Pokušitelka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Pokušitelka

Mladá a půvabná lady Morwenna se snaží dobře vládnout svému panství, ale do cesty se jí staví jedna překážka za druhou. A když na její hrad Calon přinášejí zkrvaveného válečníka, Morwenna v něm pozná Carricka z Wybrenu, muže, jenž ji připravil o panenství, zlomil jí srdce a navíc čelí obvinění z hrozivých zločinů. Morwenna váhá: je Carrick přítel, nebo nepřítel? Může mu věřit, anebo by ho měla přiřadit k početnému zástupu mužů, kteří si myslí, že žena není schopna vládnout?
Zatímco dny ubíhají, zraněný bojovník pookřává a v hradní paní znovu probouzí někdejší city a vášně, jimž není snadné odolat. A jako by to nebyl sám o sobě těžký úděl, Morwenna musí společně s Carrickem čelit dalšímu nebezpečí: chodbami hradu se pohybuje člověk, jenž si nechává říkat Vykupitel. Jde za svým nekalým cílem a nelítostně se zbavuje každého, kdo se mu postaví do cesty. Spolu s ním přichází touha, smrt… a možná i nové začátky.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pokušitelka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pokušitelka (0.00 EUR)


Stažení Pokušitelka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Medieval Trilogy (2.)

  Originální název:

  Temptress (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  Helena2188

  23.08.2017odpad!

  No to vůbec!Prvni díl byl fajn,tady hlavní hrdina do půlky knihy spí.Pak se probere svede hradní kost a prchá.Až sem sem to dočetla dál už ne.To se moc nepovedlo.

  cecetka

  25.05.2016

  Prvni dil jsem docetla, ale druhy uz jsem nedala. Odlozila jsem to, je to desne nudne. Do tretiho se ani poustet nebudu.

  Arsinoe_06

  10.01.2016

  Za me tedy dost lacina a predvidatelna cervena knihovna…trochu to zachranovalo to zasazeni do stredoveku, ale tedy klasicke detektivky od teto autorky mi sedi vyrazne vic…

  maličkán

  28.12.2015

  Nemám moc ráda historické knížky, ale toto nebylo vůbec špatné, prostě Lisa.

  havrmoni

  01.03.2015

  Napětí až do konce,ale příliš mnoho (pro mě) nic neříkajících dialogů a myšlenek. Na zhruba 20stránkách rychlé rozuzlení záhad a tajemství,ve třech větách motiv vraha. Epilog byl o sestře Morwenny a vlastně žádné zakončení ohledně hl. postav, jen věta,že se budou brát. Ty useknuté konce mi vadí a docela dost.

  miruska1

  08.08.2014

  Tak ako aj prva časť, tak aj tato je plna napetia až do konca. Skvely pribeh,ale zase tam bol ten rychly koniec- ten mi vadil.

  mariva

  23.05.2014

  Docela příjemné a napínavé čtení. Už se těším na pokračování.

  gabca007

  16.12.2013

  Kniha byla napínavá od začátku až do konce, zajímavá zápletka i rozuzlení.
  Kdo čeká romantiku, ta je tu tak okrajově, ale příběh opravdu zaujme.

  Evička

  25.09.2013

  Pěkná knížka z historie, hezká oddychovka, i když mám radši ty super detektivky, ty nemají chybu, ale někdy má člověk chu´t na něco lehčího ( i když i tady bylo napětí) a k tomu je tato knížka ideální. Mám knížky Lisy Jakson moc ráda, patří mezi moje oblíbenkyni a nemůžu říct, že by se mi některá její knížka nelíbila 🙂

  Verousek

  22.06.2012

  Docela zajímavá kniha, ale od Lisy Jackson jsem četla lepší

  modranka

  15.03.2012

  Dobre napísané, na sériu málo prepojené, takže sa dá čitať samostatne.