Poirotove Vianoce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Poirotove Vianoce

Keď sa na Štedrý večer zídu vo vile milionára Simeona Leeho jeho príbuzní, nikto z nich netuší, že rodinné stretnutie sa skončí tragicky. Starého patriarchu totiž nájdu ležať na zemi s podrezaným hrdlom. Podozriví zo spáchania toho ohavného činu sú všetci, keďže každý z nich mal dôvod starého tyrana nenávidieť. Prípad ako stvorený pre slávneho detektíva Hercula Poirota…Kniha v českém jazyce!


Stažení Poirotove Vianoce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Poirotove Vianoce (0.00 EUR)


Stažení Poirotove Vianoce zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Hercule Poirot (19.)

  Originální název:

  Hercule Poirot´s Christmas (1938)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (40)

  Přidat komentář

  ThrisaManx

  17. února

  Do knihy jsem se nejdříve nedokázala začíst, jakmile jsem se ale dostala na stranu 60, přečetla jsem to na jeden zátah. Celé rozuzlení mi přišlo dost nereálné, stalo se tam několik tak absurdních náhod, že by se to v reálu prostě nestalo (a udivuje mě, že to Herculovi vůbec nevadilo, vždyť přece na náhody nevěří), ale kniha mě naprosto pohltila a byla úchvatná. Užila jsem si ji a z celého vyšetřování jsem byla nadšená. Vraha jsem sice odhalila už téměř na začátku, ale i tak to byla jízda a do poslední chvíle jsem netušila, jestli svým podezřením mám nebo nemám pravdu. Naprosto doporučuji!!

  april4

  14. února

  Má první "Poirotovka", u které jsem věděla, kdo je vrah. Byla jsem tak ochuzena o to veliké překvapivé finále, na které se člověk těší 🙂 Nicméně knížka drží vysoký standard paní Aghaty a určitě nezklame.

  Sabinaski

  12. února

  Moje první kniha Agáty! A naprosto ohromná. Četla jsem ji jedním dechem a přečetla za dvě odpoledne. Spoiler: Vraha jsem neuhádla, pořád jsem si myslela, že to musí být někdo z rodiny, vždyť v domě nikdo kromě rodinných příslušníků motiv neměl! A při odhalení vraha jsem si myslela, že mě to přeci jen mohlo napadnout, když už jsem se nad tím v průběhu knihy pozastavila. Ale o tom to je, že tě to nenapadne! 🙂 Mojí oblíbenou postavou byl syn Harry, takový neposedný světácký chlapec, údajně prý hezký. Nebo divoká Španělka. Tak dlouho jsem Agátu odkládala a teď nechci číst z detektivek nic jiného, jenom ji!

  konicekbily

  08. února

  Zdařilý kousek od první dámy zločinu. Na poměrně málo stránkách nás vodí za nos ode zdi ke zdi, zahrnuje falešnými a velice pravděpodobnými teoriemi o vrahovi, a nakonec aby nám to slavný vládce šedých buněk osvětlil. A skutečně to nemohlo být jinak!

  Anne Leyyd

  14. ledna

  Tato (pro mě) 2. kniha od A. Christie se mi líbila více než Deset černoušků. A to především díky postavě H. Poirota a pozitivnějšímu nádechu celé knihy. Příběh se četl sám, naprosto neměl hluchá místa a opravdu jsem byla celou dobu napjatá, zvědavá, spekulovala jsem o možných vrazích atd. Nicméně jsem zjistila, že na detektivky se raději podívám ve filmových / seriálových zpracováních. Přijde mi, že jakmile už jednou zjistím pointu, nemám absolutně žádné nutkání pro re-reading. Anebo jsem ještě nepřečetla ten správný typ detektivky 😀

  Tudíž dávám 4 lepší * a doporučuji milovníkům detektivek.

  (SPOILER: Mimochodem – trochu mě zklamalo objasnění toho nelidského řevu během vraždy – alias balonky.)

  dagmar5477

  11. ledna

  Jako vždy, skvělé počtení.

  Aymira

  08. ledna

  Agatha tentokrát v předmluvě slíbila pěknou řezničinu a skutečně – ústředním prvkem příběhu je vražda, při níž teče až příliš krve. Nemůžu si pomoct, ale připadá mi, že z hodně obšírného pohledu se podobně provedená vražda už v jedné autorčině knížce odehrála. Navíc se mi asi její mozkové buňky zadírají pod kůži, protože vraha jsem tentokrát uhádla velmi záhy, stačilo jen velmi pozorně číst a všímat si každičkého řečeného slova. Celkově vzato je ale kniha hodně povedená a patří rozhodně k těm lepším z autorčiny dílny.

  Bublinka78

  07. ledna

  Mé první setkání s Agathou Christie a postavou Hercula Poirota. Čtivé, plné napětí. Jazyk stručný bez zbytečných kudrlinek. Kriminálky moc nečtu, ovšem pokud se k nim budu chtít někdy vrátit tak tato autorka bude volbou na jistotu.

  Schamila

  03. ledna

  Tak to byly hodně netradiční Vánoce. Ale nádherná detektivka, jedna vražda a tolik podezřelých v jednom domě. Tak to dokáže napsat jedině paní Agatha – podobně jako Deset malých černoušků. Je to moc podařené dílko – všem moc doporučuji.

  tomaserd

  19.12.2017

  Velmi čtivá kniha, Hercule Poirot nikdy nezklame, krásné čtení, je pravda že kdyby tam bylo více vánoční atmosféry tak by mi to nevadilo 🙂 ale musím jen doporučit 🙂

  Květ

  07.12.2017

  Miluji detektivky od Agathy, vždycky si u nich skvěle odpočinu. Opět brilantní Hercule Poirot odkrývá jednu krvavou vraždičku spáchanou o Vánocích v kruhu rodinném. Skvěle popsané charaktery postav a nahozené indicie a přesto jsem neuhádla, kdo je vrah 😉

  SaraL

  23.08.2017

  Jakékoliv dílo Agathy Christie stojí za přečtení! V knihách nechybí napětí a jsou hrozně návykové 🙂

  Vladus9

  13.07.2017

  Potřebovala jsem nějakou knihu do povinné literatury jakožto zástupce detektivky. Rodiče mají detektivky moc rádi, mají desítky knih na toto téma. Sáhla jsem zrovna po této, protože mám ráda Vánoce. Bylo to napínavé, četlo se to jedním dechem a vraha jsem tedy neuhádla. Agatha byla hlava!

  KateChatt

  31.03.2017

  Sakra, já si byla tak jistá kdo je vrah, a on to byl nakonec někdo, u koho mě to ani trochu nenapadlo.

  Ťapulka

  06.02.2017

  Opět hezké počteníčko. A opět jsem netrefila, kdo je vrah! Ale tušení bylo… tak snad příště už to rozlousknu 🙂

  MP17

  04.02.2017

  Kvalitní detektivka ze staré školy. Bude mi někdo věřit, že mě ten vrah v průběhu knihy také napadl jako jedna z možností?

  lucmat

  16.11.2016

  Báječná kniha, opět jsem se bavila, opět jsem rychle přečetla a opět jsem (kruciš) vraha neuhodla, takže velké závěrečné překvapení. Přesně tak má správná detektivka vypadat 🙂

  lenyleny

  24.01.2016

  Jako vždy kniha od této autorky nezklamala. A když k tomu přidám to , že se jedná o mého oblíbence Hercule Poirota, tak to nemá chybu. Jak filmové zpracování všech příběhů tohoto geniálního mužíčka, tak i knihy jsou na vysoké úrovni a zde nevím co je lepší. Zase jsem si četbou udělala "příjemno".

  maryinka

  04.01.2016

  Ačkoli jsem vraha hodně brzy uhádla, přesto jsem si celou knihu i s konečným odhalením užila. O kvalitu se zasloužila především skvělá charakteristika postav, chytré dialogy, no prostě klasická báječná Agatha.

  mapet85

  02.01.2016

  Ďalšia kniha z mnohopočetnej série s Herculom Poirotom nás zavedie na anglický vidiek. Multimilionár Simeon Lee pozýva celú svoju rodinu na spoločné strávenie vianočných sviatkov, a to napriek tomu, že medzi nimi nevládnu práve horlivé vzťahy. Všetci pozvanie prijmu, avšak čakajú ich Vianoce, s ktorými nikto nepočítal. Starého pána nájdu zavraždeného vo svojej izbe.

  Kto je vrahom ? Kto príde na stopu tohto hrôzostrašného zločinu, kde sa namiesto trúchlenia všetci členovia rodiny len navzájom osočujú a hádajú, ak nie práve Hercule Poirot so svojím bystrým zrakom a zmyslom pre najmenší detail ? 🙂

  Do detailov prešpekulovaná a napínavá detektívka s prekvapivým rozuzlením len potvrdzuje povesť kráľovnej anglickej detektívky. 🙂

  Kubíííína

  18.09.2015

  Jedna z nejlepších knih od lady Agathy co jsem zatím četl určitě doporučuji.

  Beni

  15.09.2015

  Čtenářská výzva 2015 – KNIHA, KTERÁ SE ODEHRÁVÁ BĚHEM VÁNOC

  Díky výzvě jsem se opět dostala k této skvělé autorce… musím říct, že jsem byla naprosto nadšená a mám v plánu se po výzvě pustit hned do dalších knih od Agathy Christie..
  Kniha byla naprosto skvělá, u kapitoly 25. prosinec jsem už nevydržela a nalistovala závěr 😀 Prostě mi to nedalo …. ale toto bych určitě nečekala… 🙂

  marabart

  03.09.2015

  Vynikající kniha. Moje oblíbená Poirotovka se skvělou atmosférou. 🙂

  Sebasti

  02.07.2015

  Ano, takže konečně, po převelice dlouhé době, jsem odhalil vraha. Jenomže odhalit pachatele je to nejmenší, co můžete dokázat, hlavně u téhle knihy. Jestli někdo dokázal předvídat celou zápletku, má u mě kornout vánočních perníčků.
  Hodně se mi líbily postavy. Je možné tu podkladně podezírat kohokoliv. A ani mi nevadilo, že Poirot se objevuje až někdy na sedmdesáté stránce.
  Doporučuji :))

  cenichajda

  09.03.2015

  Pri cteni jsem si rikala – ha, konecne jsem odhalila vraha, jsem fakt dobra. To je prece jasne, ze je to …, lze jak kdyz tiskne, neverim mu ani nos mezi ocima. Tak pokracuji ve cteni s vedomim, ze jsem lepsi nez detectiv Colombo…. Hm, tak ne, no. Myslim, ze bliz uz jsou i Niagarske vodopady, nez jsem byla Ja! Agatho, opet jsi me dostala.
  Je videt, ze titul Kralovna detektivek nemas jen tak z buhdarma 😉

  colis.72

  23.02.2015

  Parádní počteníčko 🙂 Úplně mě dostává jak si agatha hraje s dějem. Je prostě geniální 😉

  danielosbourne

  01.02.2015

  Má třetí kniha od Agathy a druhá s Herculem Poirotem. Kniha začíná celkem svižně a konečně jsem se dočkal i pořádného výslechu, který částečně vedl Poirot. O podezřelé není v knize nouze, ale už jsem si zvykl, že u Agathy můžete mít tisíce důvodů, proč právě ten určitý je vrahem, ale ona Vás dokáže vyvést z omylu a ještě dát najevo, že samotné rozuzlení a pointa je přeci naprosto jasná. A proto její knihy tak miluji.

  Alzbetta

  08.01.2015

  Tak jsem se rozhodla,že už nebudu hádat vrahy.Nemá to cenu.
  Podezřelý je snad každý,jen né ten pravý.Na A.CH. prostě není.

  Jana_Z

  06.08.2014

  Rozuzlení jsem opravdu nečekala. Tak to má být, nebo ne?

  pavucik

  02.01.2014

  Mohla by som sa tu rozplyvat nad genialnostou Agathy Christie a jej slavneho Hercula Poirota, alebo asi len jednoducho napisem – genialne, uzasne.