Pád jasnovidce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Pád jasnovidce

Pád jasnovidce je dokonalou studií člověka, jehož vlastní život postrádá smysl, a který tuto prázdnotu zaplňuje nesnášenlivostí a manipulací s osudy druhých. Hlavní postava – důchodce Štefan Broda – je odmalička vysmívaný pro svůj nehezký vzhled a neohrabanost. Shromažďuje v sobě po léta nenávist vůči druhým lidem, která přerůstá do touhy mstít se světu za příkoří, jež mu způsobil.
Děj je zasazen do malého penziónu na břehu Baltského moře, kde se sešlo několik lidí z různých zemí, kteří jsou z minulosti tak či onak svázáni s Polskem, aby tu prožili klidnou dovolenou. Avšak léto je mimořádně deštivé. Prší a prší. Atmosféra "jakési blížící se zkázy" je kulisou pro rozehrání psychologické hry, jejíž trumfy drží v ruce právě Broda, který je tam v podstatě nedobrovolně, jeho zeť onemocněl a tchán převzal jeho rekreační poukaz. Broda vypadá jako venkovský strejda; to odpovídá vnější stránce jeho existence, ne však jeho vnitřnímu strojení, které je občas až psychopatologické. Neustále slídí, shromažďuje informace o jednotlivých hostech, které pak využívá k údajnému jasnovidectví.
Broda se přiživuje na osudech druhých, aby zaplnil vlastní prázdnotu, a nato hyne, protože nelze žít na účet jiných lidí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pád jasnovidce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pád jasnovidce (0.00 EUR)


Stažení Pád jasnovidce zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Vyšehrad
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)