Paměti starého práškaře 2 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Paměti starého práškaře 2

Druhý díl Pamětí starého práškaře popisuje další historky a zážitky autora po ukončení kariéry pilota Letecko-chemické činnosti a pokračování jeho létání u Českých aeroliniích od roku 1999 do roku 2012. Od prvních krůčků ve velkém létání od co-pilota na turbovrtulových letadlech až po kapitána na Boeingu 737.

Vyprávění historek a příběhů, leteckých příhod, které sám zažil anebo odpouslouchal od kolegů. Je to ryze subjektivní vyprávění tak, jak tuto dobu autor vnímal a jak to viděl on, včetně smutného konce u této společnosti.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Paměti starého práškaře 2 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Paměti starého práškaře 2 (0.00 EUR)


Stažení Paměti starého práškaře 2 zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Svět křídel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Koka

  14.12.2017

  Takovýmto lidem má patřit úcta a obdiv!
  Měla jsem štěstí, že všechny lety, které jsem v životě obsolvovala, řídili spolehliví profíci, ale na knižní vyprávění pilotů jsem – kromě stylizovaných příběhů Saint-Exupéryho a Richarda Bacha – až dosud nenarazila.
  Jistě, nejsou to paměti propuštěného vraha ani anorektické fotomodelky, a tak to asi nebude čtenáři tolik vyhledávané – což by ovšem být mělo. Totiž pokud chcete číst příběh o vysoké profesionalitě, ke které se lze dobrat jenom poctivou a soustředěnou prací a učením, o odpovědnosti, veselých i dramatických zážitcích, nadšení i zklamání, lidské malichernosti i gentlemenské velkorysosti, tak vřele – a oba díly! – jednoznačně doporučuji.

  AliStejsy

  26.02.2017

  Perfektní! Skvěle napsané, zajímavé příhody. Když jsem přečetla poslední stránku, bylo mi až líto, že už knížka končí. Pěkné fotky. Doporučuju

  dan-sam

  15.12.2016

  Každý, kdo se někdy zamyslel nad oním dobrodružným životem kapitánů a prvních důstojníků světových aerolinií by neměl tuto knihu přehlédnout. Velmi lidsky a velmi srozumitelně popisuje řadu zážitků, které mohly "obyčejného pilota" potkat u ČSA v dobách nedávno minulých. A i když jde leckdy do tuhého (kolem redukce letového parku a personálu), vždy se lze spolehnout na autorův cit pro odlehčení nějakou vypečenou historkou, nejlépe jen málo vážnou. Obrovským kladem je, že autor si v hranicích dobrých mravů nebere servítky s nikým a to ani se sebou samým – prostě nadhled z letové hladiny 360 na všechno vážné i nevážné. Jednotlivé kapitoly jsem četl na jistém fandovském webu a čekat mezi nimi vždy dva týdny na zveřejnění, to byla skutečná tortura – tak mě tenhle zajímavý svět pohltil.