Pohádky o čarodějích Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Pohádky o čarodějích

Pod starým hradištěm sídlí velká moc i temné zlo. Když se za bouře dva pasáčci propadnou pod zem, stanou se z nich čarodějové.

Zatímco dobrosrdečný Akir chce pomáhat lidem, Dekel touží ovládnout království. A Tamae, nejmocnější kouzelnice vůbec, ukrývá nebezpečné tajemství. Mocní nesmrtelní tráví čas každý po svém, jejich cesty se však nakonec osudovým způsobem protnou.

Vítejte ve Světě čarodějů, kde si užívají zasloužený důchod Baba Jaga i Kostěj Nesmrtelný, král Rudolf vloží do uměleckých sbírek celou duši a třeba Othello nenaslouchá jedovatým řečem a používá zdravý rozum.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Pohádky o čarodějích zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pohádky o čarodějích (0.00 EUR)


Stažení Pohádky o čarodějích zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Pohádky o čarodějích (2017)

  Žánr:
  Dobrodružné, Fantasy, Pohádky
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , KKnihy.cz
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  SLie

  předevčírem

  Pohádky o čarodějích jsou skvěle napsané povídky, které jsou krásně, promyšleně a důmyslně propojeny. Autorka vykreslila svět, který jsem si od prvních řádků dokázala jasně představit i s jejich hrdiny. Postavy mi ožily před očima a až do posledních řádků jsem v napětí sledovala jejich pouť. Tamae i Akir si získaly mé sympatie, že bych bez řečí sáhla i po dalších příbězích.
  Autorka má beze sporu talent a už se těším na její další díla. Rozhodně si je také přečtu!

  Iwíček

  08. února

  Zajímavá kniha, inspiraci Čarodějovým učněm zajisté nezapře. Líbila se mi, byla čtivá, ale stejně je tu jedna věc, která moje hodnocení snížila o jednu hvězdičku. Vadilo mi neustálé pozastavování děje, možná kdyby těch přerušení bylo méně…

  vepel

  19.11.2017

  Pohádky o čarodějích jsem poprvé četla před 2 roky. V době, kdy se Ivča marně snažila prorazit na knižní trh. Nejsem vyznavačkou pohádej, mám pocit, že se v nich většinou lže, což víme jen my dospělí (část dospělých). Tak tyto pohádky já nazvala ne/pohádkami a líbily se mi. Akir nebyl, není a nebude mým favoritem. Mou favoritkou ve všech časech je Tamae. Několikrát jsme s Ivčou o těchto dvou postavách diskutovaly. Ani jedna jsem druhou nepřesvědčily.
  Pro mě ze všech ne/pohádek na ostatními vyčníval Kostěj Nesmrtelný. Měla jsem pocit, že jej Ivča psala s naprostou lehkostí a odhodila uzdu své fantazii.
  Knihu si přečtu znova, určitě se od mého prvního čtení částečně změnila. Znám Ivču, nakoukne do textu a mění 🙂

  zuzca.h

  12.10.2017

  Dlouho jsem přemýšlela jak vyplním kolonku kniha pohádek v letošní výzvě a pak mě cvrnkla do nosu tadle knížka. Sice tam není ani zmínka o Popelce ani o oříšcích, ale i tak stojí rozhodně za přečtení.
  Oddechová knížka Pohádky o čarodějích na které nejvíc oceňuji jak jsou jedntlivé pohádky navzájem prostřednictvím jednotlivých hlavních hrdinů logicky propojeny. Toto propojení krásně vykresluje charakter jednotlivých postav ale především zajímavý svět kdy si každá další pohádka vytvoříte další dílek skládačky a který zapadne do finálního obrázu světa Pohádek o čarodějích. Tento svět ovládají kouzla a klasické lidské vlastnosti a nakonci knihy dojdete k závěru, že svět vykreslená v knize není až zas tak odlišný od toho našeho světa.
  Na konci knihy začnete uvažovat kolik dalších pohádek svět stvořený autorkou ještě ukrývá a říkáte si no tak jak to bylo dál s "dešťovkou" Dekelem, Tamae a Akirem, Kostějem a Jagou a ostatníma.

  Jednotlivé pohádky jsou psány svižně a i přes to, že jsou krátké tak jednotlivé postavy jsou hezky propracované a mají hloubku a vyvolávají ve vás řadu emocí, takže v některých povídkách máte pocit jakoby se postavy vynořovaly vedle vás a máte touhu je buď obejmout nebo jim klidně jednu vrazit.
  Díky spádu jednotlivých pohádek se při čtení nemáte šanci nudit.
  I když je to těžké určit která pohádka se mi nejvíc líbila, protože jsou všechny navzájem tak propletené, že si občas člověk říká jestli to spíš nejsou kapitoly jednoho velkého příběhu tak mým favoritem je rozhodně pohádka s názvem Kostěj Nesmrtelný.