Obránci Ulthuanu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Obránci Ulthuanu

Obránci Ulthuanu Vznešení elfové byli odedávna ochránci světa Warhammeru a jejich domovina Ulthuan byla proslavena mocnou magií, která ji obklopovala. V samotném srdci Ulthuanu se nachází magický vír a magie, která ho vytvořila, zůstává uvězněna mimo prostor a čas a nepřetržitě napájí kouzla, která zajišťují, aby svět nepadl za oběť dobyvačné říši Chaosu. Když se Ulthuan ocitne pod útokem sil Chaosu a temných elfů vedených Černokněžným králem a čarodějnicí Morathi, vznešení elfové musí náporu odolat nebo čelit katastrofickým následkům. Příběh o válce, zradě a vykoupení v magickém světě elfů. Na pozadí zuřící bitvy bojují dva bratři o lásku jedné ženy. Podaří se vznešeným elfům zatlačit své Chaosem poskvrněné příbuzné zpátky dřív, než odpoutaná magie rozerve svět na kusy?Kniha v českém jazyce!


Stažení Obránci Ulthuanu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Obránci Ulthuanu (0.00 EUR)


Stažení Obránci Ulthuanu zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Ulthuan (1.)

  Originální název:

  Defenders of Ulthua

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Polaris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Aredhelka

  02.08.2016

  Ač mám warhammer, elfy a fantasy seberaději, tato kniha mne bohužel vůbec nenadchla. Možná jsem ji pouze četla ve špatnou chvíli, či na špatním místě. Bohužel však nemohu hodnotit lépe. Aspoň prozatím.

  Nikolaoss

  15.04.2016

  Po pomalejším rozjezdu byla kniha nakonec akční a napínavá. A pochopitelně končí v nejlepším, takže pořízení druhého dílu je prakticky nutnost 🙂

  Hanz97

  23.10.2015

  Tato kniha mě naprosto zklamala, a pouze poslední třetina zachránila Obránce od označení totální propadák. I když jsem tušil, že příběh ze světa elfů bude mít svůj specifický charakter, zařazení některých dějových linek bylo slušně řečeno nešťastné. Vrchol zmaru je pak pro warhammer až nepřirozeně velký důraz na love story, která nemá v knihách tohoto charakteru co dělat, a vůbec se sem nehodí. Nemám nic proti tomu, když je zmíněno, že hrdina obdělává fenu XY, ale milostný trojúhelník a láska, jako sorry, kvůli tomuhle se nečte fantasy. Pasáže o temných druchii, bitvách a válce celkově dobré, ale zbytek, to byl jiný vesmír a ne WARHAMMER!!!!!

  Ardein

  09.01.2014

  Já si myslel, že jsou elfové banda teploušů. Po přečtení musím říct, že…. jsou. 😀 Ale parádně si umějí nakopávat zadnice! Knížka mi poskytla parádní náhled na kulturu elfů ve světě Warhammeru. Tváří se jako nadřazená rasa, ale řeší stejné problémy jako smrtelníci – zrady, nešťastné lásky, ztráty nejbližších a třeba invazi temných elfů do Ulthuanu… prostě samé běžné záležitosti. 😀 Okamžitě po přečtění posledních řádků jsem sáhl po pokračování "Synové Ellyrionu" a zde jde opravdu do tuhého. Až dočtu, podám samozřejmě report. 😉

  Doporučuji všem fandům dobré četby ze světa Warhammeru. 🙂