Partneři a rozchody Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Partneři a rozchody

V České republice se v posledních letech rozchází více než polovina manželských párů. "Poločas rozpadu" partnerského vztahu se počítá spíš na roky než na měsíce, i když si lidé zpravidla přejí, aby měli rozchod rychle za sebou. Mnohé obranné reakce, k nimž mezi partnery často v dobré víře dochází, dobu rozchodu spíš prodlužují. Kniha vychází vstříc lidem, kteří se nacházejí v nelehkém období rozchodu a vysvětluje, proč k rozchodu došlo, co se právě děje a co se pravděpodobně bude dít, na co je dobré se připravit. Napomáhá k tomu, aby si partneři uvědomili psychologickou logiku rozchodu.
Cílová skupina
Kniha je psána pro ty, kdo procházejí rozchodem a chtějí rozumět psychologickým mechanismům, které při rozchodech hrají roli. Text je vhodný také pro odborníky, kteří se snaží partnery provázet na jejich nelehké cestěKniha v českém jazyce!


Stažení Partneři a rozchody zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Partneři a rozchody (0.00 EUR)


Stažení Partneři a rozchody zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Portál
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Beebee

  25. února

  Velmi dobrá kniha, v ČR ojedinělá. Autor z praxe ví, co se děje uvnitř lidí v rozchodu, pomáhá najít postoje oproštěné od návalu emocí, vysvětluje princip "bungeejumpingu", který lidi při rozchodu prožívají a co s tím. Doporučuji ji některým svým pacientům v partnerské krizi, obzvláště mužům s analytickou myslí, je schopna pomoci pochopit a tím ulevuje. Je pravda, že některým lidem nepomohla, protože nebyli schopni uchopit autorův styl psaní, ale přesto jí dál doporučuji ve víře, že se semínko ujme…

  lacola

  16.10.2017

  Dobrá kniha co se týče obsahu, ale napsaná tak nesrozumitelně, že jsem ji chtěl několikrát odložit. Autor ji měl dát přečíst nějakému stylistovi, stačila by mnohokrát jednoduchá přeformulace věty, aby byla srozumitelnější. Jinak ji musí člověk louskat pomalu jako šifru. A to se netýká pár vět, ale téměř celé knihy, bohužel…

  bagger95

  15.10.2016

  Myslel jsem si, že rozumím kde čemu, no a ono nic. Psychologický problém na tuhle "problematiku" je mnohem složitější a jde do hloubky víc, než by člověka napadlo. Doporučuji číst pomalu (a některé části i víckrát), aby jste všechno vstřebali, stojí to za to…

  rreegg1

  05.06.2015

  kniha mi castecne pomohla pochopit, co se deje s lidskou mysli po rozchodu a jiste zakonitosti , se kterymi clovek v teto situaci musi bojovat a se kterymi se musi vyrovnat ..pomohlo uvedomeni, ze v tom clovek neni sam a ze stejne tak to prozivaji ostatni….