Poklady pod sněhem Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Poklady pod sněhem

Je možné změnit minulost a odpustit druhým? Mohou se z nepřátel stát blízcí kamarádi? Půvabný příběh Patricie St. John vás zavede do krásné alpské krajiny, kde se setkáte s vánoční hvězdou, kotětem Vločkou i záhadným starcem z hor. Dozvíte se, proč Annette tolik nenávidí spolužáka Luciena a proč se mu chce za každou cenu pomstít. Čeká vás cesta nebezpečným horským průsmykem i radost z nečekaných setkání. Především ale porozumíte nebezpečí hořkosti a zloby a tomu, jak důležité je odpuštění.Kniha v českém jazyce!


Stažení Poklady pod sněhem zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Poklady pod sněhem (0.00 EUR)


Stažení Poklady pod sněhem zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Treasures of the Snow (1950)

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Samuel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (25)

  Přidat komentář

  Aaginka

  15. ledna

  Úžasná a poučná knížka.

  Marylaa

  27.10.2017

  Nádherná kniha, skvělý příběh o (ne)odpuštění. Jediné k čemu mám výhrady je změna jména jedné důležité postavy. Ve filmu a některých jiných vydáních se kočka jmenuje Klaus (podle Santa Klause) v překladu, který jsem četla je přejmenovaná na Vločku.

  fajka

  30.09.2017

  Moc pěkné,sice už jsem viděla i film,ale knihu jsem si více užila.Bylo to hodně křesťanské a to se mi líbilo.I to že odpustila Lucienovi.Měla jsem v sobě pocit dobra,co málo kdy zažívám a musím si to užít!
  Úžasné! Pro všechny lidi i velké i malé.

  pavel80

  11.04.2016

  Tuhle knížku jsme dostaly spolu se sestrou coby děti někdy na začátku 90. let na nějakém vánočním koncertě v kostele (dostaly ji tehdy všechny děti, které něco zazpívaly 🙂 Moje vydání je taková knížečka kapesního formátu, nejspíš nějaký soukromý náklad, protože nemá žádné iniciály nakladatele. Četl jsem ji tehdy jako dítě mnohokrát, teď jsem ji našel v knihovně při návštěvě rodičů, neodolal jsem, a zase si ji přečetl. Knížka je sice určená dětem, ale určitě ji ocení i dospělý. Místy je to až moc náboženská agitka, ale to nic nemění na tom, že jinak je to poutavý, pěkný a dojemný příběh, který stojí za přečtení, dvojnásob, pokud jste citlivé duše 🙂 Teď mám už vlastní děti (4 a 7 let), tak jim to zkusím přečíst jako pohádku před spaním, jsem zvědavý, co na to řeknou v porovnání s moderními dětskými knížkami, na které jsou zvyklé spíš.

  Eaa

  26.03.2016

  Krásný příběh. Kniha mě rozbrečela.

  Bumky

  27.01.2016

  Stejně jako jiná knížka od této autorky mě i tahle velmi nadchla. Na rozdíl od spousty ostatních knížek mě asi nikdy neunaví číst si ji stále dokola. Stojí to za to.

  ThrisaManx

  18.01.2016

  Krásná knížka s krásným poselstvím. Každý by si ji měl přečíst. Opravdu, chytne vás za srdce, ať jste dětmi nebo už dospěláky.

  simviki

  08.12.2015

  Krásná knížka, kterou by si měl každý přečíst. Určitě mu alespoň pár slov zůstane navždycky v srdci, a bude se k nim vracet nejen o vánocích. Zkuste to přečíst dětem, než začnete se všemi Deníky poseroutky, Mikulášovými lapáliemi, Věrou Řeháčkovou atd. ( to jsou taky super knížky, ale tohle je něco trochu jiného)

  lichma

  12.11.2015

  Naše oblíbená knížka na večer u adventního věnce. Rádi si ji poslechnou děti i dospělí. I když ji čteme znovu a znovu, stále nás oslovuje a vytváří krásnou předvánoční atmosféru.

  Elen telemna

  27.08.2015

  Moc pěkná knížka. Dovoluji si i říct: "Na potěchu duše".
  Moc se mi líbilo jak Lucien vyřezával a snažil se napravit svou chybu. Je jen málo lidí, kteří se snaží napravit to, co způsobili. A je ještě méně lidí, kteří se nevzdávají, když je jejich veškeré úsilí zničeno.

  pedi

  26.03.2015

  Dočetla jsem jí synům a před několika lety i starším dcerám.Byla jsem mile překvapená když mi nedávno dcera řekla, že dodnes vzpomíná na Poklady pod sněhem ,které jsem jim četla když byli malé.Je jí dnes 30 let a utkvělo jí to v paměti.Našla jsem knížku a začala jí číst před spaním synům kterým je 9 let.A opravdu je to zvláštní ,příběh který se odehrává v době minulé ,opět klidí úspěch.Díky paní Patricie

  kyticka152

  08.02.2015

  Kniha se mi velmi líbila. Bylo tam hodně jak zvratů tak i příjemných překvapení. Určitě doporučuji přečíst.

  adbrko

  26.12.2014

  Tolik krásných motivů v příběhu o samotě, odpuštění a Bohu mě uchvátilo.

  vodopad152

  21.12.2014

  Kniha se mi líbila, ale nechtěla bych být chirurgem který mu tu kost zlomil.

  Roselunda 1928

  22.04.2014

  Poklady pod sněhem jsme četli ve škole. Viděla jsm i filmové zpracování. Šlo to, jak kniha, tak celkem i film, jenže tady nejsem na csfd.cz 😀

  kacaabba

  15.12.2013

  Čteno s dětmi. Docela obyčejný příběh chudších lidí ve švýcarských Alpách. O vině, nenávisti, odpuštění. Důležitou součástí života obyvatel je víra v Boha.

  helenah

  06.12.2013

  Krásná knížka. Četla jsem ji dětem. Teď ji dcery čtou svým dětem. Odpustit druhému bolí a je potřeba zažít zázrak, aby ho byl člověk schopen. Teď jsem vnoučatům sehnala k Vánocům dvd s tímto filmem. Moc se těším, až se budeme společně dívat.

  Lisbon

  25.11.2013

  Tuhle knížku už mám přečtenou nejméně třikrát a hodlám se k ní zase znovu vrátit. Je to překrásný příběh vyprávějící o lidské nenávisti, lásce, odpuštění. Chvílema i smutné, ale krásné. Poklady pod sněhem patří mezi mé NEJ… 🙂

  rusalka123

  22.09.2013

  Strašně silný příběh s velkým ponaučením. Je to jedna z těch mála knížek, kterou můžete číst v každém věku a vždycky se vám bude líbit… Velmi doporučuji!

  Arissenka

  12.08.2013

  Moc hezká knížka.Je dojemná a občas trochu smutná ale to k takovému horskému příběhu patří…Moc hezké..

  minde

  14.06.2013

  Knihu jsem četla a čtu svým dětem před spaním, ale vůbec mi to nevadí – mohla bych ji číst opakovaně 🙂 I dospělý člověk si při čtení této knihy hodně věcí uvědomí a bere jinak.

  Verunka141

  14.04.2013

  tuhle knížku budu doufám jednou číst svým dětem před spaním 🙂

  Shardlake

  12.08.2012

  Kniha je moc pěkná a dá se číst opakovaně. Popisuje vztahy mezi dětmi a dospělými žijícími vysoko v horách. Je o vzájemném porozumění jednoho k druhému.

  kmenicka

  21.10.2011

  Zajímavá knížka s příběhem a netradiční událostí. Čím jsem starší, tím to vnímám jinak.

  bovinka

  Nádherná kniha