Pes Paličák Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Pes Paličák

Už když se narodí, nikdo toho šeredného čokla nechce, ale on má zatracené štěstí. Životu se naučí na smetišti, v útulku i v pařížských ulicích. Skutečný psí román o hledání lásky a přátelství z pera slavného francouzského spisovatele. Přes nesčetné peripetie se odložené štěně a hlavní hrdina knihy pes paličák dostane ze skládky na předměstí v Nice a do psího útulku. Zakotví v Paříži u své vyvolené paničky Kouli: rozmazlené a příšerné holčičky, která se i přesto stane jeho jedinou a milovanou paní. To vše ve vyprávění psa paličáka, který ví, že lidi se holt musí ochočit! Pennacovo vyprávění osciluje mezi skvělou karikaturou „dvojnožců“, se kterými se pes na své cestě setkává (vtipná setkání s řezníkem, maloměstskou paničkou a rodinou holčičky Kouli) a dobrodružnou ságou o věrnosti a přátelství. Rozhodně patří k textům, které by děti národa milovníků psů neměly postrádat ve své knihovně.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pes Paličák zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pes Paličák (0.00 EUR)


Stažení Pes Paličák zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Baobab
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  klara2793

  23.01.2016

  Výborně napsaná kniha… vřele doporučuji všem kdo mají psa nebo o jeho pořízení uvažují a především dětem a dospívajícím… krásně, čtivě napsané!

  artabanb

  04.05.2015

  Výborná kniha o pejscích a kočkách.

  Roselunda 1928

  16.06.2014

  Prostě super kniha. Psa jsem si zamilovala, soucítila jsem s ním (no, to už nevím, abych vám nekecala :))
  a Kdoule je někdy fakt protivná, ale mám ji taky celkem ráda 🙂 ale mě by teda něco takového nenapadlo, oceňuju autorovu nápaditost 😀

  magnolia

  25.12.2013

  Pěkná knížka pro ty, kteří mají rádi psy. Je psaná pro větší děti, ale četla se moc dobře. Je tam napětí, zajímavé osudy a postavy, skutečnost se prolíná se světem autorovy fantazie. Dávám plné hodnocení také za dobrý konec, ilustrace a za autorův krásný a moudrý přídavek.

  chadtka

  10.04.2013

  Vtipné i přemýšlivé čtení. Kniha se čte skoro sama a hlavního hrdinu jsem si hned zamilovala. Nejvíce mě bavily části knihy z prostředí skládky, města a psího nalezince, kdy se pes učil věci důležité pro jeho život. 🙂

  Tonda.JI

  17.12.2012

  Velmi milá kniha psaná z pohledu čtyřnohého kamaráda, který si musí vybojovat své místo v pařížské rodince. V mnoha úsměvných epizodách najdou nejen pejskaři mnoho zvyklostí a pravd týkajících se jejich miláčků…