Osudná třináctka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Osudná třináctka

Detektivka Lindsay Boxerová se raduje ze spokojeného života čerstvé maminky, podporované milujícím manželem a věrnými přítelkyněmi. Zhatí to jedna jediná fotografie, kterou obdrží od FBI. Vyšinutá psychopatka Mackie Moralesová je ta nejnebezpečnější osoba, s níž se kdy Ženský vyšetřovací klub setkal. Lindsay s kolegyněmi ji musí najít dřív, než si ona najde je…Kniha v českém jazyce!


Stažení Osudná třináctka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Osudná třináctka (0.00 EUR)


Stažení Osudná třináctka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Ženský vyšetřovací klub (13.)

  Originální název:

  Unlucky 13 (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Romány
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (20)

  Přidat komentář

  vincek1

  12. března

  Zatím první kniha, kterou jsem od tohoto autora četl. Mám raději klasické detektivky, ale občas zabrousím i do thrillerů. Scény v této knize mi připomínají us filmy se S. Segalem a podobnými borci. Konečně něco podobného jsme zažili i za minulého režimu, ale tam se jednalo zase o nesmrtelné špiony. Trochu mně také odradila zadní strana knihy, přišlo mi to, že autor knihy chrlí, jako Baťa cvičky. Nechci odradit, protože je to i poučné, ještě, že žiji tady.

  veveronka

  10. března

  Super,jako vždy přečtené jedním dechem

  jurass1976

  21. ledna

  Hodně napínavé

  josska

  12.11.2017

  Kniha super jako vždy,čtivá,napínavá

  felia

  10.09.2017

  Je to moje první kniha od tohoto autora. Přečetl jsem ji sice za odpoledne, ale žádné nadšení ve mně nevyvolala. Těžko se smiřuji s tím, když se detektivové chovají hloupě. Zkusím ještě tu druhou sérii s muži jako detektivy a uvidím

  xxBILLY

  27.07.2017

  Tento autor mne vždycky něčím novým, nečekaným překvapí, jeho fantazie nezná hranic, takovou bych chtěl mít…. Skvělé.

  helenkan

  22.05.2017

  Moc se mi to líbilo a skvěle četlo. Jen jsem zjistila,že jsem začala od zatím posledního dílu téhle série. 🙂

  pepa4081

  08.05.2017

  Další výborná kniha ze série. Vlastně tři příběhy, které by jistě vydaly na tři samostatné knihy, ale pak by to už možná nemělo ten spád. Takhle jsem to přečetl na jeden zátah za pár hodin. Velmi uspokojivé.

  ivoiro

  15.10.2016

  Naprosto skvělý příběh (příbehy), které jsem zdolal jedním dechem.

  Chudobka1970

  08.08.2016

  Velice čtivě napsané, má to šmrnc a spád. Po přečtení jsem si půjčila i Pátý jezdec a zklamaná jsem rozhodně nebyla.

  Bar16

  03.06.2016

  Musím říct, že kniha mě opravdu chytla. Velice mě potěšilo více případů najednou – děj měl spád a neměl ani jedno hluché místo. Patterson je prostě skvělý 🙂

  Evus

  03.06.2016

  Sice o něco lepší než předchozí díl, ale i tak bída. Děj roztahaný, děje se tam moc věcí a zároveň nic, docela bída.

  konicekbily

  28.04.2016

  Připadá mi to, že je to širé horkou jehlou. Hodně roztříštěný děj se dělí na jednotlivé části, až je to téměř nepřehledné – a nedotažené.

  konicekbily

  22.04.2016

  Připadá mi, že to autor překombinoval. Dámský vyšetřovací klub se zabývá mnoha případy a ani jeden není dostatečně popsán. Hlavně, aby se něco dělo!

  sabca

  12.04.2016

  Tak u mně tak trochu zklamání. Jak jsem všechny ostatní díly této série hodnotila 5 hvězdičkami tady jsem váhala mezi 3 nebo 4. Ještě mi chybí přečíst Dvanácté zlo, tak možná, že jsem udělala chybu, že jsem to přehodila. Možná že bych knihu lépe pochopila. Tak až Dvanácté zlo přečtu, uvidím.

  studentice

  31.01.2016

  Oproti předchozímu dílu této série u mě přišlo zklamání. Děj byl hodně roztříštěný. Protože zde bylo příliš dějových linií, žádná podle mě nebyla dostatečná rozvinutá. Dějová linka s Yuky mi přišla už hodně přitažená za vlasy. Myslím si, že v nejlepším by se mělo přestat…

  Rodaw

  19.12.2015

  Moje první kniha od pana Pattersona a rozhodně ne poslední! Škoda, že z této série máme doma jen 4 díly a zbytek se už v podstatě nedá sehnat.. doporučuji, skvělá krimi/thriller ..

  Šánka

  23.10.2015

  A mně se to tentokrát líbilo. Sérii mám ráda, ale minulý díl byl dle mého slabý, tak jsem ráda, že tento díl nabral zase své grády. V ohrožení byly tentokrát hned tři ,,holky” z Ženského klubu, a že se kniha dobře četla, to už je pro mě dáno panem spisovatelem. Pokud se zrovna nechcete úplně vynervovat u drastickéko krváku, tak se nechte příjemně napínat touto detektivkou.

  putpuda

  08.10.2015

  Souhlasím s Hellou :), hodně dobrý díl. Už se těším na "14" .

  Hella

  29.09.2015

  Jako všechny příběhy ze série Ženského vyšetřovacího klubu je i tento téměř dokonalý: čtivý, napínavý, originální a knihu neodložíte, dokud s lítostí nedočtete.