Pod nebem Cornwallu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Pod nebem Cornwallu

Tajuplný romantický příběh z pera oblíbené spisovatelky, v němž se proplétají osudy dvou hrdinek, je opět zasazen do nádherné přírodní scenérie Cornwallu. Mladá smolařka Demi se po smrti matky a rozchodu s přítelem stěhuje k dědečkovi do Cornwallu, zatímco čerstvá vdova, bohatá záletná šedesátnice Victoria z panství Boscawen, si hodlá užívat života plnými doušky. Žádná z žen však netuší, že se jejich cesty nečekaně protnou a život se jim obrátí vzhůru nohama… Příběh plný tajemství, romantiky a nečekaných zvratů je po románech Dům v Cornwallu, Aféra v Cornwallu a Cizinec z Cornwallu již čtvrtým dílem Liz Fenwick.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pod nebem Cornwallu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pod nebem Cornwallu (0.00 EUR)


Stažení Pod nebem Cornwallu zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Cornwall (4.)

  Originální název:

  Under a Cornish Sky

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Brána
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Ivana11

  20. ledna

  Krásně se mi kniha četla, taková odpočinková četba, námět na příběh také pěkný. Ale dost roztahané, kdyby byl děj vykreslený na polovině stránek, než ve skutečnosti kniha má, tak by to bylo fajn.

  perpe2a

  02.12.2017

  Za mě nejslabší díl z celé série. Trochu mi to připadalo, jak kočička s pejskem pekli dort. Prostě trochu toho, trochu toho a něco z toho vzejde. O chování některých postav ani nemluvím. Za mě slabý průměr.

  Toňula

  01.11.2017

  Příjemná,čtivá kniha opět z prostředí Cornwallu, příroda opět dotváří kulisu příběhu dvou žen, každé z jiného prostředí,jiného věku a přesto je nakonec osud svede dohromady.

  mariva

  21.09.2017

  Odpočinková nenáročná četba. Na jedné straně místy až zbytečně rozvláčné, na druhé straně jsem čekala, že některé naznačené události budou mít nějaké napínavější vysvětlení (např. zapnutý mobil pod postelí, malá Demi v lese). Škoda, že je autorka líp nevyužila.

  zuzana2599

  14.09.2017

  Další z příběhů anglické autorky z prostředí krásného Cornwallu.
  Prolínaly se tady osudy dvou žen – mladé Demi a starší Victorie, které spojí souhra osudu dohromady a ony jen stěží hledají cestu společného porozumění.
  Je to oddechové čtení, které se sice dobře čte, ale stopy ve vás nezanechá.