Po setmění Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Po setmění

V románu Po setmění nás Phillip Margolin uvádí do složitého, pro nás nezvyklého světa americké justice. Do světa, ve kterém nesmlouvavě bojují před zraky poroty státní zástupce na straně jedné a obhájce na straně druhé – o svobodu a mnohdy i o život obžalovaného.
V Margolinově románu se však setkáváme s neobvyklou situací, kdy se dva špičkoví představitelé těchto dvou protipólů náhle ocitají na stejné straně soudní síně. Státní zástupkyně Abigail Griffenová je totiž obžalována z vraždy svého manžela, navíc soudce Nejvyššího soudu ve státě Oregon a její obhajoby se ujímá sám Matthew Reynolds, proslulý bojovník proti trestu smrti. Dokonale promyšlená zápletka přivádí na jeviště obchodníky s drogami, posedlého vraha, který se dostal z cely smrti jen díky právnickým kličkám, ale také hluboké a překvapující osobní vztahy aktérů podivuhodného příběhu.
Úžasný spád vyprávění graduje v napínavých uzlových momentech, které slibují konečné rozluštění, ale ve skutečnosti přínášejí vždy jen zásadně nové pohledy a zcela nečekaná řešení. Světlo do celého případu nakonec vnese postava, kterou skvělá právnická budoucnost teprve čeká – mladá začínající právnička Tracy Cavanaughová. Musí přitom vyřešit nejen složitý detektivní problém, ale čeká ji i těžké morální rozhodování. Zvolí sympatie, snahu ,,vzít právo do vlastních rukou” anebo zákon?Kniha v českém jazyce!


Stažení Po setmění zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Po setmění (0.00 EUR)


Stažení Po setmění zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  After Dark (1995)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Aktuell
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  xxBILLY

  04.11.2017

  Velmi dobrý kriminální román s velmi složitým dějem pro náročnější čtenáře.

  rodak

  01.11.2017

  Tak to bylo dokonalé.Jak to že je ta kniha tak málo čtená a hodnocená zde.Právnický thriller o hodně lepší,napínavější a čtivější než leckdy román od Grishama.Určitě se porozhlédnu po dalších autorových knihách.

  jarin58

  03.06.2017

  Pět hvězd je málo,bohužel,i když by si kniha zasloužila víc.Spisovatele dávám do oblíbených.