jeho soudce zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Polda (2.)

  Žánr:
  Detektivky, Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Šulc a spol.
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  Ozzy2

  26. února

  Naprostej paskvil.Kdyby ti dva neprofitovali z vražd a únosů a Pepíno se nechoval jako Rotchild na dovolené, tak bych ještě pohnutky k činu chápal.Ale to, že si to zopakovali, zničili kariéru i život té dívce, ať byla hysterická jakkoliv, k tomu neměli právo a a jen nesmyslně skončili vysmátí a bez jakéhokoliv právního postihu, nebo morálního zadostiučinění.Takže mohli vraždit a unášet vesele dál.nezlobte se na mě, ale byli )úplně stejní gauneři jako ti, co je oddělali.Ale nejhorší je doslov, kde Frýbová stahuje o prachy na nadaci dva největší polistopadové grázly a vrahy Provoda a Mrázka a ještě se rozplývá, jak byli strašně roztomilí.

  laura

  17.08.2017

  Ano, lepší než první díl, vtipná a napínavá, prostě super kniha, kterou jsem četla opakovaně, jako mnohé knihy této autorky. Řadím ji k těm lepším od této autorky, je to kniha, ke které se nikdy nepřestanu vracet – sice zpracovává celkem vážné a i smutné téma, ale přesto se u ní lámu smíchy… Tohle prostě Zdena Frýbová umí….

  nycol

  06.07.2017

  Napínavé do posledního písmenka.

  Kerberos

  27.06.2017

  Lepší než první díl a hlavnímu hrdinovi jsem fandila.

  LucieD81

  02.08.2016

  Kniha o něco vážnější než její první díl, při kritice společenských témat se Frýbová opět dostatečně vyřádila, každopádně jako většina autorčiných knih se i tato skvěle čte, děj má spád i nečekané momenty a přes vážnost témata se nezapře autorčin smysl pro humor a komické situace. Určitě doporučuji.

  Market = )

  09.12.2014

  Podle popisu jsem se bála, že ti "zavraždění kolegové" budou moji oblíbenci a vůbec jsem kvůli tomu knížku nechtěla číst. Jsem ráda, že jsem se odhodlala, nebyli to oni (i když i tak jsem na inkriminovaných stranách polykala slzy 🙁 ) a bylo to super. Samozřejmě místy trochu přehnaný, ale mně to neva. Takovouhle knížku bych mohla číst pořád a pořád a pořád dál :-). Nikdo jiný pro mě nedokáže popisovat tak závažná témata takhle vtipně. Jakožto nekritická zbožňovatelka paní Frýbové se těším na další setkání s touto (i dalšími) knihou.

  vladka31

  24.08.2014

  Líbila se mi moc a marně ji v knihkupectví vyhlížím, abych si ji koupila.

  Modrina

  20.05.2014

  Na rozdíl od komentáře pode mnou mám pocit, že pokračování je daleko lepší než jednička. 🙂 Samozřejmě vyvolává otázky o rozhodnutí vzít právo do svých rukou. A závěr je nejspíš vzdálen realitě, kterou ovšem doopravdy nezná skoro nikdo. Kdoví, třeba je všechno jinak..

  jprst

  02.11.2011

  Pokračování osudů hrdinů románu Polda potvrzuje, že systém "nastavované kaše" nemusí být vždy úspěšný. Co nelze autorce upřít, je zdařilé zpracování partnerského vztahu, který se vlivem žárlivosti dokáže změnit až v nenávist vedoucí k pomstě. Poněkud jednoduše však posuzuje otázku, zda je správné, že člověk vezme právo do svých rukou, když zákonná moc selhává, což ji vede k závěru románu hodně vzdálenému realitě.