Padající stíny Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Padající stíny

Dva hrozivě vypadající muži zneklidňují Nell Gilmoreovou během matčina pohřbu a potvrdí její podezření, že smrt její matky nebyla nehoda, ale vražda. Motiv se skrývá v minulosti, přesněji v roce 1941, kdy byl během nočního bombardování neutrálního Dublinu zastřelen majitel domu Buller Reynolds. Ale co s tím mají Nellina matka Lily a její přítel Milo společného? A jak s tím souvisejí zmizelé deníky? Nell se s pomocí Milova syna pokouší tajemství rozluštit…Kniha v českém jazyce!


Stažení Padající stíny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Padající stíny (0.00 EUR)


Stažení Padající stíny zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Falls the Shadow (1996)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  klarence

  05.05.2017

  Příběh není špatný, ale souhlasím s kostrbatýma větama a dost bylo v knize tiskových překlepů, kdy se musíte vrátit a přečíst si to znovu. Kniha se nečetla úplně špatně, ale chvilkama jsem se musela víc soustředit. Konec mi přišel zkrácený. Takže celkový dojem rozpačistost.

  Acionna

  12.08.2014

  Příběh knihy vypadal dobře,ale bohužel jsem ve třetině knihu odložila, poměrně zvláštní styl psaní, připadalo mi, že když přeskočím tři stránky, tak o nic nepřijdu.

  Viviana

  15.07.2013

  Tak trochu zklamání. Docela poutavý příběh, zajímavé postavy, ale všechno mi připadalo tak trochu pohřbené v kostrbatých větách a prapodivných slovních spojeních… netuším, jestli to bylo překladem, nebo čím. Dlouho jsem se pokoušela se přes to přenést, ale nakonec jsem ke konci už přeskakovala stránky a tohle čtení mi prostě zhořklo v puse…