Petr Kukaň z Kukaně – komplet (Královny nemají nohy, Prsten Borgiů, Krásná čarodějka) Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Petr Kukaň z Kukaně – komplet (Královny nemají nohy, Prsten Borgiů, Krásná čarodějka)

Královny nemají nohy
Hlavní hrdinou tohoto historického románu je Petr Kukaň z Kukaně, syn alchymisty na pražském dvoře Rudolfa II. Kniha je prvním dílem románové trilogie: Královny nemají nohy, Prsten Borgiů, Krásná čarodějka.

Prsten Borgiů
Druhý díl románové trilogie Vladimíra Neffa – Prsten Borgiů – přináší po knize Královny nemají nohy další příběhy rytíře Petra Kukaně z Kukaně, syna pražského alchymisty z doby Rudolfa II. Tentokrát se odehrávají v rudolfínské Praze, v renesanční Itálii a také na cařihradském dvoře tureckého sultána a pařížské Bastile. Neohrožený Petr Kukaň opět prochází na své dobrodružné cestě za spasením světa mnoha podiv budícími nebezpečenstvími a protivenstvími, neboť jeho ušlechtilé názory a chvályhodné záměry se znovu tvrdě střetávají s realitou mocenských zájmů v tehdejší Evropě, stojící na prahu třicetileté války. Ze všech nástrah a léček však znovu s pomocí autorova fabulačního mistrovství a jemně ironického nadhledu šťastně vyvázne. Jak tomu bude příště?…

Krásná čarodějka
Poslední setkání s Petrem Kukaněm z Kukaně, nazvané Krásná čarodějka, se odehrává uprostřed třicetileté války, která navzdory Petrovu úsilí zachvátila Evropu. Krvavé hrůzy, jež po sobě zanechávají postupující a rabující protestantské i katolické armády, naplňují Petra odporem a pocitem ztráty životního smyslu. Mocní tohoto světa si však ve chvílích nejtěžších na Petra vzpomenou a žádají statečného a hrdinného Petra o pomoc. Úkol, jejž je mu uložen a který Petr přijímá coby svou povinnost, tedy vyvést Evropu z válečných hrůz, je vskutku úkolem hodným Kukaňova jména. A tak se Petr setkává s Valdštejnem, rozporuplným mužem, jenž do evropských dějin první poloviny sedmnáctého století zasáhl nemalou měrou.
Stejně jako v předchozích dílech i zde vstupují do Petrova života ženy. Z náhodného střetnutí s podivnou osůbkou se vyklube veliká láska, jež významně zasáhne do Petrova života. Jeho milenkou se stává krásná čarodějka, která Petrovi nechává nahlédnout do světa magického a jako jediná nahlodá jeho víru v sílu rozumu. Jejím protihráčem je mladinká nohatá princezna – a pro Petra se vášnivá láska obou žen stane osudovou.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Petr Kukaň z Kukaně – komplet (Královny nemají nohy, Prsten Borgiů, Krásná čarodějka) zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Petr Kukaň z Kukaně – komplet (Královny nemají nohy, Prsten Borgiů, Krásná čarodějka) (0.00 EUR)


Stažení Petr Kukaň z Kukaně – komplet (Královny nemají nohy, Prsten Borgiů, Krásná čarodějka) zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Petr Kukaň z Kukaně

  Žánr:
  Romány, Literatura česká, Historie
  Vydáno:
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Atuin

  17.03.2016

  Je to úchvatné dílko, je to nezapomenutelné a neopomenutelné. Vladimír Neff se do toho tak ponořil, tak vložil, tak se do toho opřel, že na to těch pět hvězdiček nestačí. Pokaždé dovedu jak tajit dech tak se potuleně usmívat a někde i od srdce se smát. Celý svět tu vyvstane jako ten orel a krouží nad našimi čtenářskými zraky,pestrý a živý a neumlkající, nesoucí sebou na svých křídlech příběhy tak úžasné, poučné a chválihodné, že je málem nutnost je stále číst.

  DooFooS

  11.02.2014

  V celé trilogii mě nepřestávala překvapovat originální kombinace historie a smyšleného příběhu a to do nejmenších maličkostí. Příběhy nafuky Petra z Kukaně jsem si užíval a jeho dospívání a zrání mě bavilo, rozesmávalo a napínalo a nutilo číst a dál a rychleji a zvědavěji.

  sarka-destiny

  21.01.2013

  Miluju ty knihy! Kdo se přenese přes to, že u pana Neffa 1 odstavec = 1 věta, toho určitě chytne nečekaná zápletka, lépe řečeno zápletky.
  Je to pohádka pro dospělé napsaná nádhernou květnatou roztáhlou češtinou.