Pohádka o zlobivé kryse Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Pohádka o zlobivé kryse

Unikátní comicsové dílo, ve kterém sledujeme osudy dívky Heleny na cestě do nového života v překrásném kraji Lake District. Helena utekla z domova, protože ji vlastní otec zneužíval, a její příběh se tak podobá životním osudům slavné autorky pohádek Beatrix Potterové.

Tato kniha je velmi citlivá a čtivá. Pro svou velkou autenticitu a profesionální přístup autora pomáhá již více než deset let zneužívaným dětem po celém světě. Používá ji řada škol, univerzit a center pro zneužívané děti.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Pohádka o zlobivé kryse zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pohádka o zlobivé kryse (0.00 EUR)


Stažení Pohádka o zlobivé kryse zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Tale of One Bad Rat

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , Comics Centrum
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Lenna75

  16.02.2017

  Příjemně nakreslený psychologický komiks o dívce, která má problémy doma a proto musí utéct. Následně žije jen se svou malou krysou, která ji nikdy neopustí. DOPORUČUJI!

  Alma-Nacida

  11.11.2013

  Smekám, napsat záslužný počin tak, aby byla kniha čtivá, napínavá, dojemná, to se autorovi opravdu povedlo. Doporučuji!

  RaptoR

  31.01.2013

  Pohádka o zlobivé kryse neobsahuje pompézní bojové scény, temné mocnosti zla nebo alespoň jediného mimozemšťana. A přesto je neuvěřitelně čtivá.
  Brian Talbot má dokonalý vypravěčský talent, díky kterému vás komiks chytne a nepustí. Celou dobu budete sledovat cestu dívky Heleny, která se snaží vyrovnat se zneužíváním ze strany otce. Cenami ověnčený příběh si můžete konečně vychutnat i u nás.

  Xeelee

  Citlivě napsanej a nakreslenej psychologickej komiks o vyrovnávání se se sexuálním zneužíváním. Je sice přizpůsobenej tak, aby ho snadno mohli číst i komiksu neznalí čtenáři (většina stránek vychází z klasických devíti panelů, výrazné obrysy, přehledně uspořádané bubliny…), ale pod povrchem Talbot velmi experimentuje. Všimněte si, že se červená barva objevuje jen v místech, kde je Helena v ohrožení, a věci, které by měly být červené, jsou přebarveny. Celej příběh je brán z podhledu, což má zase psychologickej vliv na čtenáře. Co se týká kresby, tak městské lokace i přírodní scenérie jsou kreslené podle fotografií a i postavy mají své předobrazy v reálném světě. Mimochodem, Talbotova přednáška na Komiksfestu 2008 byla skvělá.

  V příběhu se prolíná osud Heleny, která bojuje s démony v sobě a snaží se pochopit/vyrovnat se s tím co se jí stalo, a život v anglicky hovořících zemích velmi známé autorky knížek pro děti Beatrix Potterové. Vše je pak rámované její autobiografickou Pohádkou o zlobivé kryse, která se ke konci objeví i v komiksu. Za zmínku stojí i výborná práce Comics Centra. Pevná vazba je po všech stránkách kvalitnější než originál, viděnej v nakladatelství. Vydáno krátce poté, co jsem si v jedné chovatelské stanici zamluvil dva potkánky 🙂