Osudové okamžiky Československa Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Osudové okamžiky Československa

V populárně naučné knize jsou popsány události, které v životě republiky znamenaly výrazné změny. Jednotlivé kapitoly autor věnuje vzniku Československa (1918), počátku (1939) a konci (1945) druhé světové války, velkému únoru a nástupu komunismu k moci (1948), srpnovým událostem v roce 1968 a listopadové sametové revoluci (1989). Konec knihy je věnován roku 1992, který znamenal konec společné historie Čechů a Slováků.Kniha v českém jazyce!


Stažení Osudové okamžiky Československa zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Osudové okamžiky Československa (0.00 EUR)


Stažení Osudové okamžiky Československa zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura faktu, Literatura česká
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Kariol

  08. ledna

  Tahle knížka byla skvělá, tak moc nabitá informacemi a zároveň plná otazníků, na které budu ráda i nadále hledat odpovědi. Původně jsem ji četla, protože jsem doufala, že tam najdu nějaké zmínky o oligarchii pro svou seminární práci. Nakonec jsem tam z tohohle oboru tolik nenašla, ale dozvěděla jsem se i tak milion nových věcí o Československu. Obzvlášť oceňuji kapitoly o letech 1968, 1989 a 1992, protože o těch jsem toho opravdu věděla jen pomálu, protože to se moc nikde neprobírá – osoby, které to zajímá, zřejmě ty poslední události zažily. No, pro mě to neplatí, jsem mladší než knížka sama. Úsměvný byl závěr aneb co nás čeká do budoucna, ale to je tak vždycky – s odstupem už si vůbec neuvědomujeme, jak jsme co kdy předtím vnímali.

  Těším se na další dějepisné čtení v tomhle roce. Opravdu vážně uvažuji o studiu historie, i když je to možná pozice bez atraktivně ohodnoceného uplatnění. Ale pracovat s těmito informacemi je prostě nepopsatelný zážitek.

  IXOXI

  22.11.2015

  Navzdory kvalitnímu obsahu musím jednu hvězdičku strhnout za množství překlepů, nesmyslných vět a dalších podobných prohřešků, které ve třetím vydání nemají co dělat.