Pes Baskervillský / Údolie hrozy / Štúdia v červenom Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Pes Baskervillský / Údolie hrozy / Štúdia v červenom

V príbehoch o slávnom detektívovi z Baker Street 221 B v Londýne a jeho spoločníkovi sa odráža magický svet Sherlocka Holmesa a Dr. Johna H. Watsona. Prvýkrát sa stretávajú v Štúdii v červenom (1887). V novele Pes baskervillský (1902) sa odohráva zločin na slatinách a Baskervillskom zámku. Tento príbeh sir Doyle začal písať potom, ako v poviedke Posledný príbeh (1893) na jej konci zahynul Holmes v súboji s profesorom Moriartym a na veľký tlak čitateľov sa rozhodol v písaní pokračovať. Nad rodom Baskervillovcov visí zlovestná kliatba, ktorá sa prenáša cez viacero generácií a končí sa tajomnou smrťou jedného z posledných – sira Charlesa Baskervilla. Novela Údolie hrôzy (1915) je posledná, ktorú sir Doyle o Holmesovi napísal. Udalosti v nej opísané majú reálny základ. V roku 1875 rozdrvili pinkertonovci veľký rozvetvený klan írskych prisťahovalcov v Spojených štátoch. Jeden z detektívov sa votrel do ich zločineckej organizácie a jeho svedectvo na súde priviedlo na popravisko viacerých sprisahancov.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pes Baskervillský / Údolie hrozy / Štúdia v červenom zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pes Baskervillský / Údolie hrozy / Štúdia v červenom (0.00 EUR)


Stažení Pes Baskervillský / Údolie hrozy / Štúdia v červenom zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Příběhy Sherlocka Holmese

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Petit Press (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Mako123123

  24.11.2013

  Celkom fajn. Mám rád Sherlocka, milujem detektívky a toto sa tiež dalo. Pes- jednoznačne najlepší, Udolie a Studie- boli tiež v pohode, i ked mi trocha vadilo že polovica z týchto dvoch posledne spomenutých príbehov s Holmesom a priamym vyšetrovaním vôbec nesúvisela. Tiež na kerého šlaka dajú pôvodne prvú novelu- zoznámenie sa so Sherlockom až ako posledný prípad v tejto knihe? čítam aj ostatné krátke poviedky a som s nimi rovnako spokojný ako i s týmito troma ,,veľkými prípadmi,, 🙂 4/5

  lusila

  23.06.2013

  Kto nepozná Sherlocka Holmesa? Po detektívke siahnem málokedy, musí to byť náhoda. Ale chcela som sa zoznámiť so slávnym detektívom aj prostredníctvom knihy. Klasika je klasika.