Obránce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Obránce

Vládci dávné bohaté vesnice Orak, rozkládající se v oblasti pozdější Mezopotámie, jsou nuceni čelit ohromnému náporu barbarských vraždících kočovníků z národa Alur Meriki. Jejich ničivé nájezdy jsou pověstné. Bude schopen zkušený voják Eskkar, povolaný na pomoc, řádění kočovníků včas zastavit?

Nadějí je, že i Eskkar kdysi k Alur Meriki patřil, než byla jeho rodina vyvražděna a vypovězena z jejich středu. Od té doby se Eskkar potuloval po světě a vydělával si mečem na živobytí. Nakrátko se usadil právě v Oraku, kde teď naléhavě potřebují jeho zkušenosti. Eskkar začne ihned jednat: kolem vesnice mají vyrůst pevné hradby, všichni muži se cvičí ve střelbě, zapojí se i ostatní vesničané. Opravdu se podaří změnit prosté obyvatele na bojovníky?
Kniha v českém jazyce!


Stažení Obránce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Obránce (0.00 EUR)


Stažení Obránce zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Sargon´s Wall (2004)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Metroušek

  10. února

  Poměrně čtivý akční román, který ale nevybočuje z dnešního standardu historických románů. Nešvary typu moderního myšlení a jednání hlavních hrdinů nebo emancipované hrdinky jsou dnes bohužel běžné, ale použití jednotek jako hektar, metr (a tuším také km) nebo hodina lidmi před 4,3 tisíci lety by si autor mohl odpustit. Pokud máte rádi obležená města, sáhněte raději po Řádu nebo po Pádu Cařihradu.

  optos2330

  04.12.2016

  Historický román so sympatickou hlavnou postavou, Eskkarom. Ten nás za svojim vytúženým bohatstvom a slávou prevedie krvavou cestou a nezľakne sa ničoho – vyhrážok, lásky k žene, ani primitívnych barbarských kočovníkov, ktorí sa chystajú obkľúčiť a vydrancovať celé mesto. Jedine Eskkar môže ochrániť domovy ľudí a pripraviť ich na rozhodujúcu bitku.
  Bude to boj na život a na smrť.

  orinka3

  16.10.2014

  Něco jako akční film. Vlastně ani není třeba číst to pořádně, nic zvláštního se neděje. Příprava na boj, boj samotný, situace po boji. Jednoduchá četba, jednoduchý a průhledný děj. Klad = dobře se to čte.

  kryspin66

  06.01.2013

  Pěkná kniha, ale předvídatelný děj.