Pes Baskervillský (komiks) Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Pes Baskervillský (komiks)

Když je sir Charles Baskerville náhle nalezen mrtev v rozlehlých rašeliništích, zdá se, že příčinou smrti byl srdeční infarkt. Nicméně dr. Mortimer se domnívá, že za smrtí nejen sira Charlese, ale i několika předešlých generací mužů z rodu Baskerville, je jakési tajemné zvíře. Krátce poté, ce se z Kanady vrátí dědic celého panství, se dr. Mortimer obrací s žádostí o pomoc na Sherlocka Holmese. Obává se totiž, že pokud někdo záhadu nevyřeší, smrt sira Charlese nemusí být poslední, která šlechtickou rodinu postihne…
Nepřekonatelný detektiv, jeho věrný přítel a ponurá, zlověstná blata dotvářejí napínavou zápletku knihy o psu baskervillském, která patří k nejslavnějším dílům sira Arthura Conana Doyla.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pes Baskervillský (komiks) zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pes Baskervillský (komiks) (0.00 EUR)


Stažení Pes Baskervillský (komiks) zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Hound of the Baskervilles (2004)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  Lenna75

  17.11.2016

  Tento komiks mne bohužel moc nebavil, přestože kniha se mi líbila.

  niki-chan

  11.11.2016

  Dobře podaný příběh jak textem, tak i kresbou, palec nahoru za ztvárnění blat.

  ZuzanaMrh

  30.09.2015

  Jsem milovnice spíše klasické literatury a vůbec mám problém brát komiksy jako literaturu. Nicméně přesto ráda sáhnu po dobrém komiksu (pro změnu). A musím říct, že ty od pana Kopla jsou více než zdařilé… takže se těším na každý další, který s dětmi "splašíme" v knihovně.

  zuzana13

  19.08.2015

  Skvěle nakreslení komiks, který má napětí a vtip. Doporučuji.

  Kailey

  10.07.2014

  V komixu jsem se občas hůř orientovala. Kniha se mi líbila více. Ráda čtu, proto bych si vybrala knížku. Bylo tam všechno více rozvedené. V komixu to bylo hodně zjednodušené. Ovšem pro ty, kteří neradi čtou, ale musí je ideální.

  ondrash77

  23.12.2013

  Koplův Holmes je skvělá zábava, ať se bavíme o příběhu nebo o použité malbě. Výtvarné pojetí představuje styl, se kterým se nesetkáváme každý den. Jediná potíž zůstává ve formátu. Je tady tolik drobností a detailů, kterých si na formátu A4 sotva kdo všimne. Ani zmíněná malba tady nemá prostor, jaký by si zasloužila. http://www.kniznistrepy.cz/2013/12/23/pes-baskervillsky/

  RaptoR

  15.12.2013

  výborné počtení. Rozhodně netradiční pohled na známou knihu. Provázaností s ostatními díly té doby mi připomínal Moorea. A to je jedině dobře 🙂

  inmax

  27.10.2013

  Příjemné překvapení. Má to atmosféru, vtip, napětí, pěknou kresbu.. co víc si přát. Na komiks jsem narazil náhodou a jistě od pana Kopla vyhledám i další.

  Bald

  23.10.2013

  Skvělá adaptace komiksu od A.C.Doyla. Nezaměnitelný styl talentovaného tvůrce Petra Kopla. K tomu skryté detaily, náznaky na další viktoriánské postavy. Obrovská porce humoru. Navíc detektivní zápletka i pro samotné čtenáře!

  cepice

  21.09.2013

  Skvělý komiks, možná až moc zhuštěný a pár stránek na víc by mu asi neškodilo. Komiksové zpracování průměrné, avšak celkový dojem skvělý, tak i přesto dávám 5*.