Odešla, ale vzpomínka zůstává Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Odešla, ale vzpomínka zůstává

V Portlandu ve státě Ohio zmizelo beze stop několik manželek významných obchodníků. Zůstala po nich jen černá růže a prostý vzkaz: Odešla, ale vzpomínka zůstává.
Totožná série zmizení se odehrála i v Hunter’s Point ve státě New York před deseti lety – ovšem vrah byl tehdy dopaden, případ byl uzavřen a speciální vyšetřovací tým pátrající po ,,růžovém vrahovi” je rozpuštěn.
Betsy Tannenhaumovou, manželku a maetku z městaPortland, která se v celém státě proslavila jako obhájkyně žalovaných žen, si najme portlandský multimilionář Martin Darius – bez zjevného důvodu.
Nancy Gordonová pracuje jako detektiv v oddělení vražd v Hunter’s Point a patří mezi původní členy týmu vyšetřujícího zložiny ,,růžového vraha”. Už deset let se klidně nevyspala, pronásledovaná nočními můrami o sadistickém vrahovi, který – a na to je ochotná přísahat – je pořád ještě na svobodě…
Alan Page, portlandský prokurátor, se snaží pochopit náhlou sérii zmizení. Jednoho večera najde u svých dveří Nancy Gordonovou – rozhodnutou převyprávět mu příběh, na který jen tak nezapomene.
Na druhém konci země, ve Washingtonu, stát Columbia, prezident Spojených států právě vybral senátora Raymonda Colbyho jako příštího předsedu Nejvyššího soudu. Při soukromé schůzce Colby prezidenta ujišťuje, že nemá v minulosti žádné škraloupy.Kniha v českém jazyce!


Stažení Odešla, ale vzpomínka zůstává zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Odešla, ale vzpomínka zůstává (0.00 EUR)


Stažení Odešla, ale vzpomínka zůstává zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Gone, but not forgotten (1993)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Aktuell
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  JPBelmondo

  09.06.2017

  Výborné a napínavé čtení.

  mamakvocna

  08.01.2017

  Kniha byla napínavá od začátku až do konce, ale po druhé bych ji už nechtěla číst, vlastně ani žádné podobné příběhy. Jsem ze starší generace, která preferuje uhlazenější detektivní příběhy. Příklad spisovatelka Agátha Christi.

  TaLu

  18.09.2015

  Kniha mne velmi mile překvapila. Napínavá od začátku do konce, vykreslené postavy. Skvělá detektivka. Autora jsem neznala a po přečtení jsem vyhledávala, které knihy ještě napsal. Mohu určitě doporučit.

  Radka Padka

  29.12.2011

  knihu jsem přečetla na doporučení a vřele můžu doporučit dále…čte se jedním dechem

  malen

  14.10.2011

  Napínavé, takové knížky mám ráda, mám pocit, že jsem to viděla i zfilmované, ale kniha je kniha