Podvod Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Podvod

Nesmírně hluboký, rafinovaný a napínavý a do poslední stránky napínavý román s kriminální zápletkou. Petr Simon, vážený a úspěšný obchodník, starostlivý a milovaný manžel a otec, beze stopy zmizí na své cestě do Provence. Když se jeho žena Laura ze zoufalství pokusí sama po něm pátrat na místě, nejen že narazí na podivné informace, které si protiřečí, ale nakonec je nucena zjistit, že její muž byl někdo jiný, než za koho ho měla. A také je jí jasné, že pravda je spojena se smrtelným nebezpečím.Kniha v českém jazyce!


Stažení Podvod zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Podvod (0.00 EUR)


Stažení Podvod zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Täuschung (2002)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Fontána
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  cukrovka

  11. března

  Velmi čtivý psychologický thriller. Postupně odhalovaná pravda a stupňované napětí nenechá knížku odložit. Skvělé vykreslení postav a jejich motivace.

  akdar72

  05. ledna

  Napínavé a perfekne vymyšlené…

  Marcelinag

  17.12.2017

  Skvělý psychotriller, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Link mě opět nezklamala, co kniha, to výborné čtení.

  alnahu

  30.10.2017

  Výborný psychologický román. Příběh je velice napínavý od první strany až do konce . Je to moje první kniha od této autorky a již se těším na další.

  ArwenAragorn

  21.09.2017

  I u mě náhodně vybraná kniha v knihovně a spokojenost.

  konicekbily

  03.08.2017

  Autorka píše poutavě a z vícenásobných zamotaných vztahů vykouzlila opět nádherný román! Detektivní zápletka s rostoucím napětím má strhující závěr.

  intelektuálka

  03.08.2017

  Poutavé čtení z francouzského pobřeží s kriminální zápletkou – opravdu se dá těžko odtrhnout.

  85098211

  10.06.2017

  Výborná kniha! Napínavá, snad ani ne tak detektivka, jako spíš psychothriller… Souhlasím, že se kniha nedá odložit a i když je vrah po nějaké době už známý, děj zůstává i nadále poutavý. Doporučuji i ostatním :-).

  ivulka15

  09.03.2017

  Charlotte Link prostě umí.

  Vojslava

  21.01.2017

  Docela příjemné a čtivé psychokrimi – motivace uvěřitelné, příběh s dostatečným počtem zvratů i na tak malý počet postav a nesporně dobře vykreslená atmosféra. V Provence se prostě dějí věci… Zkrátka dobrá detektivka na dlouhé zimní večery.

  šipek

  27.10.2016

  Tak jsem takový román s kriminální zápletkou po přečtené knize Noční lovec moc potřeboval.
  Po knize jsem sáhl náhodně v knihovně a jsem tomu moc rád. Čtenář se začte a přestává vnímat čas, kniha se nedá pomalu odložit. Má to spád a stále se něco děje. Moc hezky je kniha napsána. Určitě sáhnu po další knize od této autorky.

  jasmína

  02.01.2016

  Mám velice ráda Ch. Link, čtyři hvědičky dávám proto, že vraha jsem si myslela správně od půlky 1. části knihy. Jinak byla kniha opět dokonalá.

  Jane100

  25.10.2015

  Další ze skvělých psycho hororů, thrillerů a krimi a já nevím co všeho dalšího od Charlotte Linkové. Knihu jsem začala číst v 7 večer a skončila ve 4 ráno….co více dodat.

  Babo

  29.07.2015

  PODVOD JE MOJE 4. KNIHA OD CH.LINKOVÉ A JE MI LÍTO,ALE PRO MĚ ZKLAMÁNÍ.
  PO TRILOGII ZAHRNUJÍCÍ UDÁLOSTI MINULÉHO STOLETÍ JEN PRŮMĚR . HLAVNÍ PSYCHOPAT BYL SICE JEN JEDEN,ALE UPŘIMNĚ MI VŠICHNI PŘIŠLI JAKO ZOUFALCI .
  TAKŽE ODE MĚ ZA 3.

  kika 13

  20.06.2015

  Napínavé o jak já si přála,aby se našel živý.
  Číst se prostě nedalo přestat.
  Rozuzlení velmi překvapivé.

  Šánka

  01.04.2015

  Úplně náhodný výběr v knihovně, a tak skvělé čtení! Román, u kterého je perfektně vykreslena psychologie postav, kriminální zápletka a je to velmi, velmi ! napínavé. Ch.Link má opravdu široký záběr od parádní rodinné ságy přes thriller po tak výborný psychologický román.

  Pavlina357

  29.01.2014

  Knížka se mi líbila, je napínavá i když vrah je známý už ve třetí třetině knížky. Dočetla jsem večer a docela jsem se pak bála.:-)

  pihinka

  14.08.2012

  Právě čtu a souhlasím s předchozím komentářem, napínavé, že ani usnout nejde 🙂

  -Lenicka-

  29.07.2011

  Přesně, jak je napsáno v anotaci – "psychologický a napínavý až do poslední stránky" !!! Takže já to potvrzuji a všem D*O*P*O*R*U*Č*U*J*I na 100%! Už dlouho jsem si tak dobře nepočetla, chvilkama jsem se i bála, co si budeme povídat, četla jsem to po večerech jen s lampičkou .. =o)