Plačící drak 1 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Plačící drak 1

Jmenuje se Jó Hinomura a je nájemným vrahem čínské mafie zvané Sto osm draků. V kriminálním podsvětí, které z něj má strach, je však známý jako Plačící drak, zabiják, který nad osudem svých obětí prolévá slzy. Mladý, krásný a citlivý umělec Jó byl svými dračími pány psychologicky naprogramován, aby zabíjel na rozkaz. Vůli svých pánů se vzepřít nemůže, oni však zase nemohou zastavit jeho slzy lítosti.

Manga Crying Freeman, kterou napsal legendární Kazuo Koike, autor série Lone Wolf and Cub (Osamělý vlk a vlče), a nakreslil nedostižný Rjóiči Ikegami, je temná, násilná, morálně složitá a eroticky nabitá. Po celém světě je považovaná za mistrovské dílo v oblasti komiksů a je jedním z klenotů mezi dnes již klasickými mangami.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Plačící drak 1 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Plačící drak 1 (0.00 EUR)


Stažení Plačící drak 1 zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Crying Freeman (1.)

  Originální název:

  Crying Freeman 1 (1986)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , Crew
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  trudoš

  30.01.2017

  Drsná mafiánská gangsterka v kulisách exotického Japonska. Ústředním hrdinou je nájemný vrah, který byl ke svému povolání donucen skrz záludnou hypnózu – a když se mu poprvé stane, že jako nejlepší z nejlepších nesplní úkol, nikomu se to nechce líbit. Nechat se následně pronásledovat japonským a čínským podsvětím, stejně jako policií, to už opravdu vyžaduje nervy z ocele. A absenci emocí, protože z téhle honby nevyjde nikdo tak, jak do ní vstoupil…
  Jak moc východní umění nemusím, protože až příliš často sklouzává k poezii, která jde mimo mě, Plačící drak mě mile překvapil svou přímočarostí a jednoduchostí. Ta sice komiks nestaví na výsostná místa reflektorů pozornosti, protože nepřináší nic nového ani zázračného, na druhou stranu jsem dostal za své peníze akční příběh s nádhernou osmdesátkovou atmosférou a všemi proprietami, co k tomu patří.
  Uznávám, že tahle manga nepatří mezi to nejlepší, co jsem v komiksu potkal, ovšem rozhodně patří mezi těch pár, ke kterým se rád někdy vrátím.

  JankoSvec

  06.01.2017

  Nikdy som nebol veľkým fanúšikom japonskej mangy ale musím uznať, Crying Freeman má v sebe kúzlo,ktoré je chytľavé. Perfektná kresba i príbeh, je tam akcia, násilie, romantika, erotika.
  Vážne dobré.

  Roux

  16.03.2016

  Poprvé jsem se s Freemanem setkala před několika lety ve filmové podobě. Příběh vraha, který roní slzy nad svými obětmi mě chytl za srdce. Ti, kteří hledají ve Freemanovi intelektuální hranici s hlubokým příběhem budou zklamání. Je to syrový příběh, ve kterém se budou vyžívat spíše muži (ačkoliv mě jako ženě se zamlouvá taky). Násilí, vraždy, sex a lehce zvrácená láska. Další příklad toho, že manga skutečně dětem do ruk nepatří (a nemá v oddělení pro děti co pohledávat, čehož jsem bohužel byla svědkem na vlastní oči). Výborně nakreslené. Freemanovo dračí tetování je úchvatné.

  ondrash77

  01.01.2013

  Čekat od Plačícího draka špetku nadhledu, ironie nebo dokonce intelektuální přesah, by bylo čiré bláznovství. Nic takového tady není. V první řadě jde o akci, krev a pak také o erotiku. Každý mainstreamový spisovatel ví, že tyto atributy zabírají skoro vždycky. Při zobrazování sexuálních scén si tvůrci nebrali servítky a ukazují „všechno a ještě něco navíc.“ To samé lze říct o vyobrazení násilí, kdy letící nože nacházejí cíl přímo uprostřed oční bulvy. Působivost podtrhuje svalnaté tělo hlavního hrdiny potetované dračími motivy či dokonalé tvary spoře oděných ženských postav. Celou recenzi najdete tady: http://www.kniznistrepy.cz/2013/01/01/kazue-koike-rjoci-ikegami-placici-drak/

  fmash

  27.05.2012

  Hezky nakreslená a celkem poutavá historka… s důrazem na slovo historka. Serióznosti ani náznak.