Pirátská odysea Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Pirátská odysea

Píše se rok 1665 a Port Royal, hlavní město anglické kolonie Jamajky, zažívá nebývalý rozkvět. Vděčí za něj zejména ziskům z privatýrských výprav proti španělským lodím a koloniím. A právě kvůli privatýrům (pozor, neplést s piráty!) je přístav Port Royal jaksi méně spořádaný, než by dle mínění některých úředníků Jeho Veličenstva měl být. Ovšem privatýři v čele se šaramantním kapitánem Hunterem jsou jiného názoru, zvláště když se doslechnou, že u jednoho ostrůvku ve španělských vodách kotví galeona s pokladem… Svižně napsaný dobrodružný příběh z pera bestselleristy Michaela Crichtona (Jurský park, Ztracený svět, Vikingové) – poslední, který dokončil před svou smrtí – vás chytne a už nepustí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pirátská odysea zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pirátská odysea (0.00 EUR)


Stažení Pirátská odysea zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Pirate Latitudes (2009)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (24)

  Přidat komentář

  Zdenas5

  03. března

  S knihou jsem se vrátila do dětských let, kdy jsem podobné příběhy hltala. Ku podivu mě příběh zaujal i nyní.

  Ivan F

  03. února

  Knihám o pirátoch som podľahol v detskom veku a tak ma milo prekvapilo, že aj Crichton bol nimi ovplyvnený a napísal nemenej dobrú knihu s touto tematikou. Z môjho pohľadu sa mu to výborne podarilo, hoci knihy inšpirované skutočnými udalosťami nie vždy bývajú šťastnou voľbou. Crictonovi sa to podarilo a na rozdiel od väčšiny si myslím, že kniha si zaslúžila uzrieť svetlo sveta a nezostať niekde v šuplíku.

  Sarah01

  05.12.2017

  Moc pěkné, mně se knížka líbila moc. Tak jak u jiné sleduju stránky, tak tady jaksi nebyl vůbec čas, jak byl děj nabitý událostmi. A fantazie pracovala, úplně jsem se viděla na ostrově, kde je teploučko a šplouchají vlnky….bezva čtení na nynější předvánoční dobu, pro mě zatím jedna z nejlepších letos přečtených knih.

  pravnik

  02.04.2017

  Čteno v angličtině. Dobře napsané a zábavné čtení

  babicka_amalka

  26.01.2017

  nebavilo mě to, musela jsem se hodně nutit, abych knihu vůbec dočetla

  Plútarchos

  12.11.2016

  Pohádkově dobrodružný příběh ‘čestného dobrodruha a námořníka’ kapitána Charlese Huntera (1627-1670). Úchvatné líčení privatýrské výpravy šalupy Cassandra s hrstkou skvělých námořníků z jamajského Port Royal na španělskou pevnost Matanceros. Neuvěřitelná dobrodružství, kterým posádka čelila během výpravy, jsou napínavá a dětsky romantická. Taková byla doba…

  janik27

  02.11.2016

  Nebylo to zas tak špatné, jak tady někteří píšou… pravdou je že se to ani za mák nepodobá ničemu jinému co napsal, ale mě se to líbilo

  1972Sixo

  14.05.2016

  Skôr by som taký druh knihy typoval na Ďura Červenáka, ale bolo to celkom také svižné, nehumorne zábavné, sem-tam brutalitka (veď vravím Červenák). Historický dovetok autenticity (kto ako skončil), je fakt zaujímavý.

  soukroma

  09.01.2016

  Velmi čtivý pirátský dobrodružný příběh ze zajímavého místa i období podložený historickými událostmi. Nedá se mu nic vytknout, příjemná byla i délka a nepřítomnost balastu. Já se velmi bavila.
  Problém dle mého zbytečně nízkého hodnocení spočívá na straně čtenářů, pokud očekávají "něco jiného" (např. záhadu s krakenem?), protože se jedná právě o Crichtona. Pokud by kniha vyšla pod jiným jménem, byla by možná přijata mnohem vlídněji.

  karel9045

  30.08.2015

  Jestli je pravda, že tato kniha byla nalezena v Crichtonově pozůstalosti, pak na ní chtěl nejspíš ještě pracovat. Možná proto působí některé pasáže nedotaženě nebo i lehce odbytě. Ale v celku se čte dobře a Crichton k ní jako vždy nastudoval spousty materiálu. Není to ani tak velký žánrový odskok jak jsem se někde dočetl, protože knih z historickou tématikou napsal několik (Pojídači mrtvých, Proud času, 4 klíče).

  Zirvith

  24.06.2015

  Tahle kniha vůbec nebyla tak špatná, jak se tu píše. Nejvíc se mi líbil začátek a pak konec. U části se zátokou jsem si dávala asi roční pauzu, ale nakonec se mi to podařilo dočíst. Ty poslední části jsem pak zvládla už docela najednou.
  Takže podle mě je to takový průměr. Navíc mám celkem ráda příběhy z tohoto prostředí.

  zimela

  17.04.2015

  Tohle mělo zůstat v trezoru. No jo no, jenomže rodinka chtěla taťku ještě nějak posmrtně pumpnout (V doslovu píšou něco ve smyslu, že jim bylo líto knihu nevydat. Když už byla napsaná..), tak mu jako náhrobní kámen vydala tuhle ostudu. Achjo.

  sackettboy

  29.03.2015

  Vzhľadom na počet strán mala kniha aj rýchly spád a to ju robilo oveľa zaujímavejšou ako keby sa dej zbytočne tiahol, takže pri čítaní sa nebolo ani kedy nudiť.

  Rade

  26.02.2015

  Pirátské zabíjení ve velkém při honbě za zlatem bez nějakých hlubších souvislostí. A ta obluda kraken, co obřím chapadlem vyzobává námořníky z lodi… Verneovi z 19. století to ráda odpustím, ale tady?
  V dětství by se mi to možná, možná… líbilo.

  Jossie

  30.01.2015

  Není to vůbec špatné, jsou tam opravdu hezké a napínavé pasáže, jen jsou proloženy nějakými dost nudnými a občas to je takový ten nepravděpodobný typ románu, kde hlavní hrdina přežije neuvěřitelné věci a hrne se to na něj ze všech stran, aby nakonec všechno dobře dopadlo.

  M.C.

  07.01.2015

  Moc příjemné čtení. Od Crichtona opravdu nečekané. Dobrodružný román, který odcejpá hodně rychle a není tam ani moc vědeckých pojmů jak to u tohoto autora bývá. Kniha mě překvapila a hodně se mi líbila. Nevím proč jí Michael nevydal, asi se mu ještě úplně nelíbila a chtěl jí nějak upravit, ale já nevidím chybu. A to na ní pracoval už od osmdesátých let. (75%)

  kyssling

  08.12.2014

  Kam ten Crichton tak pospíchal …, některé části dobrodružství jsou vyloženě odbyté, celkově se ale jedná o solidní pohádku takže dvě hvězdy. Ani se nedivím, že se mu nechtělo do vydání románu (možná pod pseudonymem).

  A poizor SPOILEEER :

  … Projede se na krakenovi a nakonec ho zabije chřipka … To plně vystihuje celou knihu.

  vpadysak

  22.02.2014

  Dobrodružná kniha o korzároch a pomeroch v oblasti Karibiku. Mal som dojem, že pozerám dobrodružný film typu Čierny korzár, alebo Ostrov pokladov. Príbeh je jednoduchý, priamy ale zaujímavý.

  stdriverlc

  08.09.2013

  Bomba přečtená jedním dechem. Prostě se nedalo odtrhnout. 🙂

  Martin1974

  02.09.2013

  Mal som pocit, že čítam rodokaps. Dej je podaný takým rýchlym spôsobom, že nie je čas obľúbiť si, alebo znenávidieť niektorú postavu. Zdá sa až neuveriteľné, že túto knihu napísal Crichton. To už lepší je Čierny korzár.

  Phoenix16.cz

  04.08.2013

  Pirátská odysea se moc nepodobá ničemu, co jsem od MC zatím četla, ale rozhodně je to jeden z jeho lepších románů. Zajímavý děj zasazený do zajímavého prostředí a postavy, které mají šťávů. Nejen hlavní, ale není vám lhostejný ani osud bezvýznamné mladé holky, která byla přivezena jako otrokyně. Autor se ani nevyhýbá násilí, které do takového příběhu patří a tím působí realisticky, i když je to fikce.

  Zdenekvdf

  31.12.2012

  Kniha nezklamala. Příběh bavil. Oddechovka.

  mi-380

  01.02.2012

  Dokonalá pocta klasickým dobrodružným příběhům. Čtivé, napínavé, drsné, poučné, chytré. Pouze závěrečné kapitoly mi připadaly poněkud zkratkovité, jako by už autor myslel na další knihu. 90%.

  Thomas.on

  31.07.2011

  Kniha je velice jednoduchá příběhem i nenáročností, ne nepodobná Proudu času od tohoto autora. Kniha je doporučována na dovolenou na pláž, k čemuž se i já přikláním. Hodnotím za 5, protože příběh byl poutavý a neměl hluché místa. Jen jsem zvědav, jak to je s tou poslední knihou, protože jsem kdesi viděl informaci, že Crichton měl rozepsánu ještě jednu knihu, kterou snad někdo ještě dodělá a vydá.. Tak se nechme snad příjemně překvapit.. 🙂