Odina kletba Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Odina kletba

Závěrečná kniha trilogie Válka čarodějek.
Selene své dceři zamlčela dávné Odino proroctví, protože doufala, že se jí tak podaří obelstít osud. Nikdy ji však nenapadlo, že by se Anaid někdy mohla postavit proti ní. Anaid, která má v sobě krev Omar i Odiš, Anaid, která stojí před rozhodnutím, jež ovlivní zásadně nejen její život, ale životy všech čarodějek po celém světě. Podaří se jí ovládnout žezlo moci nebo propadne jeho svodům? A kdo zvítězí v odvěkém boji dobra a zla?Kniha v českém jazyce!


Stažení Odina kletba zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Odina kletba (0.00 EUR)


Stažení Odina kletba zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Válka čarodějek (3.)

  Originální název:

  La guerra de las brujas: La Maldición de Odi (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  Elis015

  09. února

  OBSAHUJE SPOILERY
  Knížka se mi moc líbila. Je hezky napsaná a velmi mě bavilo sledovat, jak se Anaid postupně mění v Odiš. Co mě ovšem zklamalo, to je způsob jakým autorka zazdila válku mezi Odiš a Omad. Už tak od poloviny druhého dílu jsem se na ní těšila a nakonec nic.

  185Sera

  23.11.2017

  POZOR SPOILER – je tady napsáno, jak to skončí!
  Tato kniha mě fakt zklamala. Po tak slibujících prvním dílu a ději druhého tohle? Cože? Jako slibující Válka čarodějek, která je napsaná i v názvu knihy, se ani neuskuteční? Zemřou já nevím dva lidé za celé tři knihy, konec, když čarodějky Odiš zemřou, nepočítám.
  A když už je tam u hory, jde se obětovat. Ona ji zastoupí Sarmik? Mrtví řekli, že za ni někdo stejné krve může zastoupit, ale a ona je jako Sarmik její krve? Konec mi prostě moc nedával smysl, ale tři hvězdičky aspoň za obsah začátku a středu knihy.

  Ben Nevis

  07.09.2016

  Trilogie jako celek není špatná, ale závěrečný díl mě zklamal. Sice děj není tak předvídatelný jako v minulých dílech a hodně se tam toho děje, na druhou stranu se to děje dost odfláknutě.

  Je tu dobře popsaný generační střet. Dospělí nejprve chrání Anaid před jejím osudem a pak se hrozně diví, že není duševně připravená na své břímě vyvolené. Anaid se chová jako správná puberťačka oscilující mezi smyslem pro povinnost a svými tužbami, čímž udělá víc škody než užitku.

  POZOR, MÍRNÉ SPOILERY:
  Jenže co ten konec? Celá trilogie je o vyvolené Anaid, která ukončí válku. Autorka však udělá prasárnu, která v literatuře nemá obdoby. To nejdůležitější za Anaid udělají dospělí a kletba se vyřeší sebeobětováním bezvýznamné postavy. Čarodějky se připravují na bitvu, ke které nedojde.
  Bojoval snad místo vyvoleného Harryho Pottera v závěrečné bitvě dospělý kouzelník? Zničilo všechny smrtijedy před bitvou kouzlo provedené Snapem? Samozřejmě, že ne, proto sága Harry Potter funguje, jak má.

  TheMelorry

  17.11.2015

  Kniha se mi moc líbila. I přestože jsem ji četla dlouho po prvních dvou dílech, během chvíle jsem se dostala do děje. A musím říct, že mi bylo líto, když kniha končila.

  Hoshi

  23.03.2015

  Nádherný závěr trilogie Válka čarodějek. Konec mě velmi překvapil a tuším, že kdybych nebyla mezi lidmi, tak jej i obrečím. Tato trilogie se tímto stává mojí srdcovou záležitostí a hodlám se k ní znovu vrátit 🙂

  bookcase

  29.09.2014

  Završení pozoruhodné trilogie o čarodějkách. Čtivé a napínavé.

  anibeni

  07.07.2014

  Hezké zakončení trilogie, pěkně jsem si početla… Nicméně první díl je nejslabší, velmi snadno předvidatelný… Ve druhém se to rozběhne a třetí, to je jedna akce za druhou, kdy vlastně vůbec netušíte, jak to všechno dopadne..

  Teraslík

  01.06.2014

  Tahle kniha patří mezi nejlepší, které jsem kdy četla. Užívala jsem si ji a připadala jsem si jako kdybych byla součástí děje a to na knihách zbožňuju. Velice doporučuji.

  Ell Amaterasu

  28.08.2013

  Zajímavé zakončení. Nemohla jsem si pomoct, ale pořád jsem Gunnarovi nevěřila. Celou druhou i třetí knížku jsem ho neměla ráda. Připadalo mi mírně nepravděpodobné, že by se Anaid najednou tak změnila, i když to bylo dáno Odinou kletbou a mohlo za to žezlo.
  Byla to úžasná série, kterou si za nějakou dobu určitě s chutí znovu přečtu.

  Adulina12

  27.08.2013

  Úžasná série, která s dalšími díly ani omylem neztratila svoji krásu. U této knihy jsem do poslední stránky netušila jak to skončí, byla jsem tím prostě uchvácena a přečetla jsem ji za pár hodin. 🙂 Snad bych tam jen ani nepotřebovala poslední kapitolu, nechala bych to trochu otevřenější, ale nebudu zabíhat do detailů, abych nespoilerovala. 😉

  KatyH

  04.03.2013

  Úžasná knížka. Celá triologie byla napínavá od začátku do konce. Poutavý fantastický příběh. Je to kniha pro dívky, ale myslím, že by se to mohlo hodně líbit i klukům. Rozhodně doporučuji

  Byxy123

  10.01.2013

  Epické vyvrcholení, vážně jsem to nečekala. Doporučuju přečíst 🙂 Osobně jsem ji četla jedním dechem od začátku do konce. 🙂