Ohniboj Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Ohniboj

V řadách Zúčtovatelů se z Davida Charlestona stal zkušený zabiják Výjimečných. Po osvobození Newcaga od Ocelového Srdce se další výzvou stává město Babilar, které ovládá tajemná Regalia. Bývalý New York je zaplaven vodou a jeho obyvatelé přežívají na střechách mrakodrapů propojených visutými mosty. Vnitřky budov jsou protkané neproniknutelnou spletí rostlin, na kterých visí zářivé a chutné ovoce. Místní obyvatelé šeptají o dalším Výjimečném, Křehkém Úsvitu, jenž jim prý tímto způsobem poskytuje nevysychající zdroj obživy. Pomůže tato tajemná postava Zúčtovatelům v boji proti nelítostné Regalii?Kniha v českém jazyce!


Stažení Ohniboj zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Ohniboj (0.00 EUR)


Stažení Ohniboj zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Zúčtovatelé (2.)

  Originální název:

  Firefight (2015)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Talpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Teclaireddy

  04.08.2017

  Je to tak trochu jako sledovat závody gumových kachniček…lehce kýčovité, ale docela milé.

  Highlander

  15.08.2016

  Musím říct, že mnohem lepší, než jednička… možná taky proto, že jsem si už tak nějak zvykl na ten nápad s Výjimečnými, který je hodně ‘psycho’ asi i na mě (nicméně rozhodně dobrý!)… ale tady v tom druhém díle mi to přišlo už tak nějak normální, pochopitelné… tak moc, jak jen to u fantasy jde. 🙂
  David je super a moc se mi líbí ta jeho schopnost odhalovat slabiny Výjimečných a ta jeho přirovnání…. 😀 Nejlepší byl šnek. 😀
  Děj je tady pěkně stupňovaný, silnější než v jedničce, řekl bych, a hodně zajímavý – odhaluje se nám dost věcí o Výjimečných a Kalamitě.
  Už aby mi dorazil i třetí díl! 🙂

  Jen těch překlepů zase habaděj… – vymyslel bych přirovnání – chyb jako… ale nemám na to Davidův cit. :))

  NicaCola

  23.04.2016

  Kdybych měla po ruce další díl, hned bych po něm sáhla! 🙂

  LilianaFalcon

  18.02.2016

  Nářez!!! To byla zase jízda 🙂 Od začátku do konce akce střídala akci a na nudu nebo nemístné okecávání nezbyl žádný prostor 😉
  A hlavně ta Davidova přirovnání stojí vážně za to 😀 Oranožový jako lev 😀 Brambora na minovém poli… A Ixel a ty jeho pohřebáčský hlášky taky dobrý 😉
  Komu se líbila jednička, tak rozhodně neváhejte ani minutu 😉

  jennefer

  14.11.2015

  Právě jsem dočetla. První díl mi v porovnáním s tímhle přišel jen jako úvod, nevěděla jsem, jestli vůbec chci číst pokračování.. ale teprve tady se to rozjíždí a i když i minule stránky ubíhaly rychle, tady se jelo rychlíkem! Dvojka mi přijde o hodně lepší, už jsem se stihla trošku sžít s postavami a v dechberoucím konci je očekávané napojení na závěrečný díl. Hmm, nemůžu se dočkat…

  Alee

  07.10.2015

  Musím hned na začátku pochválit nakladatelství Talpress, protože vydalo tuto knihu ve stejném roce a jen o pár měsíců po tom, co vyšel originál. Navíc obálka je té originální dost podobná. Někdo konečně pochopil, že vzhled často prodává a je potřeba obálku neodbývat. Jen tak dál. Ale abych zase nepřechválila, musím podotknout, že i přes celkem dobrý překlad opět trošku pokulhává revize textu a je v něm dost překlepů. Holt je to cena za rychlost vydání a nemůžu mít všechno.
  K samotné knize toho asi neřeknu nic nového, co už jsem neřekla k prvnímu dílu. Děj se přesouvá do Babilaru, dříve známého jako New York. Některé již známé postavy zde nevystupují, zato přibudou nové, ale ti nejlepší zůstávají. Příběh je zajímavý, akční a plný neočekávaných zvratů, to není u Sandersonových knih nic nového, prostě čtivé, jako byste se dívali na film nebo hráli nějakou akční hru. Co je ale v tomto dílu oproti minulému více řešené, jsou vztahy mezi postavami.
  Jak už název knihy napovídá, hlavním tématem je vztah David a Megan – Ohniboj. Kdo četl první díl ví, že to rozhodně není jednoduchá věc, navíc pokud se do toho začnou plést další nepřátelé… a také paličatí přátelé. Všechny vztahy dělají potom děj ještě více vypjatý, a to na Sandersonovi obdivuju, protože nejde o nějaké ufňukané tirády, ale má to říz, spád a krásný suchý a sarkastický humor, nemluvě o Davidových dokonalých pokusech o metafory, u kterých jsem občas učůrávála smíchy.
  V tomto díle na naše hrdiny dopadnou následky jejich činů, budou čelit jak novým nebezpečným i zákeřným protivníkům tak sobě navzájem. Budou se měnit strany, bude tu zrada, podezírání, tajnůstkaření a všechno, co má v dobrém napínavém příběhu být, až se člověk diví, jak se to na těch pár stránek vejde.
  Ano, série zúčtovatelů není Sandersonovým nejpromyšlenějším dílem, má své mouchy a oproti jeho jiným knihám je to čtení především odpočinkové. Ale má krásnou atmosféru a především má šťávu.