Oběti a jejich vrazi Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Oběti a jejich vrazi

Rozšířené a doplněné vydání knihy "Nacisté pod ochranou"

Reportáž o nepotrestaných válečných zločinech a poválečných osudech lidí, kteří je spáchali.

Válečné zločiny a poválečný život nacistů, kteří působili na území bývalého protektorátu i tzv. Slovenského státu (např. Malloth, Malik, Zoglmann, Nižňanský). Hlavní pozornost je věnována hledání odpovědi na otázku, proč zůstaly tyto zločiny velmi často nepotrestány.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Oběti a jejich vrazi zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Oběti a jejich vrazi (0.00 EUR)


Stažení Oběti a jejich vrazi zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Rybka Publishers
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  Vlk.kh

  30.12.2017

  Dočetl jsem před pár týdny, takže pocity po dočtení jsou stále čerstvé. Kniha je dobrá, ale rozhodně ne pro útlocitnější čtenáře, neboť autor zde popisuje celou řadu případů týrání a vraždění nevinných civilích obyvatel a další věci, ze kterých běhá mráz po zádech. Také musím konstatovat, že jsem místy pociťoval hrozný vztek nad tím, kolik dobytků si v klidu dožilo na vysoké noze a pro své okolí to byli "ti hodní, zbožní staří lidé od vedle". Také nezájem Československé a posléze České republiky na potrestání těchto stvůr, respektive třeba jen projevení zájmu o jejich osoby je zarážející a při četbě mi z toho stoupal krevní tlak. Před panem Motlem hluboce smekám a vyjadřuji obdiv nad jeho důslednou prací při dohledání těchto zločinců a že dokázal ukázat a konkrétní osoby a konfrontovat je se zločiny, které kdysi spáchali. Při četbě si člověk také uvědomí, že co se hrdinných bojovníků proti nacistické okupaci týče, zdaleko nešlo jen o výsadkáře z Anglie, nebo Tři krále. Žel bohu za to řada z nich zaplatilo životem, včetně jejich nejbližších.

  Sarah01

  31.10.2017

  Další kniha od Stanislava Motla, kterou jsem nemohla odložit, dokud jsem ji nepřečetla. Ano, možná má zvláštní způsob interpretace, který známe z reportáží na Nově, ale tohleto téma je aspoň pro mě nadčasové, ať si říká kdo chce co chce. Neměli bychom zapomínat, i když od spousty lidí dnes slyším, že je to minulost a měli bychom to nechat být. Nejde tak ani o potrestání těch zločinců, jsou to lidi nad hrobem, ale o to morální odsouzení – byli to ti a ti a jsou za ty zločiny zodpovědní. Ale bohužel nestane se ani to, vždycky je někdo potřeboval. Nikdy jsem nevěřila konspiračním teoriím, teď už si myslím, že na všem něco bude.
  Přesto bychom zapomínat neměli…..slova jedné přeživší, která občas lituje, že do odboje šli, protože rodina už se nikdy nesešla a bolest stále zůstává, ale dělali to pro budoucí generace, pro nás, mi zůstanou v paměti napořád.

  macek8

  31.01.2017

  Tato kniha není nic pro ty, kteří nemají náladu rozčilovat se nad tím, kolik hrůzných nacistů uniklo po válce trestu. Pro ostatní mohu jen doporučit. Skvělá a cenná kniha od českého Simona Wiesenthala.

  Madlenka24

  16.05.2016

  Skvělá kniha o tom, jak mnozí nacističtí zločinci unikli trestu za své hanebné činy… Čtivě napsané, a přece nabité zajímavými a cennými informacemi.

  martina.riz

  24.07.2015

  Opět výborná kniha od pana Motla.

  petina6756

  20.05.2015

  Díky této knize jsem se začala hlouběji zajímat o druhou světovou válku. A můžu říct, že to byla jedna z nejlepších knih faktu, které jsem kdy četla. Smekám před panem Motlem!

  maryzka

  27.03.2014

  Opět jedna brilantní práce Jaroslava Motla. Kdyby po válce byli právník Ečer, lovec nacistů Simon Wisenthal, Jaroslav Motl člověk v jednom tak by nacisty byli potrestani dřív, než po x letech, když už jsou na konci života, nic si nepamatují nebo nechtějí pamatovat a ještě se člověku smějí do oči. Rozhodně tato kniha opět stojí za přečtení

  Rocker007

  07.04.2013

  Po přečtení knihy jsem měl mnoho otázek a jedna z nich byla (jak je i název jedné z knih) kdo vlastně druhou velkou válku vyhrál. Většina vysokých ,,pohlavárů" byla sice chycena a potrestána ale skuteční vrazi se ztratili a objevují se až dnes, kdy není přílišná snaha je potrestat. A má vůbec cenu je trestat? Podle mě je to čistě otázka svědomí každého z nich. Těch několik let, které by získali od soudů, by byly spíše symbolické. Navíc – jak je uvedeno v knize – jsou různé instituce, které se o takové lidi starají. Je to velmi složitá situace, viníci by se měli potrestat, ale podle mě je na to příliš pozdě.

  minirock

  11.07.2011

  Škoda že takových Motlů nebylo víc hned po válce. Dnes už je asi opravdu pozdě hledat ty darebáky. Ale knížka je to skvělá, nemohl jsem se od ní odtrhnout.