Odplata Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Odplata

Jednoho podzimního odpoledne dojde v největším dánském zábavním parku Tivoli k teroristickému útoku. Sebevražedného atentátníka pustí do parku zadním vchodem nic netušící Ain, dívka pákistánského původu. Při útoku zahyne 1241 lidí, ale atentátník po sobě nezanechá žádné stopy. Nějakou dobu po útoku jsou tajné služby opět v pohotovosti. V Kodani se chystá summit světových diplomatických špiček a teroristé jsou připraveni udeřit znovu. Tou dobou se vyšetřovatelce Lene Jensenové dovolá vyděšená Ain a Lene jen bezmocně poslouchá, jak při hovoru přijde Ain o život. Lene, hluboce deprimovaná smrtí své dospělé dcery Josefine, je přesvědčená o tom, že Ain nespáchala sebevraždu, jak se ostatní policisté domnívají, proto se pustí na vlastní pěst do vyšetřování. Lena však vůbec netuší, že stopy vedou mnohem hlouběji do nitra teroristické organizace, která plánuje zaútočit během kodaňského summitu. Svou neústupností v případě Ain si Lena udělá mnoho nepřátel a navíc je na ni uvaleno podezření z vraždy. Má jen 24 hodin, aby prokázala svou nevinu. Naštěstí se opět setká s Michaelem Sanderem, bezpečnostním poradcem, se kterým již v minulosti vyšetřovala případ lovců lidí, a který jí nabídne pomoc. Události v krátké době eskalují a Lena s Michaelem záhy pochopí, že odhalit pravdu bude jedna z nejnebezpečnějších věcí, která je v životě čeká.Kniha v českém jazyce!


Stažení Odplata zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Odplata (0.00 EUR)


Stažení Odplata zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Michael Sander a Lene Jensenová (2.)

  Originální název:

  Gengældelsen (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Kniha Zlín
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  felia

  06.10.2017

  Velmi dobrý thriller

  Nestorkea

  31.08.2017

  Trofej byla podle mě lepší. Začátek byl pomalý a zhruba od poloviny jsem tušila, jak to dopadne. A to se mi moc často nestává. Žádné překvapení, i když konec měl rychlý spád a byl akční. Ale vzhledem k tomu, že hlavní postavy jsou fajn, sáhnu i po dalším dílu.

  Hella

  30.07.2017

  Skvělé. Jen se nemůžu ubránit dojmu, že Trofej byla ještě o něco lepší.

  mmmisulka.r

  25.07.2017

  Tak tohle nemělo chybu. Místy sice maličko nadnesené, obzvláště pak jednání policie a jednotlivců, ale díky tomu to mělo grády. Aktuální tématika, skvěle domyšlené a propracované.
  Více v recenzi v záložkách – Knižní deníček

  tomik183

  24.07.2017

  Současný ,aktuální příběh,napínavé čtení,zajímavě psané